PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : + - tusları..:((

yavuzkep
05/10/2012, 22:40
dıreksııyondan sesı acıp azaltamıyrum sorun neden kaynaklanır yardımcı olursanız sevınırım ....

izoci
05/10/2012, 22:53
Altı pislenince yapıyor bazen.

yavuzkep
05/10/2012, 22:55
Altı pislenince yapıyor bazen.

nerdeyse hıc basmıo delı olucam :realmad:

ygttt54
05/10/2012, 23:47
servise gidersen muhtemelen tuşların bozuk diyip 220tl civarında bir para isteyecekler tuşların bozuk değil sadece karıştırma yapıyor pedleri pislenince çözümü airbag kapağını anlayan birine çıkar kendinde çıkarabilirsin ama zarar verme ihtimalin yüksek daha sonra tuş kutusunu direksiyondan çıkar tutup çektiğinde gelicektir zaten daha sonra tuş takımını açmak için tuş kutusunda tırnaklar olucak onları çıkar al eline asetonu bi elinede kağıt havluyu bir güzel sil zaten bastığın yerlerin siyah olduğunu göreceksin iyice sildikten sonra çıkarırken yaptığın işlemlerin tersini yap en son airbag kapağını tak bastır çıt diye yerine oturur oturana kadar bol bol korna çalar merak etme :D sonra tıkır tıkır çalıştır

uraaal
06/10/2012, 00:25
bende 5 ay kullanamadım full garajda yattı araç bir geldim basıyorum tık yok yumruklaya yumruklaya çalıştırdım şimdi bir sıkıntı yok :D bu italyan araçları bole emotional biraz bazen dovucen bazen sevicen alman araçları gibi stabil olamıyorlar :D :D

makeles
06/10/2012, 01:01
- bende habire + olarak iş görüyordu, delirtiyordu. sesi direksiyondan kısamıyordum.
uzatılmış garantiden tamamen değişti. üstelik yeni takılan tuşlar ışıklı çıktı. :)

06kaymak
06/10/2012, 08:36
sökülüp temizlenince sorun ortadan kalkacaktır..

Sparco34
06/10/2012, 08:49
servise gidersen muhtemelen tuşların bozuk diyip 220tl civarında bir para isteyecekler tuşların bozuk değil sadece karıştırma yapıyor pedleri pislenince çözümü airbag kapağını anlayan birine çıkar kendinde çıkarabilirsin ama zarar verme ihtimalin yüksek daha sonra tuş kutusunu direksiyondan çıkar tutup çektiğinde gelicektir zaten daha sonra tuş takımını açmak için tuş kutusunda tırnaklar olucak onları çıkar al eline asetonu bi elinede kağıt havluyu bir güzel sil zaten bastığın yerlerin siyah olduğunu göreceksin iyice sildikten sonra çıkarırken yaptığın işlemlerin tersini yap en son airbag kapağını tak bastır çıt diye yerine oturur oturana kadar bol bol korna çalar merak etme :D sonra tıkır tıkır çalıştır

anlatımın süper :) tebrik ederim

yavuzkep
07/10/2012, 23:02
valla cok sagolun temzledım sorun yok gıbı su an :D