PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ** B E N Z İ N L İ ** 40.000 bakımı

h k
22/07/2007, 00:37
evet malum gün geldi ve aracima 40.ooo bakimi yaptirdim.
259.03 ytl verdim , world card a 6 taksit . peşin vereydim 236 ytl idi.

20.ooo bakimindan bir farki yok. standart işlemler yapildi , yag-filtreler-bujiler degisti. bir tane patlak stop ampülü , lastiklerin ön arka yer degisimi , rot-balans , ön tampon altindaki avuc büyüklügündeki yere parça boya , el freni ayari , balata-kampana temizligi , kapilarin yaglanmasi ve genel kontrol hepsi bu . balatalarimi 30 bin küsürde iken sanayide degismistim zaten iyi durumdalar. hava filtremi en son 26 binde iken degistirmistim , bugün cikan filtre cok kötü durumdaydi hava filtresi degisimi icin bu kadar beklemememi tavsiye ettiler.

bu arada şirket arabası olup 150-160 bini bulan grande puntolar olduğunu öğrendim , şahıs olarakta 50 bin bakımına giren araçlar varmış.

ABNEW
22/07/2007, 00:42
Geçmiş olsun Hüseyin Bey.Tutarı beni mutlu etti açıkçası...

fox41
22/07/2007, 01:11
hüseyin abi hanqi serviste yaptırdın bakımı kocaelide??fiyat bayağı uyqunmusda..

h k
22/07/2007, 08:38
hüseyin abi hanqi serviste yaptırdın bakımı kocaelide??fiyat bayağı uyqunmusda..

Kocaelide yaptirmadim , ist-maltepedeki Evsanda yaptirdim. fiyatlar yaklasik aynidir sanirim.

kadoku
22/07/2007, 11:14
gayet iyi bir fiyata yaptırmışsın, Maltepe Evsan iyidir bende ta Çengelköyden kalkıp oraya gidiyorum senelik bakım zamanı geliyor önümüzdeki ay kısmetse yine gideceğim şimdiden yazılı bir liste hazırlamaya başladım bile :) servis müdürü Derya beyin sitemizden haberi var gelen herkese büyük kolaylıklar gösteriyor inşallah kendisiyle tanışma imkanın olmuştur.