PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Evo sinyalleri parklara bağlarsam arıza lambası yanar mı?

masumasik89
01/11/2012, 23:10
IYI AKSAMLAR AZ ONCE ARABAMLA GEZERKEN İST.alibeyköy semtınde beyaz punto evo gordum sınyallerı parklara baglamıstı cok guzel olmustu bende yaparsam arıza lambası yakarmı??? :Ç

Ziyaretci032
01/11/2012, 23:14
amerikan park modulleri satiliyor, ariza isigi yakmadan baglanabiliyor. internetten bulabilirsin. ancak bu baglanti ile arac muayeneden gecmez ;)

masumasik89
01/11/2012, 23:17
ya bu arada gündüz far ampullerını turuncu aldım 2 hafta sonra orjınal ampuller gıbı beyaz sekılde yanmaya basladı nasıl bısey kullanmalıyım :)

SteinGP
01/11/2012, 23:25
izmirden aykut_1914 arkadaşımızın aracında var. onunla iletişime geçebilirsin.

aykut_1914
02/11/2012, 00:03
evoya o modüllerle amerikan yapan daha yok sanırım,arıza yakıyor :)

Engin_T
02/11/2012, 09:02
ya bu arada gündüz far ampullerını turuncu aldım 2 hafta sonra orjınal ampuller gıbı beyaz sekılde yanmaya basladı nasıl bısey kullanmalıyım :)

Camları turuncu boya olduğu olduğu için zamanla ısındıkça rengi açılıyor, orjinal turuncu camlı bulabilirseniz boya olmayan,renginde açılma olmayacaktır.

Ziyaretci031
02/11/2012, 09:10
IYI AKSAMLAR AZ ONCE ARABAMLA GEZERKEN İST.alibeyköy semtınde beyaz punto evo gordum sınyallerı parklara baglamıstı cok guzel olmustu bende yaparsam arıza lambası yakarmı??? :Ç

Kardeşim arıza lambası yakmıyor ama ampulleri değiştirceksin arıza yakmayanlardan alcaksın yani ampuller parlament mavisi renginde olcak ve beyaz yancak.Yani çapraz bağlantı yaptıracaksın resimde olduğu gibi...

Engin_T
02/11/2012, 09:29
Kardeşim arıza lambası yakmıyor ama ampulleri değiştirceksin arıza yakmayanlardan alcaksın yani ampuller parlament mavisi renginde olcak ve beyaz yancak.Yani çapraz bağlantı yaptıracaksın resimde olduğu gibi...

Herhalde ön tampondaki sinyalleri bağlatmaktan bahsetmiş Harun abi :)

Ziyaretci031
02/11/2012, 09:40

Herhalde ön tampondaki sinyalleri bağlatmaktan bahsetmiş Harun abi :)

Enginim park lambası demiş ama bende yanlardan bahsettim.