PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : !! Acil !!! City

mywzz
07/10/2012, 23:14
arkadaslar bu aksam aracı parkdan alıp marsa bastım direksiyon cok sertti kapatıp bida actım direksiyon arıza ısıgını farkettım cıty modu acıp kapadım degısen bsıey yokdu dıreksıyon cok serttı bu sekılde hıc bı yere gıdemezdım suanda aracı kullanamıyorm city arızasındanmı kaynaklanıyordur 2006 model 60 bin km de 2.sahıbıyım sizce ucretsiz degısırlermi serviste ufak tefek kaporta işlemleri yaptrdım daha motor bakımına sıra gelmemısti? yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler...

Ziyaretçi049
07/10/2012, 23:18
City arızasını kronik sorun olarak gördükleri için ücretsiz değişim yapıyorlar ve işçilik parasıda vermiyorsunuz.

Eğer işçilik ücreti veya parça ücreti isterlerse yada biz bunu yapmayız derlerse sen müşteri hizmetlerini ara başından geçenleri söyle bu forumuda örnek göster değişimi yaparlar.

Geçmiş olsun...

mywzz
07/10/2012, 23:22
tesekkur ederım hocam yarın ılk ısım servıse goturmek olcak

kadir07
07/10/2012, 23:31
Öncelikle geçmiş olsun yapman gerekenleri sırasıyla yazıyorum önce aracını yetkili servise götüreceksin orda aracınla ilgili bilgileri(model,km,plaka vs) sisteme girecekler ve sistem sana ücretin ne kadarını karşılayacağını otomatik olarak söyleyecek.Eğer bütün bakımlar serviste yapıldıysa sıkıntı yok büyük ihtimal ücretsiz değişim çıkar sistemde ama tüm bakımlar serviste yapılmadıysa sana tahminen %50 gibi bir indirim sunacaktır bunu kesinlikle kabul etme ve müşteri hizmetlerini ara bunun kronik bir arıza olduğunu forumda ve çevrende ücretsiz değiştirenler olduğunu belirtip ücretsiz değişim için biraz baskı yap.Ücretsiz değişim yapanlardan biride benim bu arada gerekirse aracımın saşi no,plaka,değişim yapan servisi ve tarihide verebilirim...

mywzz
07/10/2012, 23:35
cok tesekkur ederım kadir bey şimdi daha bi rahatladım sayenizde sizi bulurum bi prblem oldugunda cok saolun

Ziyaretci040
08/10/2012, 00:09
Valla benım arabamda 2006 yusuf yusuf modundayım :) Geçmiş olsun hocam...

mywzz
08/10/2012, 03:15
İnsallah kimsenin basına gelmez sabah gidicem servise bakalım sonuc ne olacak

rbcn
08/10/2012, 09:19
Umarim problem cikarmadan ucretsiz degistirirler

sent from my new ipad