PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ne Kadar GP'ciyiz ??

Gkhan
14/01/2007, 20:22
Şu ana kadar kaçımız ''GPTR''yi önerdik? 8P 8P

nasrettinhoca
14/01/2007, 20:39
Bu sorunun cevabını kimsenin bileceğini zannetmiyorum..:D

GP-07
14/01/2007, 20:54
valla bu gün antalya birmota gittim servisteki bütün GP sahiplerine söyledim siteyi kırmızı ışıkta falan denk gelirsede söylüyorum :=)

h k
14/01/2007, 21:10
ben bir sitede en cok ziyaret ettiginiz site isimlerine yazdim , baskada bir önerme firsatim olmadi .

Misafır
15/01/2007, 10:33
abi yolda gördüğüm gp lere anlatıyorum.
park halindeki araçlara kart bırakıyorum.

yapacağım da.

unik06
15/01/2007, 10:37
valla..bende 3 arabaya kart bırakmıştım,

ama sayfanın kapandığı zaman rastladı, kötü bir tesadüf sonucu :(

adamlar karta göre girip, olmayan bir site görünce ne düşünmüşlerdir kimbilir :(

06kaymak
12/04/2007, 23:12
ben servisime gelen tum gp sahiplerine siteden bahsediyorum...

jeoenis
12/04/2007, 23:45
elimde kart varken devamlı kart bırakıyordum.

pdr42
13/04/2007, 00:04
valla ruyamda punto yeni medeli cıkarmıs ama ducato gibi biey trukiyede tek bi bakıyom adamın biri takaarlikli sandalyede bu arabyı kulanıyo meshur biri ama yanına gidiyorum bzim site avr gelsene diyorum. bu i ruyalarda bile oluyo siz ne diyosunuz

İbrahimKC
13/04/2007, 00:07
gece soğukmuş ve iyi örtünmemişim diyorum...:)

eakbas
13/04/2007, 08:38
çalıştığım hastanenin otoparklarına gelen tüm gp'lere mumkun olduğu kadar bırakıyorum günde en az 1-2 adet

GaladrieL
13/04/2007, 10:49
ne zaman yolda bi GP görsem, her nerde olursam olayım kocoman bi çığlık atıp
"aaay puntişşşş, yerim seniii" diye bağırıyorum..
insanlar arabayı farketmemiş olsa bile, benim haykırışlarımdan mevzuya hakim oluyor..
bide çevremdeki herkese GP kardeşliği ve hayatım boyunca dahil olduğum ilk forum olan bu siteyi bolcaaa anlatıyorum..
fanatiğim yaa, fanatikk :)

dagored
13/04/2007, 10:51
Bol bol kart bırakıyorum.... :ok:

GaladrieL
13/04/2007, 10:52
bırakacak kartım olmadığı için, bırakılan kartları çalıyorum :p

ABNEW
13/04/2007, 22:51
bırakacak kartım olmadığı için, bırakılan kartları çalıyorum :p

:D Onları da Ercan a veriyormuşsun o da bize dağıtmamız için:D:D:D

otoritec
13/04/2007, 22:55
en az 10 gp ye kendi yaptığım foruma davet kartını bıraktım ama malesef hiçbirinden yanıt alamadım....görünen o ki umudu da kestim ama yine bırakmaya devam gördüğüm anda çakıyorum sileceğine davet kağıdımı... 8O

gokhantr
14/04/2007, 17:54
arkadaşlar birisi güzel banner yapsın da sitelerimize koyalım

utku952
14/04/2007, 19:55
bende gördüğüm zaman kart bırakıyorum ama cvp gelmiyor. bir keresinde arabanın sahibine verdim öğrenciydi ama ilgilenmeyeceğini söyledi bende üstüne gitmedm bi ekre girmekte yarar var belki faydalı birşeyler öğrenirsin arabanla dedim :) nafile

barraquda
14/04/2007, 21:47
kart bırakıp yolda,otoparkta gördüğümede söylüyorum...genelde oarlı olmuyorlar...

feyzullah
27/04/2020, 00:10
ne zaman yolda bi GP görsem, her nerde olursam olayım kocoman bi çığlık atıp
"aaay puntişşşş, yerim seniii" diye bağırıyorum..
insanlar arabayı farketmemiş olsa bile, benim haykırışlarımdan mevzuya hakim oluyor..
bide çevremdeki herkese GP kardeşliği ve hayatım boyunca dahil olduğum ilk forum olan bu siteyi bolcaaa anlatıyorum..
fanatiğim yaa, fanatikk :)

Son günlerde forumun atıl kaldığına, geçmişte GP formunda güzel insanların yer aldığına ve bir dayanışma ortamının bulunduğuna dair paylaşımlar yapılıyor. Bu bağlamda 13 yıl önce forumda paylaşılmış olan alıntıladığım bu mesaj iyi bir örnek niteliği taşıyor. Forumu geçmişteki görkemli günlerine döndüremesek de daha aktif hale getirmek bizim elimizde. Altı yıldır foruma üyeyim ve hemen her gün girip neler olduğuna bakarım. Arabalar hakkında ne öğrendiysem hepsi bu forum sayesindedir. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Ozer77
27/04/2020, 07:47
Aynı fikirdeyim. Bende yolda bi punto görsem mutlaka sellektör yaparım.
Forumuda daha hareketlendirsek fena olmaz [emoji41]

Ozer77
27/04/2020, 10:04
100tane kartvizit 20lira internette bi denesek mi bastırıp. Camlara falan [emoji41]

feyzullah
27/04/2020, 14:10
100tane kartvizit 20lira internette bi denesek mi bastırıp. Camlara falan [emoji41]

Şu virüs meselesi geçtikten sonra olabilir. Şuan dışarı çıkmıyor kimse pek. Ama kart olayı değerlendirilebilir veya sosyal medya mecraaları daha etkin bir şekilde kullanılabilir. Bu konu forumun ilk açıldığı zaman eklenmiş. O zamanlar sosyal medya bu kadar yaygın değildi. Diğer açıdan bugünkü sorun üye sayısı değil. Foruma hareketlilik ve renk kazandırmak. İçerik açısından punto ile ilgili en zengin içeriğe sahip forum burası. Punto ile ilgili internette araştırma yapanların yolu buraya bir şekilde düşüyor. Bu konuyu yeniden ön plana çıkarmamdaki amaç forum üyelernin tutkusuna dikkat çekmekti. Şuan o zamana göre insanların internette vakit geçirebileceği çok daha farklı mecralar var ve ilgi dağılıyor. Burayı keyifli bir muhabbet ortamına dönüştürüp hareketlendirebiliriz.

feyzullah
27/04/2020, 14:46
Şunuda göz ardı etmemek lazım. Artık akrabalarımız eskiyor ve insanların ilgisi daha yeni modeller üzerine yöneliyor. Forumun içerik açısından zengin olması hem avantaj hem de dezavantaj. Aracıyla ilgili sorunları, mevcut konular üzerinden çözüme kavuşturan kişi foruma yazma ihtiyacı hissetmiyor. Esasında forumu hareketlendirecek olan şey teknik konuların uzun uzadıya konuşulmasından veya sorun yaşayan kişilerin geri dönüş yapmasıyla olacak iş değil. Özellikle vurgulamak istiyorum "muhabbet" ortamını canlandırmak lazım. Forumun geçmişine bakıldığında, burada kitap, film tavsiyeleri, evlenecek olanların düğün hazırlıkları, össye girecek olan öğrencilere tavsiyeler, trafikte karşılaşan forum üyelerinin birbirlerine forum üzerinden selam göndermesi, gezilecek yerler ve tatile dair öneriler, buluşma etkinlikleri vs. İşin açığı foruma hayatiyet kazandırmak istiyorsak, hayatımızdan kesitleri buraya dahil etmemiz, burada muhabbet etmemiz gerekiyor. Forum böyle renklenip canlanır yoksa diğer türlü günden güne daha da atıl hale gelmeye devam eder

Camera
27/04/2020, 16:54
Canlandırmak bana zor gibi geliyor. Forum sayfalarının yerini artık sosyal medya aldı. Whatsapp , facebook grupları bolca var, üyeyim de. Forumun ilk üye olduğum zamanlar öğrenmek için tavaf ederdim forumu :D Baya da bir şey öğrendim.

Ozer77
27/04/2020, 17:07
Benim gibi sosyal medyadan uzak olanlar hergün forumu tavaf ediyor.
Bide bazıları foruma girip selamsız sabahsız arabamda şu var bu var nedendir diyip cıkıyolar [emoji3]

Ben önceden tofaşım varken güzel bi forumumuz vardı buluşmalar falanda oluyordu. Güzeldi.. şu hayat şartlarında belki reelde görüşmek daha sonra olabilir ama forumu canlı tutalım derim ben..
Kartvizit işide bence olur yani. Arabamıza koyarız denk gelenin sileceğine takarız zor değil bence.

feyzullah
27/04/2020, 21:12
Esasında benim de forumun müdavimi olmamın nedeni sosyal medya kullanmam. İnsanların ne yapıp ettikleri beni çok ilgilendirmiyor. Kart işi dediğiniz gibi olabilir. Sosyal medya kullanmayan birileri denk gelirse ortam hareketlenebilir.