PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muşta nerede satılır (istanbul)

playguy
30/10/2012, 21:46
Arkadaşlar, istanbulda muşta satılan yer bilen var mı ? sonuçta istanbul burası iti kopuğu dolu trafikte arabada bulunsun diye almak istiyorum

aykutisci
30/10/2012, 21:55
nabıcan muştayı usta sen herifin suratına yumruğu sokana kadar adam başınıza zopayı vurur en iyisi elektro şok al yumrukla felan uğraşma

makeles
30/10/2012, 21:57
o itlerle uğraşmaya değmez. hele istanbulda hiç değmez.
arabanla yap yapacağını iş ciddiye binerse bas gaza en yakın polis merkezine. durma sakın.
bu arada ilk okuyuşta muşta deyince il olan muş sandımdı.. :)

Ziyaretci031
30/10/2012, 22:08
Arkadaşlar, istanbulda muşta satılan yer bilen var mı ? sonuçta istanbul burası iti kopuğu dolu trafikte arabada bulunsun diye almak istiyorum

Başkan muşta ve elektro şok bunların cezası var tavsiye etmem bi koruma olarak.Ama av malzemesi satan yerlerden cop olabilirsin lastik olanından.gerçi alacağın yere gittiğinde satmak için ceza yok diyorlar ama varbilgin olsun( muşta ve. Elektrik şok) için.

SteinGP
30/10/2012, 22:12
hocam kick-box yap bi süre. ben 6 ay kadar yaptım, insanın kendine güveni epey artıyor yeterli karşı taraf ateşli silah çıkarmasın. ayrıca bir de köpeğim var insan yiyenlerden :D ha bana sorarsan en güzeli çevir kafanı yürü orası ayrı..

playguy
30/10/2012, 22:38
Başkan muşta ve elektro şok bunların cezası var tavsiye etmem bi koruma olarak.Ama av malzemesi satan yerlerden cop olabilirsin lastik olanından.gerçi alacağın yere gittiğinde satmak için ceza yok diyorlar ama varbilgin olsun( muşta ve. Elektrik şok) için.

haklısınız cezası vardır belki ama kim taşımıyorki, çakı cop bezbol sopası vs..
torpidoda dursun en azından caydırıcı olur psikopatın birine denk gelirsek savunma amaçlı kullanılabilecek en iyi alet bence trafikte hergün nelerle karşılaşıyorsunuz..

playguy
30/10/2012, 22:41
nabıcan muştayı usta sen herifin suratına yumruğu sokana kadar adam başınıza zopayı vurur en iyisi elektro şok al yumrukla felan uğraşma

muştanın elektro şok ile birlikte olanıda varmış yani hem sağlam yumruk ve şok aynı anda, kendini savunmak için bence herkesin aracında birşeyler bulundurmalı cop, biber gazı, muşta tarzı malzemeler istanbul psikopat dolu trafikde. Ancak bu ürünleri bulmak kolay olmuyor eminönünde bulurum diye düşünüyorum

miskofalez
30/10/2012, 22:46
Muştayı bakırköy yeraltı çarşısından,eminönündeki av malzemesi satanlardan bulabilirsin 15 ila 40 lira arasında değişiyo çeşidine göre ama yakalarlarsa 6 aydan 5 yıla kadar yatarı var elektro şok keza öyle en güzeli git nato göz yaşartıcı sprey al falan filan diyene camdan sık uza o gözünü açana kadar sen fizandasın :)

SteinGP
30/10/2012, 22:52
benim muştam bu...taksici ve dolmuşçuların korkulu rüyası :)

aykutisci
30/10/2012, 22:55
muştanın elektro şok ile birlikte olanıda varmış yani hem sağlam yumruk ve şok aynı anda, kendini savunmak için bence herkesin aracında birşeyler bulundurmalı cop, biber gazı, muşta tarzı malzemeler istanbul psikopat dolu trafikde. Ancak bu ürünleri bulmak kolay olmuyor eminönünde bulurum diye düşünüyorum

eminönünden ziyade karaköyde daha rahat bulursun ... aslında en iyisi yapıcan taşıma ruhsatını gezicen 14 lüyle :D

playguy
30/10/2012, 22:56
benim muştam bu...taksici ve dolmuşçuların korkulu rüyası :)

hocam onuda sürekli yanında taşıyamazsınki :)

SteinGP
30/10/2012, 22:57
valla her sabah benle işe gelip akşam dönüyor. trafiğin en yoğun olduğu saatlerde beraberiz :)

miskofalez
30/10/2012, 22:59
Can onu gören seni dövmez kardeş şundaki tatlılığa bak adamın bütün sinirini alır o :D

SteinGP
30/10/2012, 23:04
resimde uzak çıkmış abi. pek öyle cana yakın değildir :)

miskofalez
30/10/2012, 23:08
Bu resimdede sen cana yakın çıkmışsın yani herhalükarda sana bişey olmaz :D

SteinGP
30/10/2012, 23:09
mizacım öyle abi ne yapsam olmaz yani :D

playguy
30/10/2012, 23:14

hocam bu köpeğe güvenirsen dayak yeme olasılığın yüksek olabilir baksana bu hayvan tam sevmelik tatlı bişey nasıl koruyacak seni :)

aykut_1914
30/10/2012, 23:28

hahah aslan ya şuna bak :D

valla siz birde yakından görün zeusu :)

o değilde başlık "spor" da :)

SteinGP
31/10/2012, 03:34
valla hocam görenler bilenler var :) daha o varken yanıma yanaşabilen delikanlı çıkmadı :) ha isteyen varsa denemesi bedava ama sorumluluk kabul etmem :) Zeusun sihirli kelimesi var. "TUT" deyince kralını tanımaz koparır :)

burYq
31/10/2012, 08:21
Muşta yari otomatik silah sayiliyor bildigim kadariyla ve cezasi 6 aydan basliyor :)

Sent from my LT26i using

Ziyaretci040
31/10/2012, 08:36
Hocam muştayı çıkarıp vuramıyan biri çıksa şahsen karşıma herhalde parçalarım onu. Bence ona göre bişi al biber gazı elektro şok vs. Köpek olayıda mantıklıda nereye kadar :D

Sparco34
31/10/2012, 15:14
bende benim memleketim muş sandım :D:D biber gazı kullan

Misafir046
31/10/2012, 17:16
hocam kick-box yap bi süre. ben 6 ay kadar yaptım, insanın kendine güveni epey artıyor yeterli karşı taraf ateşli silah çıkarmasın. ayrıca bir de köpeğim var insan yiyenlerden :D ha bana sorarsan en güzeli çevir kafanı yürü orası ayrı..

Senin plakadan uzak duralım :)))

utkuaydin
31/10/2012, 18:01
Taşımanın, bulundurmanın, üretmenin, satmanın ve teminin kolaylaştırmasını sağlamak 6 aya kadar hapis ve 5 ytl den 10000 ytl ye kadar para cezası...

Kullanmasıda kasıtlı adam yaralamaya girer. onun cezasıda ayrıdır.

Gözyaşartıcı gazlar en güzeli

SteinGP
31/10/2012, 18:44
Senin plakadan uzak duralım :)))

yok hocam ben genelde kafamı çevirip gidenlerdenim :) bir kere terbiyesiz bir taksici bana güzelyalıda ana avrat sövünce camı açtım, benim kuçu camdan kafayı çıkartıp arkadaşa bakınca o tartışmada orda bitti :)