PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Solar Gard Cam Filmi Uygulamasi Arkadaşlar Bakin Ltf

goldumut
29/07/2007, 20:28
Solar Gard True Grey serisi 350 YTL YE YAPTIRDIM USTAMIDA ZATEN BULENT ABİ TAVSİYE ETMISTI...BURDAN BULENT ABİYE COK TESEKKUR EDIYORUM.
SABAH 9 AKSAM 5 TE ALDIM..VE EVET SONUNDA FİLMİMİ CEKTİRDİM.:X
simdi sıra sızde sızce nasıl olmus..yorumlarınızı beklıorm

misafir3
29/07/2007, 20:31
guzel olmus asırıya kacmamıısıın gule gule kullan gpp yı de fılmlerıdee

goldumut
29/07/2007, 20:33
evet cok sıyah olunca sevmıyorum.ve her zaman sade ve şık seviyorum..cok tskler kardesım.

misafir3
29/07/2007, 20:35
bendensın umutt orjınallıgını bosucak hıc bıseyı sevmıyorum gp uzerınde sadelık efendılık ...

Auto engineeR
29/07/2007, 20:38
hayırlı olsun umut güzel duruo ama çok çok hafif gibi, aen açığı mı?

autowax galiba nerde bu? ben daha uygun fiyatlı bişiler arıorum yaw 350 çok bana :(

goldumut
29/07/2007, 20:39
yani dostum evet bu cam fılmınde canımı sıkan tek sey oldu oda on camlar ıcın kapıların sokulmesı lazımdı bende ızın verdım artık kı gercekten bırsey olmadı...cok memnunum..sagsalım atlattık:=)Ç))

misafir3
29/07/2007, 20:42
yani dostum evet bu cam fılmınde canımı sıkan tek sey oldu oda on camlar ıcın kapıların sokulmesı lazımdı bende ızın verdım artık kı gercekten bırsey olmadı...cok memnunum..sagsalım atlattık:=)Ç))

kapıları nıye soktulerkı hem on camdadamı fılm varr ben yaptırmedım gercı pısmanım onede lazımyaaa bende.kapılar nıyee onu anlamadım kapılarla ne alakası var cozemedım..

goldumut
29/07/2007, 20:43
200 ytl komple autowax yada 250....ben 200 e yaptırdım..komlp motor ıc dıs.ve jant...alper ama ben antyadan bahsediıorum normalde baskalarına 470 mı ne..ama sen gel yardımcı olurum...200 e bastırırz.

fox41
29/07/2007, 20:47
sade fılmler güzel durmuş.hayırlı olsun..iyi günlerde kulan.:)

misafir3
29/07/2007, 20:47
anlıyorum sızın orda bay uygun bu ısler desene bızım ıstanbulda varya yakaldılarmı bırakmıyolarr bılıyolarr bunu nasıl olsa yapacak dıyee..

goldumut
29/07/2007, 20:49
dostum burdada uygun deıl benım alt komsum yanı tandıık onun ıcın 200 e benım araca yaptı.babamın passatınada 250 verdık...ama passat kotu durumdydı.ve camlar arkalar 2 numara onlar 1 en acık...ama bu fılm golgede baska gunesde baska gece baska oluo cok entresan:P

misafir3
29/07/2007, 20:54
walla burda olsa hemen yaptırırıım benımkılerde cok guzel cok memnunum tek sorunum on cam ıstee onuda halledıcez bı sekıldee..

goldumut
29/07/2007, 20:56
nasıl tek sorun on cam?

misafir3
29/07/2007, 21:00
oncama fılm yaptırmam lazım onu kasteddım umutt

goldumut
29/07/2007, 21:07
dostumbende sorum onu.on cama hafıf yansımalı bır fılm dusundum ama usta torpıdanun goruntusu yansıyo dedı ve ben vazgectım.

torpıdonun demısım ya on gugusun goruntusu olcak:)))

misafir3
29/07/2007, 21:21
anladım zaten oraya cok haffı bı fılm dusunuyorum obur camlarla olan goruntusunu duzeltmöek amacım onu saglıcam

Auto engineeR
29/07/2007, 21:22
umut ben zaten antalyadayım :) biliorum antalyada yaptırdıını o yüzden dedim.
işçilik güzel miydi yani hawa kabarcığı falan kaldı mı? düşünebilirim ben de aslında..

goldumut
29/07/2007, 21:26
alper hava kabarcıgımı oyle bır ıscılık yapan usta deil.cunku bulent abiyı tanırmısın bılmıorum.o tavsıye ettı ve cok memnunum ama bır tek puruz var filmde.suan filmte tek bır kabarcık bıle yok olsa tekrar yaptırım zaten.bu 1 ıkıncısı de fılme hafıf dalgalı bır serıt var oda americadan solemısler 1 haftaya sıcak vurunca cama gecıomus.her solar gard fılmınde olmuomus ve gecıomus.halıl usta bak begenmeesen tekrar yaparım dedı..ee azda deıl 350 ytl verdım.msn nı ver cok foto gonderıyım olc bıc tart ıstersen dostum

Auto engineeR
29/07/2007, 21:33
ok abi
gp_06ad9158@hotmail.com. yalnız şimdi çıkmak zorundayım sonra görüşürüz ok? çok saol şimdiden

goldumut
29/07/2007, 21:38
ok dostum

goldumut
29/07/2007, 22:26
ok see u

Bülent A.
30/07/2007, 10:21
Hayırlı olsun.İyi günlerde kullan.
Eğer o şerit geçmezse Halil mutlaka tekrar yapar.Çiğ adam değildir.Ben bütün araçlarıma filmi ona yaptırıyorum.

Ön kapılar sökülerek ön kapı camları çıkarılıp o şekilde film uyulanıyor.Böylelikle daha iyi içilik yapılıyor.

En ön cam ise biraz zahmetli olmakla beraber hem görsel olarak güzel oluyor hem karşıdan gelen ışığı azaltıyor ama buna karşılık görüşte azalma olmuyor.Bende en kısa zamanda yaptırcam

tangozcan
30/07/2007, 11:43
slmlar hayırlı olsun!bana werdiğin fiyat çok çok uçuk geldi bende afyonda yaptırdım toplam 65 ytlye maloldu herşey dahil taş gibide ne bir çizk war nede açılma hawa kabarcığı flan hiçbirisi yok bence bu fiyatı hakedecek bi yanı yok daha ucuza bulabilrdin be abi:S

goldumut
30/07/2007, 13:40
haklısın kardesım bızımde burda sanayıde 50 ytlye cekıolar.sana cektıklerı fılm cın malı ve kutusu(rolonu)5ytl..gerisini sen dusun....ve 6 ay sonra sıyah gunesten mor reng almaya baslıcak ve zamala hava kabarcıgı olusmaya kenarlardan baslıcaktır...senınkını kotulemek ıstemıorumda bunlar gercekler ve american film diye bır sey var turkıyenın cogu yerınde fıyat aralıgı bu fıatlarda...saygılar..

Ryu06
30/07/2007, 15:36
falla banada cok açık geldı ama tabi kendi zevkin tabi güle güle kullan

jagar
30/07/2007, 20:11
güle güle kullan güzel olmuş ama bi film için biraz pahalı bence yav :ermm:

pascal
31/07/2007, 21:39
güle güle kullan güzel olmuş.

Korhan
31/07/2007, 22:32
Bugün 3 camı (arka kapılar ve arka cam) 50 YTL ye yaptırdım. Çok şık durdu şimdilik. Adam amerikan filmi dedi.2 sene rahat gider dedi. Pek inanmadım ama olsun nasıl olsa pek para değil. yarım depo benzin bile değil. :)
Birisi de 7 yıl garantili bir film yapıyordu. 3 cam 100 YTLye . Bu çabuk deforme olursa onu deniyecez bakalım.

goldumut
01/08/2007, 09:41
Gercekten Cok Uygun Gibi Gelio Hayirli Olsun Ne Diyim:=)

_BURAK_
01/08/2007, 10:39
güle güle kullan

xtremetrx
01/08/2007, 20:18
pahalı diyosunuz ama filmin kalitelisi pahalıdır zibeart 5 tabakalı filmi 369 $

Kullanılan filmler çizilmeye karşı dünyanın en dayanıklı, en kaliteli filmleridir.
Filmler:
1) Yapışma tabakası,
2) Poliester tabaka,
3) Alüminyum veya Titanyumdan yapılma metalize tabaka,
4) İkinci poliester tabaka
5) Çizilmeye dayanıklı tabaka olmak üzere 5 tabakadan oluşur.
Filmlerin isteğe göre uygulanan açık, orta ve koyu tonları vardır.
Natürel "Gerçek Gri" renkteki filmler, her renk otomobil ve cam rengi ile mükemmel uyum sağlar.
Güneşten gelen ısıyı, en açık ton %45, orta koyulukta olan %55, en koyu ton ise %65 oranında keser.
Tüm filmler güneşin zararlı (kanserojen) U.V. ışınlarını %99 oranında bloke eder.
https://www.webpaketi.com/webpack/user/ziebart/images/camfilmikatmanlarik.jpg

goldumut
01/08/2007, 20:21
xtramertrx tesekkurler iyi cevap verdin...

femoli
01/08/2007, 22:25
ya aslında amerikan cin fark etmez önemli olan yapan kişinin işçiliği prüzsüz vede düzgün birşekilde yaparsa zaten gideceği 4 yada 5 sene o zaman kadarda allah kerim bülent hocanında kötü bir ustaya götürdüğünü zannetmem işi bilen adamlarla çalışmayı sever....

red devil06
10/08/2007, 12:55
Cok Güzel Olmuss Kardess Valla Benikininde Rengii Kirmisi Dusunuordum Bende En Kisa Zaman Da Bende Cam Filmi Cektircem Harbii Yakismis

Halook!!!
10/08/2007, 17:00
Hayırlı olsun.Açıkcası Solar Gard markasını ilk defa duydum.Belkide benim cahilliğim.Bu arada benim arabada da cam filmi var ve orta koyulukta.Bu arabadaki filmin rengi de çok iyi bence.Ben Ziebart ta yaptırdım filmleri.Çizilmeye karşı ömür boyu garanti veriyor bence en büyük avantajı bu.Ayrıca kapıları sökmeden film uygulamasını yapmaları da diğer bi avantaj.3 gün boyunca camları açmamamı söylediler ve 3 günün sonunda kontrole gittim.Herşey tamam dediler.Artık süper cam filmlerim var benimde.Daha sonra arabanın fotoğraflarını siteye koyunca beğeninize sunacağım zaten...
İyi forumlar...

goldumut
10/08/2007, 17:07
okhaluk fotoları belkıoruz.

_BURAK_
12/08/2007, 14:12
güzel olmus asırı olmamıs ii böle

şekerlioğlu
12/08/2007, 17:13
hayırlı olsun güzel olmuş,önemli olan senin içine sinmesi

Bülent A.
13/08/2007, 11:34
Hayırlı olsun.Açıkcası Solar Gard markasını ilk defa duydum.Belkide benim cahilliğim.Bu arada benim arabada da cam filmi var ve orta koyulukta.Bu arabadaki filmin rengi de çok iyi bence.Ben Ziebart ta yaptırdım filmleri.Çizilmeye karşı ömür boyu garanti veriyor bence en büyük avantajı bu.Ayrıca kapıları sökmeden film uygulamasını yapmaları da diğer bi avantaj.3 gün boyunca camları açmamamı söylediler ve 3 günün sonunda kontrole gittim.Herşey tamam dediler.Artık süper cam filmlerim var benimde.Daha sonra arabanın fotoğraflarını siteye koyunca beğeninize sunacağım zaten...
İyi forumlar...

3 gün
Cam açmamak.
Mantık?
Sebep?

Hangi çağdayız hangi teknolojideyiz.
O çok eskidendi yaaa.

goldumut
13/08/2007, 11:37
:=)))

Halook!!!
13/08/2007, 11:50
3 gün
Cam açmamak.
Mantık?
Sebep?

Hangi çağdayız hangi teknolojideyiz.
O çok eskidendi yaaa.

Adamların mutlaka bir mantıklı sebebi vardır elbet fakat ben bilmiyorum bunu.Bana sadece 3 gün camlarınızı açmayın dediler ve bende 3 gün boyunca camlarımı açmadım.Şu anda Ziebart gerek boya koruma gerekse de cam filmi konusunda lider bir firma.Adamlar sizin düşündüğünüz çağ ve teknolojiden çok geride kaldılar yada tam tersine belkide siz onların çağına ve teknolojisine yetişemediniz...

Bülent A.
13/08/2007, 11:58
Adamların mutlaka bir mantıklı sebebi vardır elbet fakat ben bilmiyorum bunu.Bana sadece 3 gün camlarınızı açmayın dediler ve bende 3 gün boyunca camlarımı açmadım.Şu anda Ziebart gerek boya koruma gerekse de cam filmi konusunda lider bir firma.Adamlar sizin düşündüğünüz çağ ve teknolojiden çok geride kaldılar yada tam tersine belkide siz onların çağına ve teknolojisine yetişemediniz...
Ziebart elbetteki tartışmasız isimlerden biri.
Çağ dışı kalan bu işleri uygulayanlar.
Ben 90 lı yıllarda cam filmi yaptırırken gerek filmlerden gerek yan unsurlardan dolayı filmlerin cama iyice yapışması , cam aşşağı - yukarı hareket ederken potluk yapıp mekanizmaya falan temas edip çizilmemesi ve yırtılmaması için 3 gün beklenirdi.

Tabi bu filmi uygulayan yerin belki başka nedenleride vardır.

Halook!!!
13/08/2007, 12:16
Ziebart elbetteki tartışmasız isimlerden biri.
Çağ dışı kalan bu işleri uygulayanlar.
Ben 90 lı yıllarda cam filmi yaptırırken gerek filmlerden gerek yan unsurlardan dolayı filmlerin cama iyice yapışması , cam aşşağı - yukarı hareket ederken potluk yapıp mekanizmaya falan temas edip çizilmemesi ve yırtılmaması için 3 gün beklenirdi.

Tabi bu filmi uygulayan yerin belki başka nedenleride vardır.

Bence çağ dışı kalmaktan ziyade olaya daha ehemmiyetle yaklaşılması dersek daha mantıklı olacak sanırım.90'lı yıllardan bu yana tabiki teknoloji ilerledi fakat sizinde belirttiğiniz gibi filmin çizilip yırtılmaması için bu bekleme süresini öngörüyorlar herhalde.Yani teknoloji ne kadar ilerlesede adamlar tedbiri elden bırakmak istemiyorlar sanırım.Bende bunu takdirle karşılıyorum...

goldumut
13/08/2007, 12:24
haluk arkadasım bana kalırsada 3 gun beklemek camımı acmamak temız hava almamak cok sacma ve cag dısı bır yontem.aracımı sabah 9 da verdım askam 6 ta aldım hemen ardında cammı sonuna kadar actım cunku yaz temız hava vs...hem fılmı cekerken sıcak bır makıne ıle camın arka tarafından kurutuyor usta.e camımı acmamak ıcın bır sebep kalmıyor.sahsen fılm cektırmezdım 3 gun camımı acmıcaksın deseydı usta.yada kışı beklerdım:=)

Halook!!!
13/08/2007, 12:38
haluk arkadasım bana kalırsada 3 gun beklemek camımı acmamak temız hava almamak cok sacma ve cag dısı bır yontem.aracımı sabah 9 da verdım askam 6 ta aldım hemen ardında cammı sonuna kadar actım cunku yaz temız hava vs...hem fılmı cekerken sıcak bır makıne ıle camın arka tarafından kurutuyor usta.e camımı acmamak ıcın bır sebep kalmıyor.sahsen fılm cektırmezdım 3 gun camımı acmıcaksın deseydı usta.yada kışı beklerdım:=)

3 gün bekleyip camı açmamayı günümüzde belkide çağ dışı düşünülebilirsin fakat daha öncede dediğim gibi tedbiri elden bırakmak istemiyorlar.Filmler daha tazeyken camı hemen açıp kapamadan oluşacak zararların olabileceğini düşünüyorlar adamlar demekki.Ayrıca arabalarımızda klima var ve yaz günü hiç bunalmadan geçirdim bu 3 günü.Benim için bu 3 gün hiç sorun değildi açıkcası ve adamları bu tedbirli davranışları için tebrik ediyorum.Sonuçta bir marka imajı da var işin içinde.Film yapılır yapılmaz hemen bir sorun çıksa bu sefer Ziebartta da böyle oluyorsa diğer hiçbir markaya güven olmaz kanısı oluşabilir içinde.Kısacası adamların kullandığı film diğer filmlere göre daha kaliteli ve bunu da arabalara en kaliteli işçilikle uyguluyorlar ve uygulama sonrasında uygulamanın daha güvenilir sonuca ulaşması için 3 gün cam açmamayı öneriyorlar ve bu 3 günün sonunda son kontroller yapıldıktan sonra ise camını rahatça açıp kapatabiliyorsun...

goldumut
13/08/2007, 12:58
neyse hayırlı olsun ne dıyım...sen mantıklı ve tedbırlı dıye goruyorsan..saygı duyarım.

Halook!!!
13/08/2007, 13:12
Teşekkürler...

goldumut
13/08/2007, 13:14
haluk fotolarını gonderde bakalım bır aracına..

Halook!!!
13/08/2007, 13:21
Araç şu anda çok pis durumda.Dün Bodrumdan geldim.Öğleden sonra yıkatmaya gideceğim.Yıkattıktan sonra evin önünde dışardan ve içerden fotoğrafları çekip siteye koymaya çalışacağım.Uzun süredir fotoğrafları koymak istiyorum fakat her seferinde bi aksilik çıkıyor.Fotoğrafları büyük olasılıkla galeriye koyarım ve buraya da link yazarım...

goldumut
13/08/2007, 13:23
ok tsklerr...

AntalyaTeam
13/08/2007, 23:27
Merhabalarr..

Bende ANtalyadanımm..

Granit Gri Var Bendede ve Siyah Değil Ama Gri Bir Film Çektirmek İstiyorum.. Ne Önerirsiniz??

Halook!!!
13/08/2007, 23:50
Umut;

Arabayı yıkattıktan sonra fotoğrafları çekip siteye koyacağımı söyledim fakat malum seyahat hazırlıklarımdan dolayı arabayı yıkatamadım bile ve doğal olarak fotoğrafları da çekip koyamadım.Özür dilerim bundan dolayı.Tatil dönüşü ilk fırsatını bulduğumda fotoğrafları çekip siteye koyacağım...

AntalyaTeam adlı arkadaşım sanada Ziebart film öneririm.Aslında 500 YTL ye yapıyorlar Ziebartta fakat ben tanıdıklarım ve birazda pazarlık sayesinde nakit 350 YTL ye yaptırdım.Ziebart dışında da Sonax'a gitmeni öneririm.Sonaxta 3M kullanıyor.Onlarda yaklaşık 350 YTL + KDV ye yapıyorlar.Kısacası yaklaşık olarak 415 YTL ye geliyor.Bana sorarsan 3M mi yoksa Ziebart mı diye kesinlikle Ziebart derim.Aradaki 85 YTL farka değer yani....

gumgum
14/08/2007, 15:23
ben sunroof center da yaptirdim aracim super oldu.. resimlerini size gostermek istiyordum ama nasil resim koyacagimi bilmiyorum.. :( ayrica 300 ytl ye yaptilar 15 yil garanti. bir de mukavemeti saglamasi icin 3 ila 5 gun su tutulmamasi gerektigini belirttiler.. o kadar kaliteli yapacaklarini tahmin etmemistim.. SUn-gard marka amerikan filmiymis ve iyi bir iscilik cikardilar.. tavsiye ederim.. :thumbup1:

goldumut
14/08/2007, 16:36
begum benımkıde solar guard iste ya..

Emre08
17/08/2007, 02:13
bendensın umutt orjınallıgını bosucak hıc bıseyı sevmıyorum gp uzerınde sadelık efendılık ...

Ewet ORHAN KARDEŞİM yapcaksan Bile Jant YEtiioo ARABAYA ama Siyah Film de YAKISIO..BNM ARABA Ya Yaptırdımm Abi Ruhsatada İşlettirdim...Yoqsa Normal Bant Fİlm DE olmuoo polis yAA Söküüo Yada ÇİİZİİOmuss...:X

guvenas
18/10/2007, 16:55
selam ön cama film yapmak çok zor olduğu için yapamayacağı için demiş onu.benim ön camdada var öyle bir sorun yaşamadım.ayrıca arkadaşlar benim esenlerde yaptırdığım arkadaş 3 saatte aracını teslim ediyor.1 tane toz bıle yok fılmde.ön camlarıda kesinlikle sökmüyor.bu işin ustası yani anlayacağınız.adaşımdır kendisi

arif
20/10/2007, 23:28
Gpciler Kim Nederse Desin Fiyati Ne Olursa Olsun Beb Cam Filmi Icin Ki Bnm De Var Kapi Dosemelerini Sokturmem Cunku Ileride Mutlaka Ses Yapar ....bende Aracima Zibartta 350 Ytl Ye Cam Filmi Yaptirdim Ve Herseye Karsi Omur Boyu Garantili Iscilik Deseniz Tek Kabarik Ve Tek Dalgalanma Yok Bana Kalirsa 50 100 Ytl Icin Araclarimizn Orasinin Burasinio Sokulmesine Zarar Vermeyelim Ayrica Sunuda Hatirlatmak Isterim Ziebartin Yaptigi Filmler Polarizedir Yani Tam Korumalidir Bunu Denemek Icin Bi Polarize Gozlukle Filmler Bakarsaniz Mor Bi Isik Kirilmasini Gorebilirsiniz O Bahsedilen 3 Gun Cam Acmama Olayi Ise Kalitesizlikten Deil Filmi Kapi Sokmeden 2 Saatte Yaptiklari Icin Kurumasini Salamalarindandri

Hepinize Saygilar Sunarim :)

Halook!!!
21/10/2007, 00:50
Gpciler Kim Nederse Desin Fiyati Ne Olursa Olsun Beb Cam Filmi Icin Ki Bnm De Var Kapi Dosemelerini Sokturmem Cunku Ileride Mutlaka Ses Yapar ....bende Aracima Zibartta 350 Ytl Ye Cam Filmi Yaptirdim Ve Herseye Karsi Omur Boyu Garantili Iscilik Deseniz Tek Kabarik Ve Tek Dalgalanma Yok Bana Kalirsa 50 100 Ytl Icin Araclarimizn Orasinin Burasinio Sokulmesine Zarar Vermeyelim Ayrica Sunuda Hatirlatmak Isterim Ziebartin Yaptigi Filmler Polarizedir Yani Tam Korumalidir Bunu Denemek Icin Bi Polarize Gozlukle Filmler Bakarsaniz Mor Bi Isik Kirilmasini Gorebilirsiniz O Bahsedilen 3 Gun Cam Acmama Olayi Ise Kalitesizlikten Deil Filmi Kapi Sokmeden 2 Saatte Yaptiklari Icin Kurumasini Salamalarindandri

Hepinize Saygilar Sunarim :)

Hocam tam anlamıyla duygularıma tercüman olmuşsun.Bende Ziebart cam filmi kullanıyorum ve çok memnunum şu ana kadar...

AntalyaTeam
23/05/2008, 14:02
AntalyaTeam adlı arkadaşım sanada Ziebart film öneririm.Aslında 500 YTL ye yapıyorlar Ziebartta fakat ben tanıdıklarım ve birazda pazarlık sayesinde nakit 350 YTL ye yaptırdım.Ziebart dışında da Sonax'a gitmeni öneririm.Sonaxta 3M kullanıyor.Onlarda yaklaşık 350 YTL + KDV ye yapıyorlar.Kısacası yaklaşık olarak 415 YTL ye geliyor.Bana sorarsan 3M mi yoksa Ziebart mı diye kesinlikle Ziebart derim.Aradaki 85 YTL farka değer yani....

Haluk Çok Teşekkürler.. Antalya'da Ziebart Yok.. Sonax'ta Yeni Açıldı.. Araba Şu Anda 20.000 Bakımında Serviste 4-5 Güne Alacağım (Kaskodan Birkaç Şeyi Düzelttiriyorum) Ziebartta Gerçekten Ömür Boyu Garanti Veriyorlar mı?? Sonaxta Var mı öyle Birşey??

Bülent Abi Şu Dediğiniz Ustanın Adresini Numarasını Verebilir misin??

Umut Arkadaşın Koyduğu İlk Foto Burhanettin Onat Sanırım?? Autowax Değil mi??

Halook!!!
23/05/2008, 15:23
Ziebart ömür boyu garanti veriyor fakat Sonaxta böyle birşeyin olup olmadığını bilmiyorum.Ama Sonaxın da bir adı var ve bunun lekelenmesine izin vermez herhalde.Bundan dolayı yaptığı işi sağlam yapıp bir sorun olursa da arkasında durur bence...

Tugrul TUNCER
18/10/2008, 00:31
gule gule kullan acik rangini yaptirdigin iyi olmus koyusu muaynede sorun oluyomus benim ki en koyusu goruntu guzel ama muaynede napcaz bakalim

byrvo
18/10/2008, 01:51
gule gule kullan acik rangini yaptirdigin iyi olmus koyusu muaynede sorun oluyomus benim ki en koyusu goruntu guzel ama muaynede napcaz bakalim

Çok büyük bir ihtimalle sökmek zorunda kalacaksınız:agri:Benden söylemesi..

güvengültekin
03/11/2008, 01:35
ben serviste yaptırdım cam filmimi biraz sıkıntılı oldu malesef kapı döşemesinin içini kırmışlar sökerken japonlada yapıştırmışlar tesadüfen fark ettim geri gittim servis 4.5 ayda getirdi. yaptıracakların dikkat etmesini öneririm kapı döşemesini tam her şey ok derken kapı kolunun pimini bağlamamışlar nişanlım arabadan inemedi tekrar geri filan birazda şanş isi bu işler bendede o yok

brmrsrvsbrc
06/12/2008, 20:29
güvenlik filmi değil ama sadece güneş kontrol filmi 350.00 ytl mi
öyle ise ciddi anlamda kazıklanmışsın bilgin olsun...

alper hava kabarcıgımı oyle bır ıscılık yapan usta deil.cunku bulent abiyı tanırmısın bılmıorum.o tavsıye ettı ve cok memnunum ama bır tek puruz var filmde.suan filmte tek bır kabarcık bıle yok olsa tekrar yaptırım zaten.bu 1 ıkıncısı de fılme hafıf dalgalı bır serıt var oda americadan solemısler 1 haftaya sıcak vurunca cama gecıomus.her solar gard fılmınde olmuomus ve gecıomus.halıl usta bak begenmeesen tekrar yaparım dedı..ee azda deıl 350 ytl verdım.msn nı ver cok foto gonderıyım olc bıc tart ıstersen dostum

kukart
07/12/2008, 02:18
ceza yemeSsin inşallah, araç muayene tarihin gelene kadar gez bakalım muayenede söktürüyorlar...haberin olsun ;)

Nafiz
07/12/2008, 12:30
Sonax uygulama merkezlerinde TÜV onaylı cam filmleri yapıyoruz.Muayene istasyonlarıda bildiğiniz üzere TÜV işletmesine girdi.Bilginiz olsun muayeneden geçen çok müşterim var.Hafif kusurlu görüp geçiriyorlar.

zaferkaplan
07/12/2008, 23:02
muayenede cam filmlerini söktürmüyorlar artık hafif kusurlu olarak geçiyo