PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tavandaki garip görüntü

PUNTOS6
10/09/2012, 11:07
Sizce bu nedir servisi aradım normal değil diyorlar gelin bakalım dediler ?

ne yapmalıyım sizce.

Ziyaretci036
10/09/2012, 11:09
elle hissediyorsan gerçekten bir problem var :(

shellcininabisi
10/09/2012, 11:09
Sizce bu nedir servisi aradım normal değil diyorlar gelin bakalım dediler ?

ne yapmalıyım sizce.

bence direk servise gidin.. yapalım falan diyecekler ama ben olsam uğraşır araç değiştirmeye kadar götürürüm işi. çünkü bu fotoğrafı hangi hakem heyetine sunsan ya da hangi mahkemeye sunsan AYIPLI MAL kararı çıkar.

Misafir047
10/09/2012, 11:10
tabiiki kesinlikle normal değil bayağa belli

Ziyaretci040
10/09/2012, 11:11
Ezik gibi duruyor.Murat abinin dediği gibi elle hissediyorsan şayet sıkıntı...

celenlee
10/09/2012, 11:27
Ele ne gerek var :) Bariz birisi tepesine çıkmış tepinmiş de iz yapmış gibi duruyor.
Aracınız sıfır ise direkt götürün.

2009 model GP var bende, aracı ilk yıkadığımda, kurularken tavan sacının çook hareket ettiğini farkettim, çok bombe var gibi, ve çok şaşırmışttım.
Eğer sonradan üretilen Puntolar da tavan sacı bu şekilde çok oynaksa, üstüne düşen herhang birşey buna sebep olmuş olabilir..

lektonstar17
10/09/2012, 11:29
Kesinlikle ayıplı mal.Sonuna kadar uğraşın,gerekirse mahkemeye verin ve aracı değiştirin.Yoksa ilerde aracı elden çıkarırken büyük sorun yaşarsınız.Bu adamlar nasıl iş yapıyor ya.Heralde arabaları gemiye koyarken sandviç yapıp öyle getiriyolar.Allah yardımcınız olsun.

volume23
10/09/2012, 11:29
Bir sıkıntı olduğu kesin.

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Ziyaretci036
10/09/2012, 11:30
Ele ne gerek var :) Bariz birisi tepesine çıkmış tepinmiş de iz yapmış gibi duruyor.
Aracınız sıfır ise direkt götürün.

2009 model GP var bende, aracı ilk yıkadığımda, kurularken tavan sacının çook hareket ettiğini farkettim, çok bombe var gibi, ve çok şaşırmışttım.
Eğer sonradan üretilen Puntolar da tavan sacı bu şekilde çok oynaksa, üstüne düşen herhang birşey buna sebep olmuş olabilir..
furkan hocam bazen göz aldanması olabilir diye ellede kontrol et dedim.

PUNTOS6
10/09/2012, 11:33
iç tavan kumaşındada yırtık var zaten çizik gibi ben bunu farkettim servise söyledim. değiştiririz dediler resmini çekip merkeze gönderdiler dönüşte olmadı acaba tavanlamı oynadılar ya

edirneden çağırdılar ben edirneye 2 saat uzaklıktayım servis müdürü ile görüşceklermiş dönücekler tofaştan birini yönlendirceklermiş.müdüre sorup

Ziyaretci040
10/09/2012, 11:33
furkan hocam bazen göz aldanması olabilir diye ellede kontrol et dedim.

+1

celenlee
10/09/2012, 11:37
Ön traverslere değdiği yerlerde bariz iz yapmış ve fotoda bile bu kadar belli olan bir bozukluk. Bu fotonun aldatma ihtimali yok diye düşünüyorum ;)

Güneş arkadan vurmamış olsa zaten fotoda belli olmazdı, güneş arkadan vurmuş ve potluğun önünde daha yoğun gölge oluşmuş. Sürücü tarafında daha fazla olduğunu da görüyoruz.

volume23
10/09/2012, 11:39
Tavanın üzerinde biri gezinmiş gibi.

fota
10/09/2012, 11:40
biri üstüne çıkmamış ise direk ayıplı mal olarak geri verin..

Ziyaretci036
10/09/2012, 11:41
Ön traverslere değdiği yerlerde bariz iz yapmış ve fotoda bile bu kadar belli olan bir bozukluk. Bu fotonun aldatma ihtimali yok diye düşünüyorum ;)

Güneş arkadan vurmamış olsa zaten fotoda belli olmazdı, güneş arkadan vurmuş ve potluğun önünde daha yoğun gölge oluşmuş. Sürücü tarafında daha fazla olduğunu da görüyoruz.
eyvallah.

PUNTOS6
10/09/2012, 11:49
şimdi ben bunu gidip boyasını ölçtüreyim bu aldığım yer tofaşı yönlendircek bana bakıcaklar sonra napayım

Ziyaretci036
10/09/2012, 12:02
şimdi ben bunu gidip boyasını ölçtüreyim bu aldığım yer tofaşı yönlendircek bana bakıcaklar sonra napayım
hocam ben sana durumu şöyle açıklayayım . Bu araç büyük ihtimalle nakliye sırasında üstüne bişey düştü. Ve boyasız düzelttiler.

shellcininabisi
10/09/2012, 12:02
peki taşınırken araç taşıma tırlarının alt katında tavanı sürtmüş olabilrler mi sizce öyle bir ütopik düşünceye sahibim de

lektonstar17
10/09/2012, 12:05
Asla taviz vermeyin.Kesin kıvırmaya çalışıcaklar.Yok üstüne eşya düşmüştür, yok çocuklar falan çıkmıştır yada aldığınızda neden kontrol etmediniz gibi laflar ediceklerdir.En ufak geri adım atmayın.Gerekirse tüketici mahkemelerine gidin.Onlar sizi fazla yormuyor.Siz başvurunuzu yapıyorsunuz onlar uğraşıyor bildiğim kadarıyla.Bu arada expertiz için eğer bulunduğunuz yerde varsa bosh servise gidebilirsiniz.

lektonstar17
10/09/2012, 12:06
Merak ettim aracı alalı ne kadar oldu ?

PUNTOS6
10/09/2012, 12:08
Aynen öyle zaten telefonda kadın diyor geçen birisi geldi üstüne çocuklar çıkıp kaydırak oynamış sizinde öyle olabilir diyo bakarmısın cam patlamazmı ozaman

üstüne birisi çıkmıştır diyo

lektonstar17
10/09/2012, 12:18
Yok çocuk çıkmasıyla cam patlamaz .Hem sizdeki durum bariz belli.Bence de aracı indirirken tırın rampası aracın üstüne yattı.Hasarlı bölüm klasik sanroof lar kadar yer kaplıyor.Çocukların yapacağı bir iş değil bu çok düzgün.Bakın mutlaka expertiz raporu alın ve elinizde yazılı belge olsun.Bir de şu tavan döşemesindeki kesik ilgimi çekti.Büyük ihtimalle oradan bi yarık açıp tavandaki göçüğe müdahale ettiler.

sedini
10/09/2012, 12:21
Tüketici hakları hakem heyetine gidin onlar sizi yönlendirsin uğraşmayın başka türlü..

Üzerine insan çıkmasıyla oluşacak tavan ezikliğinin bu şekilde olamayacağı %100 dür nereden mi biliyorum. Eski aracımın tavan sacına basılarak 1. katta ki eve çıkılıp hırsızlık yapılmış.. Puntoların tavan sacının altında destekleyici keçe vs. benzeri madde olmadığından tamamı özellikle ortalarda hafif bastırmayla dalgalanır. Dolayısıyla üzerine biri çıksa direk basıldığı yerlerde içe doğru bombe veya hafif göçükler şeklinde oluşur..aracınız belli ki yeni punto.. ve belli ki nakliyede veya başka bir şekilde başına bir şey gelmiş.. Büyük geçmiş olsun.. Sinir bozucu ve yorucu bir dönem sizi bekliyor.

Birkan61
10/09/2012, 12:23
Kesinlikle normal değil.

Bugüne kadar hiç bir puntoda böyle birşey görmedim..

PUNTOS6
10/09/2012, 12:29
Sanki konsoldada potluk var airbag kısmında sizlerinkide böylemi?

lektonstar17
10/09/2012, 12:34
Konsoldaki potluk bende de var.

PUNTOS6
10/09/2012, 12:40
ii bari içim rahatladı ona:)

sedini
10/09/2012, 12:40
sahibindende 1-2 aracın fotoğrafını büyüterek onlara baktım konsolda bir problem yok gibi.. tavan döşemesi resminiz var mı?

gurgocuk
10/09/2012, 12:47
Herkes gibi bende ulaşım esnasında olduğundan eminim, döşemedeki dediğiniz yırtıkta kuşkularımızı doğru çıkarmaya yetiyor gibi.

O yırtık bölgesinden incelemek lazım aslında tam emin olmak için..

izoci
10/09/2012, 12:49
Servise gidip gösterin ya o ne öyle.

PUNTOS6
10/09/2012, 13:11
nisan 26 da aldım 2012

cemyk
10/09/2012, 13:18
kesinlikle normal değil... hakkınızı arayın.

Bolu_Beyi
10/09/2012, 13:18
Üzgünüm ama aracınızın tavanında işlem bile olabilir... Kesinlikle değişim isteyin tavan şakaya gelmez...

Misafir046
10/09/2012, 13:29
Şimdi ilk iş olarak her hangi bir Fiat bayine gidip ilk önce guzel bir ekspertiz raporu alıyorsunuz.

Şayet raporda fiat sorumlu bulunursa ki buyuk ihtimal oyle aldıgınız bayiye ilk önce noterden ekspertiz raporu ile birlikte ihtarname cektiriyorsunuz.

Ancak Bayiler bazen serefsizlik yapıyor ekspertizde sucu size yıkmaya calısabilirler o yuzden orası sizi tatmin etmez baska bir özel eksptertiz yapan yere goturun.

Neyse ihtarı cektirdikten sonra cevap bekleyin eger size gerekli cevap verilmezse tuketici hakem heyetine gidin

Bu arada ekspertizden sonra Şikayetvar.com'ada yazın ki onlarda cok yardımcı oluyor.

PUNTOS6
10/09/2012, 13:37
aradı beni şimdi aldığım yer bana diyorki madem buraya gelemiyorsunuz mazlum bey varmış tüm türkiyeyi gezen o çorluya geldiğinde benim araca bakıcakmış bir ay sürermiş.

4442255 i aradım şikayet ettim şimdi bakalım nolucak.

çorlu yetkili servisini kabul etmiyorlar aracı orası satmadı size diyorlar

cemyk
10/09/2012, 13:58
bu servisler varya adamı çileden çıkartır. butun çakallık üçkağatçılık onlarda. çok azda olsa istisnalar kaideyi bozmuyor... servis diyince insanların aklına kocaman bir kazık geliyor... emin olun aldığnız yer o hatayı çok iyi biliyordur... eğer yapabilirseniz hem araç değişim hemde tazminat davası açın. biraz kastırsınlar...

rbcn
10/09/2012, 14:05
aracı alalı 6 ay olmus yeni mi gördünüz o göçüğü adamlar aracınızın tavanını sanki çekiçleyerek düzeltmiş

ares666
10/09/2012, 14:09
hocam bence doğru servise gidin olay sıcakken tavanda resmen göçük var gibi yaw çok ilginç. hatta araç sıfırsa değiştirene kadar uğraşın.

sedini
10/09/2012, 14:11
aracı alalı 6 ay olmus yeni mi gördünüz o göçüğü adamlar aracınızın tavanını sanki çekiçleyerek düzeltmiş

Bu benimde kafama takıldı 6 aydır il kez mi dikkatinizi çekti acaba? yoksa sonradan mı belirginleşti?

PUNTOS6
10/09/2012, 14:55
ya dün camdan bakıyordum güneş gelmiş dikkatimi cekti daha dikkatli baktım sonra dedim resmini çeksem belli olurmu acaba çektim çokta net belli oldu. zamanla ya saç çökme yaptı yada boya kabardı açıkçası gidip yanına bakmadım bile servise mail attım olay bukadar gelişince canım sıkıldı işten eve gidince direk gidip incelicem tavan içerisimdeki o olayıda çekicem sizlere.

Misafir046
10/09/2012, 14:58
Zaten resimde gocuk yok.Kabarma var.Eger biri ustunde tepinse gocuk olurdu.

Bariz olarak belli olan orası işlem gormus.

fotobelit
10/09/2012, 17:42
Bende hemen hemen tüm yorumları okudum ve tek aklımda kalan,Alırken hiç incelemedinizmi?Geçmiş olsun..Malesef hemen hemen tüm şirketler aracı satana kadar iyi davranıyorlar.Biraz sorun olunca sırtını dönüyorlar..

VHDG
10/09/2012, 17:45
aynen bu araç spot araç

tayfux
10/09/2012, 18:06
hocam bu olay genelde kaportanın macun atılan yerlerinde olur ki eğer sen arabayı vermezsen zamana orası çatlama da yapabilir..

PUNTOS6
11/09/2012, 11:42
bu gölgedeki tavan resmi buda içdeki yırtık çizik vs. artık

1ocak2011
11/09/2012, 11:53
6 ay geçmiş. Geçmiş olsun. Servisler ve aldığınız yer bunu kesinlikle kabul etmez. Tavan döşemesinide kullanıcı hatası bile diyebilirler...

lektonstar17
11/09/2012, 11:55
Nuri ilk resimden bişey anlayamadım ama ikinci resimdeki hasar tavanı onarmak için söktüklerinde olmuştur büyük ihtimal.

kitanotr
11/09/2012, 12:24
incelemek zorundamı arkadaşlar!bi kucak para veriyoruz 0 araç alıyoruz, onda da gidip ekpertiz yapacak halimiz yok.2. el değil ki sonuçta. oldu olacak kaputu açalım bakalım içinde gerçekten motor varmı, enjektorler sağlammı, egr sağlammı tek tek kontrol mu edecegız.

celenlee
11/09/2012, 12:36
Tabiki tek tek bakmıcaz ama gözümüzün önündeki döşeme yırtığını da görmek lazım diye düşünüyorum.

PUNTOS6
11/09/2012, 13:48
tofaş döşemeyi değiştiriyor başka bi servise gittim resmini çekip tofaşa gönderdiler kabul edilmiş gelin değiştirelim dediler ama ben değiştirmicem şimdi

dün aracı aldığım yere mail attım okkalı bir mail bugun döndüler perşembe günü aracı incelicekler bakalım ne çıkıcak

PUNTOS6
11/09/2012, 13:51
tofaş döşemeyi değiştiriyor başka bi servise gittim resmini çekip tofaşa gönderdiler kabul edilmiş gelin değiştirelim dediler ama ben değiştirmicem şimdi

dün aracı aldığım yere mail attım okkalı bir mail bugun döndüler perşembe günü aracı incelicekler bakalım ne çıkıcak

mazlum bey diye biri geliyor tofaştan yetkili aracı incelicek perşembe günü
sizce tavrım ne olmalı 42.000 tl verdim ben bu arabaya ya

evo_dynmc
11/09/2012, 13:59
geçmiş olsun inş. kısa sürede çözümlenir, araç fiyatları da amma uçmuş 42bin tl. 2011 başında aldığım rakamı düşününce arada baya bi fark varmış...

izoci
11/09/2012, 14:06
Garanti kapsamına girmesi lazım bence.

PUNTOS6
11/09/2012, 14:36
Garanti kapsamına girmesi lazım bence.

o iç döşemeyi ücretsiz değiştircekler zaten ama tavana bakıcaklar o bombeye bakalım ne dicek MAZLUM BEY..

fota
11/09/2012, 17:56
evo larda birkaç kişide olmuş bu benzer iç döşemede pas lekesi gibi birşey. garantiden değişmişler ancak tavandaki durum ne olur bilemem...

kayya
11/09/2012, 18:05
Kazalı test araçlarını düzeltip km.sini sıfırlayıp müşterilere sıfır araç gibi sattıklarını duymuştum bayilerin. Denetimsiz ülkemde olasılığı yüksek bir teori. Belki de takla atmış test aracını kakaladılar... Umarım içinizi rahatlatacak bir şekilde çözülür bu sorun...

burank16
11/09/2012, 18:28
mazlum bey diye biri geliyor tofaştan yetkili aracı incelicek perşembe günü
sizce tavrım ne olmalı 42.000 tl verdim ben bu arabaya ya

Merhaba Nuri Bey,
Ben sizin yerinize olsam bu davayı sonuna kadar götürür araç değişimi için uğraşırdım.Aracınızın tavan ve iç döşemesinin bol bol fotoğrafını ve video kaydını alın,video çekerken kesintisiz bir şekilde aracın plakası,motor numarası(kaputun altında görülebiliyormu bilmiyorum,inceleyin)şasi numarası vs. heryerini net olarak videoya çekin derim.Özellikle eklediğiniz o tvan hatasını gösteren fotodaki gibi tavanın o bölgesinin görüntüsünü net olarak gözükecek şekilde videoya çekin,ayrıca başka sizin araca sahip birisinin tavanınıda aynı şekilde foto ve videsunu çekin aradaki fark hakkında elinizde belge olur ve bilirkişi raporu tutturun.Eğer aracınız incelemeye alınırda size olumsuz bir yanıt veya tamir ile dönerlerse bu foto ve videoları çekmeye fırsatınız olmayabilir.TOFAŞ'tan gelecek kişiye aracın değişimini istediğinizi belirtin ve Tüketici hakem heyetine foto ve videolarla başvurun hatta aracınızı Tofaştan gelecek elemana göstermeden önce Tüketici hakem heyetine gidip fotoları gösterin ve kendilerinin bilirkişi tayin edip bunun ayıplı mal olduğunu kanıtlayabiliyorlarsa o belgeyi alıp o belge ile Tofaştan gelen kişiye değişim isteğinde bulunun derim.Evet en güzeli öncelikli olarak bu konuyu Tüketici hakem heyeti ile görüşüp bunun ayıplı mal olduğunu belirten bir belge verip veremeyeceklerine bakmak.Sizin gibi sıfır alıp 42 bintl verseydim bu işin peşini bırakmazdım, ben stop buğulanması yüzünden neredeyse araç değişimi talebinde bulunacağım ki böyle sorunum olsaydı sonuna kadar giderdim.Foto ve videoların yedeklerini alıp yedeklerini verin yetkililere bunu unutmayın.
Size kolay gelsin diyorum ve üzüldüğümü belirtmek isterim keşke hiç sorun yaşamasak ama malesef yaşanıyor burada önemli olan bilinçli tüketici olup hakkımızı sonuna kadar aramamızdır.

Ersal
12/09/2012, 00:06
Sıfır araç alırken kaportacımızla beraber gitmek gerekiyor demek ki.2007 yılında sıfır aldığım GP nin sağ çamurluğunda 1 TL büyüklüğünde boya hatası çıkmıştı.Bu olay başıma geldiğinden beridir sıfır araç aldığımda da, arkadaşlarımdan sıfır araba alan olursa kaportacı götürüyoruz.

StrawBeeRy
12/09/2012, 00:14
hocam hiç durmadan geri verme yönünde hareket edin böyle saçmalık olmaz bu nedir ya resmen tavan göçmüş yuhh yani birde bu şekilde vermişler size ben olsa direk dava açarım sonuna kadar hakkımı ararım çok ayıp çok hangi servisse şiddetle kınıyorum !!!

kukart
12/09/2012, 00:31
geçmiş olsun, iç tavan döşemesini değişime giderseniz (bence diğer sorun çözülmeden biraz erteleyin) döşeme sökümü ve takımında orada olun ayrıca söküm yapılınca tavana birde içerden
bakın, dıştan görünen ezikliği alttanda hissedilir bir etkisi vardır belki daha net bi fikir verir ..

benim yeni aracımında (opel astra) başına gecenlerde ; gölge olsun diye söğüt dibine park ettiğim aracın üzerine (ön kaput) düşen kırılan dal parçaları kaportanın esnemesine ve bu hareketin sonunda sizin ki gibi dışa doğru bir kabattı oluşmasına neden oldu.. sizin aracın tavanına da buna benzer bi durum olmuş olabilir..

puntolEVOli
12/09/2012, 00:41
araç nakliye sırasında hasar gördüyse bir hasar raporu düzenlenir diye biliyorum böyle bir durum varsa umarım o rapora bi şekilde ulaşırsınız tabi nakliyeci ve bayi arasında karşılıklı üç kağıt dönmüyorsa...

optimuspax
12/09/2012, 01:06
can sıkıcı bi durum gercekten. insallah sorun çözülür.

PUNTOS6
12/09/2012, 08:49
sizinde ön sol direk bu şekilde bombe varmı?

ozgurse
12/09/2012, 10:00
Bende çok dikkatli bakıldığında farkedilebilecek kadar bir bombe var. Ama sizinkinde bariz belli.

Ziyaretçi051
12/09/2012, 10:41
6 ay önce alınan araç kim bilir kaçkez yıkanmıştır ve şimdiye kadar mutlaka göze batardı yukardan bakmaya gerek yokki yıkanırken mutlaka dikkat çekerdi üzerine çıkılmış gibi geçen gün mahallede biri 4 aracın üzerine çıkmış ayak izleri araçların üzerine çıkmış sabah sabah millet feryat figan adam birinden inmiş diğerine çıkmış yazık vallaha milli servet üzüldüm

ecosi26
13/09/2012, 08:22
Bariz bir şekilde sıkıntı olduğu belli bu resmen klavuz istemez görünüyor inşallah bu hatayı düzeltirler...

ecosi26
13/09/2012, 08:25

Çok azda olsa bende de var bugüne kadar üzerine düşmedim...evom siyah malum yazın sıcaktan mafoluyorum tabi arabada...götürdüm servise, nedeni teybin kenarlarındaki nikelajlı kısmın oralardan silikonlar çıkıyordu cevap olarak çok sıcak ya silikon genleşiyor dediler e dedim genleşe genleşe kalmayacak sonra ne olacak o zaman getirin gene silikon sıkalım dediler komedi olunca bunun için gitmedim bile nasıl bir mantıksa işte...

PUNTOS6
13/09/2012, 10:21
evet arkadaşalar adamın adı mazlum değil nazım mış.

gittim servise resmini çekti inceledi baktı etti çukur var dedi bombe değil dedi aracı 25.04.2012 ruhsat tarihi 24.04.12 tarihli resmi var bende o resimdede bombe var gibi

ben incelicem dedi müşteri ilişkileri size dönücek dedi

Misafir046
13/09/2012, 10:27
Arkadasım peki sence cukurmu bombemi ?

PUNTOS6
13/09/2012, 12:09
Bence bombe ama uzman çukur diyo napıcam

TayfunBulat
13/09/2012, 14:09
hiç geri çekilme bence ver veriştir servislere karşı alttan alırsak onlar tepemize çıkıyor.

Misafir046
13/09/2012, 14:16
Bence bombe ama uzman çukur diyo napıcam

Abicim git bir tane özel servise baktır su bolume..

Sen önce kendinden emin olman için bir göster...Akarını kokarını iyice ögren sonra git bunlara ver veriştir.

Ama sen tek taraflı bunlara danısırsan bu olay sana patlar...

biancoangelo
13/09/2012, 16:10
Kesinlikle bizler burada akıl verebiliriz. Ancak 4 sayfa tavsiye yazılmış hepsini tek tek okudum... Çözüm sizde Allah korusun ama bende olsaydı araç Direk fiata giderdim sonrada mahkemeye...... İşini servis yada aldığın firma çözmezse direk mahkemeye git kardeş....

operatormurat
14/09/2012, 00:18

NURİ kardeşim az önce açtığın konuyu başından beri inceledim ve sana neler olup bittiğini az buçuk tahmin edeyim; şimdi sen eğer aracın üzerine bişey düşürüp bunu kendi imkanlarınla veya servis harici bir yerde yaptırmaya çalışmamışsan; bu araç sana teslim edilmeden üzerine bişey düşmüş,(boya hasarsız)içeri doğru bir göçük oluşmuş,boya hasarsız diyorum ama boya kalınlığı ölçülürde daha net olur,göçüğün oluşmasında sorumlu arkadaşlar alelacele tavan kaplamanı ön taraftan açarak göçüğü yukarı doğru düzelmeye çalışmışlar ama düzeltememişler.resimde gösterdiğin direkte bir sıkıntı yok,tavan kaplamasını söken arkadaşlar sol direği örten plastiğide sökmüşler ve ya yerine oturtamamışlar yada bombe olan yerdeki plastik tırnağı kırmışlar ve yerine tam oturmadığı için öyle bombeli duruyor.şimdi sana üzerine bişey düşmüş veya üzerine basılmış gibi sözlerle senin üzerine yıkacaklar buna dikkat et,servisin söylediği ruhsat tarihindede izin belli olduğu fotoğrafın bir kopyasını al ve bu aracı ayıplı mal olarak tutanak tuttur ve servisten değişim veya para iadesi talep et. bu aracıda serviste bırak ve geri alma.işi yokuşa verirlerse avukatl konuş dava aç,ama sakın sineye çekme ve eminimki bu kusuruyla arabaya binmek istemezsin ve satarken edeceğin zararı şimdi konuşmayalım... ama dediğim gibi bu arabayı kendiniz düzeltmeye çalışmamışsanız dediklerim geçerli...şimdiden geçmiş olsun biladerim...

karizmatik_boy
16/09/2012, 22:10
Hocam büyük geçmiş olsun... Umarım sizin lehinize sonuç çıkar... 0 araç alırkende insanın başına bub tür olaylar geliyorsa 2. elleri siz düşünün artık... Pes doğrusu...

Hsyn
17/09/2012, 15:19
araç nakliye sırasında olucagını tahmin etmiyorum araçlar sigortalı nakliye ediliyorlar zaten böyle hasar oluşan araçların bedelini sigorta ödüyor ve hasar oluşan araçları açık arttırmayla satıyorlar...