PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Full Koruma !!!

paradiseLost
26/07/2007, 09:50
Arkadaşlar geçen hafta Birmotlardan birinde boya koruma iç detaylı temizlik ve motor koruma yaptırdım.
Ne yazıkki boyamda dairesel çizikler oluştu bunları gidermenin yolu nedir.
Detaylı iç temizliktede palstik aksamlara sürdükleri şey her neyse torpido göğsü ve diğer plastik aksamlardada izler var bunları nasıl giderebilirim.
Ayrıca kimseye de tavsiye etmem.Bilginiz olsun istedim.

femoli
26/07/2007, 09:58
hadi ya yapan firma kimdi bilgi verirsen diğer arkadaşlarada ön ayak olmuş olursun

grande06
26/07/2007, 10:32
en güzel detaylı temizlik boş bir pazar günü gölge bir yer bulup 50 ila 100 ytl ayırıp amatör ama iyi marka temizleme ve cila,parlatma malzemeleri alıp kendi kendine temizlemektir bence ben öle yapıyorum ve memnunum en güzel detaylı bakım budur:D

Arkadaşlar geçen hafta Birmotlardan birinde boya koruma iç detaylı temizlik ve motor koruma yaptırdım.
Ne yazıkki boyamda dairesel çizikler oluştu bunları gidermenin yolu nedir.
Detaylı iç temizliktede palstik aksamlara sürdükleri şey her neyse torpido göğsü ve diğer plastik aksamlardada izler var bunları nasıl giderebilirim.
Ayrıca kimseye de tavsiye etmem.Bilginiz olsun istedim.

ayrıca temiz ve yumuşak bir sünger al bildiğimiz pirili dök köpürt kovanın icinde suyla beraber ve arabanın içini boşaltıp sadece köpüğüyle bi güzel sil dediğin şeylerin hepsi kaybolucak cizikler içinde turte vaksın parlatıcıları ve cizik gidericileri var dene pişman olmıcaksın;)

Honor COOPER
26/07/2007, 11:00
pril ile içerisimi silinecek arabanın.enteresan.

grande06
26/07/2007, 11:04
aynen araba şampuanları nı saymassan arabayı eni iyi piriltemizliyo arkadaşım gercekten bend enedim ama yazdığım gibi biraz para varsa turte vax;)...

CihanÖzdamar
26/07/2007, 12:02
ben gecenlerde aracımın ıcını sıcak suya dokulmus bı avuc detarjan ıle temızledım ve cok tıtız davranmama ragmen cıkan kırlerı gorseydınız ınanamazdınız..
o parlatıcı temızleyıcı slıkon esaslı yada nanotech malzemeler zmnla yaglı bı tabaka olusturuyorlar bende kapı ıcı yer on gogus hepsını sıldım ve eser kalmadı kırden:) ustunede yıne eskıden kullandıgım turtle wax nano tech plastık koruyusucunu surdum sıfır gıbı oldu yenıden.

yanı grande06 ısımlı arkadasa katılıyorum en guselı evınızın onunde kendınızın yapmasıdır ben zevk aldıgım ıcın yerımde musaıt oldugu ıcın zevkle cts aksamutlerı bu uygulamaları yapıyorum..

paradiseLost
30/07/2007, 16:11
Teşekkürler arkadaşlar engin bilgileriniz için.

goldumut
30/07/2007, 19:38
valla tarık abi bende autowaxda boya koruma motor ve jant bakımı yaptırdım cok memnunm.içi daha temiz oldugu ıcın ellettırmedım..cok uzuldum yapıcak tek sey yaptırdıgın yere bır goster neden olmus nasıl yapmıslar diee

MACHINE
30/07/2007, 20:02
Ben dashboard da ve diğer plastik kısımlarda mıcrofıber bez kullanıyorum bırde önceden kullandığım antıstatıc sılıcon'u marşpiyelere uyguladım süper oldu tozuda az tutuyor.Tavsiye ederim.

şekerlioğlu
31/07/2007, 00:51
<goldumut>autowax'ınantalyada nerede oolduğunu yazabilirmisin

ACTOROFTHEROAD
31/07/2007, 01:28
kendın dıkkatli bı sekıLde temızlediim zaman miss gibi oLUo waLA üsteLIk hosuma da gidio:) sıradan bı temızlık maddesı bıle yetıo.