PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankarada kar var

Auto engineeR
12/01/2007, 21:10
geçen saatlerde başlayan yağışın durmasıyla dışarı çıkmam bir oldu :D
ciddi ciddi kar yağdı. 10 cm ciwarı war. ben durur muyum tabi çıktım arabamla dolaşmaya :D
el frenleri driftler süperdi.. güwenlik sistemi süper çalışıyor. arabada el frenini çekmediğiniz sürece arkasını attırmak çok zor.sağ tarafını karlı yüzeye, sol tarafını da kuru asfalta soktum (temizlenmiş) we 30 km ciwarı hızla frene yüklendim. kesinlikle çizgiden çıkma yok (ebd sağolsun) çok stabil duruyor.
asr nin de faydalarını gördüm, yalnız normalde patinaja kalıp kaldıramayacağınız yerde tabii ki yardımcı olamıyor.
sonuç olarak kesinlikle güwenilir bi performansı war.
şunu da belirtmeden geçemeyeceğim, esp dewreye girince titreşimden bazen çıkan zırıltılar içinde insan deliriyor!

shoparr_
12/01/2007, 22:00
güzel çalışma olmuş benim deneme fırsatım hiç olmadı sana güveniyorum alper;)

utku952
12/01/2007, 22:23
bnde farkettim geçen kar yağdıında bizim oralar da kar olmuştu. frene bilerek asıldım (50kmh fln giderken) abs dewreye girdi direksyonu azcık sağ sola kıvırdım ama hiç kayma olmadı esp ninde bunda büyük payı war fren gücünü 4 lastiğe dağılımın sağlayan sistem

kutlay
15/01/2007, 02:05
walla araba gayet güzel gidiyor karda fakat o gün (cuma akşamı) yanımdan geçen yüklü bir kamyonun aşırı hızdan dolayı 5 arabayı şehiriçinde önüne nasıl aldığını görünce 8W