PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto Cam Çıtası sorunu

deneme33
15/10/2012, 11:00
Arkadaşlar 2012 punto sahibiyim dün cam çıtalarının köşesinde 1 veya 2 mm olsa gerek açıklık farkettim bu açıklıklar tam köşelerde çok canım sıkıldı acaba bir problem olurmu yani kapının içerisine su girermi bu konuda acil yardım istiyorum malüm yağmurlar başladı artık.

tayfux
15/10/2012, 11:06
hocam sıkma canını tek sıkıntı bu olsun..aracın zaten garanti altında birşey olursa götür servise yapsınlar..hiçbirşey olmaz..

deneme33
15/10/2012, 11:10
cam çıtası açıklığından kapının içene su girermi acaba veya girerse bir sorun olurmu acaba bunu merak ediyorum.

ametist
15/10/2012, 12:10
su girer,bütün araçlarda girer, girse de bir şey olmaz, tasrım buna göredir, halihazırda giren suyu tahliye etmek için kapı altlarında yerleri var... döşemenin altındaki naylon kaplama da giren bu suyun ve/veya tozun döşemeye sirayetini önlemek içindir zaten.....

deneme33
15/10/2012, 13:25
su girer,bütün araçlarda girer, girse de bir şey olmaz, tasrım buna göredir, halihazırda giren suyu tahliye etmek için kapı altlarında yerleri var... döşemenin altındaki naylon kaplama da giren bu suyun ve/veya tozun döşemeye sirayetini önlemek içindir zaten.....

kapının içine giren su cam motorunu ve otomatik kilidi bozmaz dimi kapının içini paslanadırmaz dimi. Birşey daha soracam kapı altlarında suyu tahliye eden delikler puntodada vardır dimi hocam?