PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lastik Alacak Arkadaşlar Bilgilendirme (Reklam Değil Duyuru)

metalpiranha
02/11/2012, 12:40
Arkadaşlar bilgilendirme olsun diye yazıyorum dün Michelin lastik aldım orjinal boyutta (175/65/15 Energy Saver) Ankara iskitlerden 2 tane aldım.Bu hafta indirimde olduğunu ve 1 hafta içinde baya zam geleceğini belirti haberiniz olsun diye yazıyorum.Ben 2 lastik aldım 150 tl 7 taksit(taksiti ölümüne zorlayarak yaptırdım tabi bonus kredi kartına world karta daha fazla yapıyorlar galiba) mecbur olduğum için aldım ama tabi ki ben burada duyduğumu yazıyorum.Yarın zam falan gelmez ise beni suçlamayın :pokey000:
Ayrıca lastik ile dün 100 km yol yaptım.İçeri aldığı ses gayet azaldı ve virajlarda daha az savurmaya başladı gibi geldi.Önceki lastiklerim Pirelli p4 ve petlas idi.Pirelli çok iyi sayılmaz ama petlas tan daha iyi olduğunu belirteyim.Fren mesafesi de daha iyi bilginiz olsun birine faydalı olabilirsem ne mutlu
Bu arada dipnot Şaşmaz da 2 fiyat aldım 1.fiyat 160 TL 5 taksit 2 .Fiyat 170 TL 5 taksit o yüzden 150 tl baya iyi oldu gibi

fota
02/11/2012, 17:37
iyi fiyat.

StrawBeeRy
02/11/2012, 20:16
zaten michelin şuan dünyanın en iyi lastiği sıralamasında hemen hemen birincidir çok iyidir yumuşak lastiktir ses yapmaz tek sıkıntısı yumuşak olduğu için çabuk deformasyon olabiliyor 1 senedir pirelli pzero kullanıyorum daha önce dunlop,michelin de kullandım valla yol tutuş konfor olarak michelin sonrasında pirelli(özel seriler),bridgestone diye devam ediyor dunlop felan hikaye

firari83
02/11/2012, 23:08
iyi fiyat ta orjinalinin tabanı 185 değilmiydi?