PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dikkatlice Bakın! Cumhurbaşkanı Nasıl Olunur?

lektonstar17
02/10/2012, 23:55
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, o mavi gözlere bakıp dalan, sevinçle, içine alıp sıkıca sarılacakmış gibi candan, gönülden bakan gözleri...
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, sonsuz bir şükranla, tevekkülle bakan, o ağızdan çıkacak her sözü tanrısal bir kelam gibi içine sindirebilmek için tüm benliğini gözlerine vermiş insanları...
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, sonsuz bir saygı ve huşu ile adete dokunmaktan korkar gibi ancak hayatının en güzel hediyesini almış mutlu birer çocuk gibi duran sayısız insanı...
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, birkaç keyifli dakika yaşamak için, insanlardan kaçacağı yerde, en sıcak köşenin halkının yanıbaşı olduğunu bilen bir liderin yalın, rahat, sevgi dolu halini...
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, halkının sorunları ve dertlerinin onun için, keyif alacağı her şeyden daha önemli olduğunu, sırf onlarla sohbet etmek onların sorunlarını dinlemek, keyifli anını onlarla paylaşmak için her şeyi bırakıp bıkmadan usanmadan büyük bir sevgiyle, sonsuz sevgiye karşılık verişi...
- DİKKATLİCE BAKIN! Görün, etrafında etten bir duvar, koruma ordusu olmadığını... Görün gerçekte, onbeşmilyon Türk'ün onun gerçek koruması olduğunu...
- DİKKATLİCE BAKIN!

lektonstar17
03/10/2012, 00:10
"Bana olağanüstü hususiyetler atfetmeyiniz. Doğumumdaki tek fevkaladelik Türk olarak dünyaya gelmemdir." (Mustafa Kemal ATATÜRK)

BaranSelo
23/10/2012, 23:17
İnsanlık tarihinin görüp görebileceği en yüce insan...

atila
23/10/2012, 23:29
kalbimizde,aklımızda,yaşantımızda her zaman yaşamaya devam edecek

cihankardes
24/10/2012, 00:19
adamın ağzının içine bakıyorlar abi ya! böyle bir insan bir daha dünyaya gelmez.

twitter ve benzeri ortamlarda Atam hakkında neler yazılıyor. böyle insanları şerefime Allahıma önüme koysanız ellerimle öldürürüm!

seastar1905
24/10/2012, 00:25
Hiç bir şeye ihtiyacımız yok yanlız bir şeye ihiyacımız vardır çalışkan olmak...
Mustafa Kemal ATATÜRK.
Artık çok şeye ihtiyacımız var atam...

emreaktan
24/10/2012, 00:28
100 tane mercedes 500 tane koruma kapanan yollar ve yalakalık şaşaa yok . çok şanslı bi milletmişiz ATAM nur içinde yat

biancoangelo
27/05/2013, 16:51
Samimi duygular var karşılıklı.... Şimdiki gibi yav......k değil insanlar.

cemdogu
27/05/2013, 17:20
Halkin içine korkusuzca giren biriydi o.O kadar halife saltanat yanlısı varken yanına silah almazmış.

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi

Evren_c
27/05/2013, 17:27
Şimdikiler korkudan 500 tane korumayla geziyor. Onlar da farkında her şeyin ama... Ama işte.

cemdogu
27/05/2013, 17:38
Mitinge 500 tane işçi getirmekle olmuyor bu işler değil mi..Devlet seve seve yönetilmeli.. Söke söke değil..

outlife
27/05/2013, 17:38
ülkesinde iç savaş olan beşar esad bile halkın içine korumasız girip gezebiliyor... bizimkiler koruma ordusu eskort ordusu ile geziyor. belediye başkanları bile öyle... hatta bir seferinde ABDullah gülün konya eskişehir yolunu sırf düğüne yetişme amacıyla tek yönlü kapattığını okumuştum hürriyette... emine erdoğanın kanyon avm yi kapattığını sağır sultan biliyor artık... söylenecek söz yok... atatürk gibisi de yok... hakkında ölüm fermanları verilen idam cezaları kesilen bir lider korumasız dolaşıyor... bu özgüvendir bu cesarettir bu insan sevgisidir...

didi77
27/05/2013, 17:54
Ahhh diyorum şimdi keşke ben o dinleyenlerden biri olsaydım da bugünleri yaşamasaydım

krm1983
27/05/2013, 21:59
https://tr.wikipedia.org/wiki/Dosya:Ataturk-1930-amongpublic.jpg

Sent from my iPad using

krm1983
27/05/2013, 22:00
Vatandaş dinleme adabı
https://img..com/d/13/05/28/9yve7a7u.jpg

Sent from my iPad using

SteinGP
27/05/2013, 22:44
Bence bu resimde Atatürk kendisine derdini anlatan vatandaşın eline para sıkıştırıp göndermiştir kendisini. Anlayana :)

outlife
27/05/2013, 22:53
Bence bu resimde Atatürk kendisine derdini anlatan vatandaşın eline para sıkıştırıp göndermiştir kendisini. Anlayana :)

kesin... :) :)

cemdogu
28/05/2013, 00:22
Aman diyim.yais anlasilir :D

erenemre
28/05/2013, 00:28
ah Atam nerdesin gelde bizi şu ampul kafalılardan kurtar !

didi77
28/05/2013, 00:36
Vatandaş dinleme adabı
https://img..com/d/13/05/28/9yve7a7u.jpg

Sent from my iPad using

Bu resmi ilk gördüğüm yer izmir hava askeri hastanesidir saatlerce bakmıştım resme daha sonra merak ettim araştırdım bu resim büyük Erzurum depremi sonrası paşanın ziyaretinde çekilmiş yardım ve derdini anlatan Erzurumlu vatandaş sonrasında bir daha böyle olaylar olurda vatandaşa yardımcı olunması amacı ile Anadolu sigorta kurulmuş bu resmi edindim ve ne zaman canım sıkılırsa öylece bakıyorum

biancoangelo
28/05/2013, 00:52
Bu resmi ilk gördüğüm yer izmir hava askeri hastanesidir saatlerce bakmıştım resme daha sonra merak ettim araştırdım bu resim büyük Erzurum depremi sonrası paşanın ziyaretinde çekilmiş yardım ve derdini anlatan Erzurumlu vatandaş sonrasında bir daha böyle olaylar olurda vatandaşa yardımcı olunması amacı ile Anadolu sigorta kurulmuş bu resmi edindim ve ne zaman canım sıkılırsa öylece bakıyorum

Güzel bi bilgiydi. Teşekkürler.

krm1983
28/05/2013, 07:51
26168
İki resim arasındaki 7 farkı bulun
https://img..com/d/13/05/28/e6ybuzyt.jpg

Sent from my iPad using

outlife
28/05/2013, 09:04
iki resimde saymaya kalksam 7 değil 70 fark bulurum...

krm1983
28/05/2013, 22:34
Bugün itibariyle de ayyaş oldu Atam eşbaşkanlara göre

Sent from my iPad using

didi77
28/05/2013, 23:11
Bugünkü bu ayyaş sözünden sonra MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN ne kadar büyük bir insan olduğunu anladım ayyaş ken koca cumhuriyeti kurdular ayık kafayla 11 yıldır yönetemediler yazıklar olsun

krm1983
04/06/2013, 07:48
Hala Atam'ın bağımsızlık ruhundan korkuyorlar.

Sent from my iPad using

alperd
04/06/2013, 11:10
Halk böyle insan yerine koyulmalı adam gibi dinlemeli anlamalı.

Apo posterli PKK mitingine sponsor olup Atatürk posterli her çeşit tepkiye nefret-ölüm-intikam kusulmamalı, provoke etmemeli.

"***** al da git" denmemeli hiçkimseye.

yürüyen cenaze olmuş şehit annelerine "yaygara kopartmayın" denmemeli.

şehitlerimize "kelle" denmemeli.

medya sansürlenmemeli, baskı ve tehditle ısmarlama yayın yaptırılmamalı özgür olmalı.

o işaret parmağı öyle sallanmamalı vatandaşa doğru.

evde zor tutuyorum %50'yi diye tehdit etmemeli.

"milliyetçiliği ayaklar altına alırız" deyip diğer taraftan her etnik kökeni ayrıştırmamalı.

çoook var çook say say bitmez mesele "ağaç" değil o sadece bardağı taşıran son damladır...

GP COSKUN
04/06/2013, 11:19
bu fotoğrafın reklam filmide çekildi
aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz

Atatürk ve 1924 Erzurum Depremi - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=sY7AhoUC5z0)

ABNEW
04/06/2013, 14:26
Bence ''ATAMIZ'' kimseyle karşılaştırılmamalı...

outlife
04/06/2013, 14:54
Valla
çapulcu ( direnişçiler)
alkolik (alkol alan herkes)
edepsiz haysiyetsiz (tek kelime sinkaflı küfür etmeyen kamer genç)
dindar (akpnin küfürbaz bakanı)
***** da al git (çapulcu çiftçi)
ipte sallandıracaksın (çapulcular idam edilmeli)
%50 yi zor tutuyorum (çaulcuları provake edenlere karşı çok masum bir çağrı)
ideolojik tepki (çapulcuların siyasi duruşu)
marjinal tipler (haklı gece yarısı deniz gözlüğü takılır mı aq :) )
van münit (ne kadar tazminat vereceksiniz bi görek)
halkına zulm eden bir iktdarın meşruiyeti kalmamıştır (antarktikadaki penguen avcılarına)
çekin bakalın görüşürüz (gazetelere reklam veren yabancı firmaları gelmeyin bi daha bizim mahaalleeye)
askerlik yan gelip yatma yeri değildir (yorum yapmıyorum)
metanetinizi koruyun (habur faciasından sonra şehit annelerine tavsiyeler)
gençler tinerci mi olsun ( dindar değilsen tinercisin başka alternatif yok- yeni bir papatyaya kadar)
libyada natonun ne işi var (hesaba paralar yatmadan önce)
nato libyaya girmelidir (dekont geldikten sonra)
kardeşim esad (daha suriyeye sıra gelmemişken)
diktatör esad ( örtülü ödenek miktarı kesinleşmişken
reyhanlı halkı önce bir kendine bakmalıdır (mülteciler türkiyeden gitmeye başlayınca)
ayran milli içkimizdir (rakının tescili için ab ye başvuru yapıldıktan sonra)
.
.
.
.

yorumsuz...