PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kapı kilidi...

yavuzkep
23/09/2012, 18:52
gecen aksam arabayı park ettım bıraz ılerledıkten sonra kıtledm sonra hep olur ya ıcıme bı kurt dustu bı kapılara bakıyım dedım sag arka kapı acılıverdı dıger kapılara bakıorum eee kapalııı tekrar arabayı acıp kapadım gene aynı olay oldu sasırdım benım eskı sahınde bıle bole olmuodu ya.... acaba sorun neden kaynaklanıo yardım edebılecek varmı...

emrahisilti
23/09/2012, 19:03
Muhtemelen kilitlenmeyen kapinin mekanizmasi bozulmus elinizle duzeltin kiylenecektir

yavuzkep
23/09/2012, 19:17
duzelttım sımdılık sıkıntı yokta ılerde sorun yasarmıyım bılmıorum

kadir1982
23/09/2012, 23:34
merhaba arkadaşlar elle düzeltin derken nasıl bir işlem yapmak lazım bu gibi durumlarda kitlemek için kapının üstünde butonda yok..

volume23
24/09/2012, 02:09
Kilitlerken kapının içerisinden motor sesi geliyorsa büyük bir problem yoktur ama kilit merkezi kilit motoru arızalanmışsa kötü.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

volume23
24/09/2012, 02:13
duzelttım sımdılık sıkıntı yokta ılerde sorun yasarmıyım bılmıorum

Msj ı yeni fark ettim.Artık içiniz rahat olmayacak her kitlemede acaba kilitlendimi diye düşünüp kontrol etme gereği duyacaksınız içinizin rahat etmesi için siz yinede bir baktırın ne olur ne olmaz.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

cpeloo
24/09/2012, 02:56
Şu bebe kilidi olayı falan olmasın içten açılmıyor ama dışarıdan kapıyı salıyor. Arabayı kilitleyip içeriden acmaya bi çalışın bide.

yavuzkep
24/09/2012, 21:18
kılıtlerken motor sesı gelıo onda problem yokta altta gevseme olmus sagolsn bı abım anlar bıraz bu ıslerden o duzelttı de dedıgın gıbı ıcım rahat olmuo sımdı servıse gotursem bı ton masraf cıkartır ....

yavuzkep
24/09/2012, 21:22
Şu bebe kilidi olayı falan olmasın içten açılmıyor ama dışarıdan kapıyı salıyor. Arabayı kilitleyip içeriden acmaya bi çalışın bide.

bebe kılıdı hıc aklıma gelmedı ama orayı kurcalıyanda kımse yokkı.. yınede bı bakmakta fayda var

volume23
24/09/2012, 21:35
kılıtlerken motor sesı gelıo onda problem yokta altta gevseme olmus sagolsn bı abım anlar bıraz bu ıslerden o duzelttı de dedıgın gıbı ıcım rahat olmuo sımdı servıse gotursem bı ton masraf cıkartır ....

Hocam arızalanan parça belli olduysa hiç gidip servise öpülmeye gerek yok :D git çıkmacılara netten araştır pert punto dan söktür daha hesaplı olur ama önce servisten fiyat al ki parçacıdan 3/1 oranında pazarlık yapıp alabilirsin.

yavuzkep
25/09/2012, 16:49
Hocam arızalanan parça belli olduysa hiç gidip servise öpülmeye gerek yok :D git çıkmacılara netten araştır pert punto dan söktür daha hesaplı olur ama önce servisten fiyat al ki parçacıdan 3/1 oranında pazarlık yapıp alabilirsin.

haklısın valla hıc gerek yok opulmeye :D zten puntoyu parcalayıp tek tek satsak bı bravo parası cıkıo :D