PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : araraçta dinlenilecek bir kaç favorim ve tavsiyem

emreaktan
11/11/2012, 01:22
The white sprite (seven nation army) VE FAVORİM Fisher spooner (NEVER WİN) Red hot chili peppers (Cant stop) veee Dizee Rascal (BONKERS)Kİ bu parça need for speed in 2013 versiyonun tanıtım parçası basları on numara sizinde tavsiyeleriniz olursa sevinirim SON PARÇA YOU TUBEDEN DİNLEMENİZİ TAVSİYE EDERİM AMA kulaklıkla veya sistemle 1.25 c. saniyeden sonra basslar koparıyo resmen camlar titriyo

miskofalez
11/11/2012, 01:37
Tarzın nedir soft rock mı ? clup mı? r&b mi ? ona göre tavsiye edeyim :)

emreaktan
11/11/2012, 01:39
zaten dinlediğim parçalrın tempo ve tarzları aynı sayılır olarak geçiyo sanırım

miskofalez
11/11/2012, 01:51
verdiğin örnekler biraz karışık ondan sordum ,clup dersen Nicky Romero - Toulouse,David Guetta - Me On ft. Nicki Minaj,Armin van Buuren ft. Sharon den Adel - In and Out of Love,Afrojack - Annie's Theme,Avicii - Levels,David Vendetta - Stella,SKRILLEX - KYOTO liste uzar :)

volume23
11/11/2012, 02:11
Lil jon-blow
Lil jon-throw it up
Bass lı müzik severlere bu parçaları tek geçerim.

miskofalez
11/11/2012, 02:26
Ha drseniz ben bass isterim o zaman R&B dinliyceksiniz örnekler:Wiz Khalifa - On My Level Ft. Too Short
Lollipop Lil Wayne
Wiz Khalifa - Work Hard Play Hard
LIL WAYNE - Mirror ft. Bruno Mars
Tinie Tempah - Till I'm Gone ft. Wiz Khalifa
Akon - I Wanna Love You ft. Snoop Dogg
Dr. Dre - Kush ft. Snoop Dogg, Akon
Tyga - Faded (Explicit) ft. LIL WAYNE
Jay-Z & Kanye West - Ni**as In Paris

volume23
11/11/2012, 02:30
Ha drseniz ben bass isterim o zaman R&B dinliyceksiniz örnekler:Wiz Khalifa - On My Level Ft. Too Short
Lollipop Lil Wayne

Benim arabada yüksek seste dinlemeyi sevdiğim parçalar ama en fazla 3 biledin 4parça dinleye biliyorum:) kısık seslede bu parçalar gitmiyor ondan sonra türkü ve zeki müren dinliyorum:D ne zevk ama

emreaktan
11/11/2012, 02:35
lil jon ve dr dre snoop dogg ii miş

emreaktan
11/11/2012, 02:38
Lollipop Lil Wayne
bide şunu dinleyin tavsiyem BUSTA RHYMES FT MARİAH CARY ı know what you want ağır kullanırken camlar açık ii gidiyo

miskofalez
11/11/2012, 02:42
Heyy efsanedir bu şarkı kanımıza girme :)

emreaktan
11/11/2012, 03:06
verdiğin örnekler biraz karışık ondan sordum ,clup dersen nicky romero - toulouse,david guetta - me on ft. Nicki minaj,armin van buuren ft. Sharon den adel - ın and out of love,afrojack - annie's theme,avicii - levels,david vendetta - stella,skrıllex - kyoto liste uzar :)

kesinliKle afrojack

emreaktan
11/11/2012, 03:10
vee EMİNEMMM WİTHOUtME :)))))))

sahankaya
11/11/2012, 03:50
Sarı puntoya zencileri doldurup, "Wiz Khalifa - Black and yellow" eşliğinde cadde turu :)

Gorky
11/11/2012, 10:25
Michel Telo Bara Bara Bere Bere 2012 [HD] - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=WZMIKnHhuB0)

Sarı puntoya zencileri doldurup, "Wiz Khalifa - Black and yellow" eşliğinde cadde turu :)

abi zencilerle işimiz ne :D

Ziyaretçi048
11/11/2012, 12:42
araçta ne dinlerseniz dinleyin mp3 olarak 360 kbps olmadıktan sonra tadı yok. Müslüm gürses çalsın ama kaliteli çalsın :)

miskofalez
11/11/2012, 15:03
camları indirmek mi istiyorsunuz alın bakalım :)

Lil Wayne ft Nicki Minaj, Rick Ross, The Game - Rah! - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=_fgVXZHVOfQ)