PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : boyada pas lekesi gibi lekeler

ahmetcihanokke
19/09/2012, 12:10
arkadaşlar aracı yıkadım en son pas lekesi gibi turuncu lekeler oldğunu gördüm.kapı kolundan marşbiyele ordan ön kaputa ordan bagaja kadar her yerde diyebilirim.turuncu pas lekesi gibi bir leke.pasta cilaçıkarmıyor.kolonyalı mendil çıkardı ama oda küçük küçük leke bıraktı genede.
ön tekerin sıçrattığı çamurlarda boyayı yakmış izleri var.

ve en problemlı olan işse gögüsteki kalorifer yerindeki (tam ADINI BİLMESEMDE) ses gögüsde hala devam ediyor.temmuzda senelik bakımda yaptırmıştım.şimdi önerilerinizi bekliyorum bu problemlerle ne yapmalıyım?

RESİMLERİ YARIN EKLİYCEM

Ziyaretçi051
19/09/2012, 13:55
aracı ağaç altında bıraktıysan reçine izi olabilir getir biz bi bakalım.göğüsteki sesede bakarız problem yok.

karamurat4141
19/09/2012, 14:06
abi doğru söylüyor benim aracıda bırakmıstım agac altında dedıgınız gıbı olmustu aynı paslaanıyor gıbıydı :)

ahmetcihanokke
19/09/2012, 14:21
abi doğru söylüyor benim aracıda bırakmıstım agac altında dedıgınız gıbı olmustu aynı paslaanıyor gıbıydı :)

üsttünde olsa reçinedir belki ama ben yeni atılan asfaltın sıçraması sonu oluşan zift gibi kimyasalın bir süre bekleyip boyayı yakması diye düşünmüştüm ama gidiyim fırsatını bulursam maltepeye