PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaskodan arka cam değişimi yardım

ato
05/11/2012, 15:52
arkadaşlar bu iş nasıl olucak rezistans gitmişti bir arkadaşım kır götür dedi camcıyla konuştuk abi rapor gerekir falan diyor sen cepten yaptır sıkıntı olmasın diyor adam 250 den 180 e kadar indi kaskoyu aradım arka camım çatladı dedim aynı camcıya yönlendirdiler senede bir kere cam değişim hakkınız var dediler elimde tutanak yok dedim önemli değil dediler camcı ısrarla abi rapor getir diyor anlamadım ben bu işi ?

Luc
05/11/2012, 16:56
Camci sacmalamis.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Ziyaretci031
05/11/2012, 17:34
kaskoyu arayın camcının illa raporu istediğini söyleyip camı takmadığını iletin kasko irtibata geçsin.

ato
05/11/2012, 17:50
kaskoyu arayın camcının illa raporu istediğini söyleyip camı takmadığını iletin kasko irtibata geçsin.

Evet bunu yapim bide aracın arka cami kırsam sıkıntı olur mu bir de orijinal camla yan sanayi arasında cok fark var mı doraglass takiyorlarmis

Luc
05/11/2012, 18:27
Evet bunu yapim bide aracın arka cami kırsam sıkıntı olur mu bir de orijinal camla yan sanayi arasında cok fark var mı doraglass takiyorlarmis

Arka cami kirmaniza gerek yok. Degistirmek zorunda kaskonuzda kloz varsa.

Orijinal icinde kasko ile gorusulebilir.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

blackhawk
05/11/2012, 18:46
Yanlış anlama ama başlık güzel olmuş" kakodan arka cam değişimi" :]
kaskoyla görüş işi çözecektir. illa rapor diyorlarsa polise git arka camda film vardı onları söktürürken rezistans zarar gördü bana rapor lazım d
eğişim için dersen yardımı olurlar gibi geliyor.

lektonstar17
05/11/2012, 18:47
Doraglass kaliteli bi cam,içiniz rahat olsun.Ayrıca o camcı gerçekten saçmalamış.Camı değiştirmek için hiçbir belgeye ihtiyacınız yok.Ya sigorta camcıyla görüşsün yada başka birine yönlendirsinler.

ares666
07/11/2012, 09:28
kafanızdan bir olay uydurun dilekçe halince yazıp imzalayın camcıya verin şöyleki aracımla giderken böle böle bir olay sonucu arka camım çatladı diye. camcı dilekçeyi kasko firmasına görderdiğinde sorun olmayacağını düşünüyorum. eski aracımım aynasını bu şekilde değiştirmiştim çarpan adam daha sonra ben çarpmadım demişti serviste bana böyle bir yol göstermişti sorun çıkmadı saygılar...

Ziyaretci031
07/11/2012, 10:56

Başkan hiç bilmiyorsan tanıdığın biri varsa el izi bırakmadan arka camdan poşet içinde taşı atıp kırsın camı hemen rapor tuttur ve hemen değiştirirler.

ato
07/11/2012, 16:46
Kaskoyu aradım arka cam çatladı diye ama arka cam çatlamaz Tuzla buz olurmuş orada bozuldu bide bunu söyleyen bayan olunca belli bir süre geçsin ben kıracam çekiçle aklınızda bulunsun benim gibi salaklik yapıp çatladı falan demeyin kısın yaklasmasiyla herkes bu taktiği yapıyor mus :)

aykut_1914
07/11/2012, 18:55
çatlamayan cam mı yapmıslar?

bykacar
07/11/2012, 19:37
Ben sigortaciyim arkadaslar camci sacmalamadi sadece arac sahibi bir a4 e beyan yazicak aracimin cami seyir halinde ilerlerken belirleyemedigim bir cisim tarafindan catkadi degistirilmesini rica ediyorum die camciya gpturecek cam fotoraflanacak degisip kasko hasar servisine gonderecek para camcinin hesabina yatacak anlasmali camci deglse sizin hesabiniza yatacak camciya vereceksiniz siz sadece beyaani yazip camciya verin baska bir sorun yok rapordan kasti beyandir