PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses sistemi için yardım.......

doritoch
29/07/2007, 14:27
Arkadaşlar selam;Şu ses ve müzik sistemleri konusunda zil gibi olan kardeşinize bi yardım eder misiniz?
1.Fazla teferruata kaçmadan sadece ana üniteyi pioneer falan gibi yapsam kurtarır mı?Kapılara dokundurmak istemiyorum.Fazla profesyonel bişey de istemiyorum.
2.Kurtarmazsa kolonları da değiştirsem yeter mi?(Ama önde kaçtane arkada kaç tane kolon var,tweeter var mı v.b. hiç bilgim yok)
3.İlla ki amfi şart mı?
4.Konu ile ilgili arkadaşlar her madde için bikaç örnek model önerebililer mi?
5.Hepinize teşekkürler...

grandecaglar
29/07/2007, 18:05
nasıl birşey düşünüyon sadece ana üniteyimi değiştirecen öyleyse deymez bence

otomüzik
29/07/2007, 19:55
Arkadaşlar selam;Şu ses ve müzik sistemleri konusunda zil gibi olan kardeşinize bi yardım eder misiniz?
1.Fazla teferruata kaçmadan sadece ana üniteyi pioneer falan gibi yapsam kurtarır mı?Kapılara dokundurmak istemiyorum.Fazla profesyonel bişey de istemiyorum.
2.Kurtarmazsa kolonları da değiştirsem yeter mi?(Ama önde kaçtane arkada kaç tane kolon var,tweeter var mı v.b. hiç bilgim yok)
3.İlla ki amfi şart mı?
4.Konu ile ilgili arkadaşlar her madde için bikaç örnek model önerebililer mi?
5.Hepinize teşekkürler...
her insanın müzik algılama şekli farklıdır bazı şeylerin tarifi zor olur ne tür müzik dinlediğiniz müzikte aradığınız ton bunlar çok önemli yani...

misafir3
29/07/2007, 20:04
<P></P>

misafir3
29/07/2007, 20:07
pardon yanlşıslıkla oldu dıyecegım ses sıstemı yapıyosam bıkere basın anfın mıtlerın bıde teyıp olucak orjınal teyıp ıstedıgın sesı vermıcek cunku bnede ole oldu ve bırcok arakadasımdada aynı problemmı yasadık dıcemsukı sess sıstemlerını al ve hıc zaman harcamadan kaktırr cungu gp dee ses sıstemı cok mukemmel bı hava verıyoo.benım gorusum

grande06
29/07/2007, 22:43
tesisatım bugün tamamlandı arkadaşlar ve sanada tavs,ye ederim yapılanlar:

pıoneer 1200w çift bobin 307d2 campion-pıoner 40mp teyp - jemason özel seri 2000w 5 kanal anfi- arkaya fiber dökümlü 2 adet oval pıoner 2 cıkış ETERNAL MÜZİK VE UFUK ARKADAŞIM SAYESİNDE VE ARABADA DURAMIYORUM SES SÜPERRRR HERKESE TAVSİYE EDERİM TABİKİ BİLGİN OLSU DİYE SANADA YAZDIM ACIKLANMIŞ BİLGİLERİNİ...;) SANADA HERKESEDE TAVSİYE EDRİM ARKADAŞLAR RESİMLERİM YENİ GELİYO YARIN...

1 ANFİ ŞART
2 ANA ÜNİTE ŞART
3 BAS ŞART
4 YA ARKA KAPILARI İPTAL EDİP ARKAYA OVAL PIONER ÖNLERE KOMPENANT YADA ÖN ARKA KAPIYA KOMPENANT ...