PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lazerle karartma

mavipunto
20/07/2007, 23:12
arkadaşlar lazerle karartma yapılabilecek yer bilen varmıı?? sanrım nlar ruhsata işlenebiliyo

BERKAY
21/07/2007, 00:44
yaptırmadan önce dusun bızım abimiz golfune yaptırmıstı görüşün cok dustugunu söledı

yucelakar
21/07/2007, 00:48
bilen varsa bursa da yer ve fiyat belirtirmisiniz

fox41
21/07/2007, 01:28
Ben lazer karatma için soruşturdum meger nederece dogru yaptıkları senın camını sokup ustune fılm koyup fırın gıbı bir yerde ısıtma işlemi yapılıyormuş tabıde ısıdan fılm cama iyice yapışıyor fılm gibi cıkma rıskı olmuyo.bunada lazer karartma dıyolar.bunu zıbartta sordum lazerı kım bulmuşkı karartmasını yapcaklar dedı ve bunu anlattı....

mavipunto
21/07/2007, 09:01
bunun zararı yokda buda olur polise laf kalmasında:D

brucella
22/07/2007, 00:40
arkadaşlar ben sorup soruşturmuştum bi ara bu lazer işini istanbulda bi yerin teli ve adresini verdiler aradım aradım açmadılar ve emniyetten bi komiser ile konuştum dedidi eğer cıkışta ruhsata işli değil ise bir daha işletemiyorsun birde polis çevirdiğinde en fazla filmine çizik atıyor sen gidip o cama veya camlara film yaptırıyorsun ama lazer ile karartılır ise adam çizemiceğine göre cama çekiç vb bi şey ile vuruyor ve vurduğunda camı tümüyle değiştirmek zorunda kalabilirsin diyince ben vazgeçtim

Er-NnN
22/07/2007, 00:45
camı kırarsa direk sicil numarası üzerinden dava açarım affetmem böle bişi yapmaya hakkı yok eer ki yaparsa kendisi açıa alır yapabilcei tek şey sicili bozuk diyip parka aldırmak aracı sorasında sen camları deiştirdiinde ortadaki sorun 0...

brucella
22/07/2007, 09:12
eren adamlar cherokee jeeplerin arka camlarının film olduğunu, özel karartmalı cam olmadığını idda edip 20 dakka boyunca cama çizik atmaya kastılar gözümün önünde. jeeplere böyle yapan adam bizim puntolara neler yapar sen düşün

Er-NnN
22/07/2007, 10:31
işte kardeşim bunu yaparsa sicil numarasını alır hele de yanımda birisi varsa direk görevini kötü kullanmadan dava açarım... :)