PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Landi renzo

keben
05/09/2012, 00:14
arkadşlar multiair 105 hp aracıma bugünden itibaren lpg taktırmışl
bulunuyorum.landi renzo lpg kiti taktırdım tüketim bilgilerini ileriki günlerde paylaşacağım

volume23
05/09/2012, 00:46
Hayırlı olsun..

GT-I9100 cihazımdan 2 ile gönderildi

Sparco34
05/09/2012, 10:46
hayırlı olsun devir birikim ekonomi devri ama ben halen benzinli araçtayım :D

emrahisilti
05/09/2012, 11:01
hayırlı olsun sanırım landirezzo taktırarak garantiyi bozmadınız.Kaliteli kittir.

ugurokan01
05/09/2012, 13:25
2010 yılında opel aracıma yetkili servis tavsiyesi üzerine olgun lpg bayinde landirenzo lpg kiti taktırdım, aracım sürekli bobin patlamaya başladı lpgyi takan firmaya defalarca gitmeme ramen sorunu çözemediler. lpgyi söktüler ve aracımda bu sorun kaldı en sonunda lpg kitinin garanti kapsamında aracımın yakıt dağıtıcı beyni değişti ve aracım düzeldi. yetkili servisin verdiği bilgilere göre lpg kitinden dolayı aracmın yakıt dağıtıcı beyni arızalanmış. umarım aynı sorunları yaşamazsınız.

keben
06/09/2012, 11:06
cevaplarınız için teşekkürler.henüz bir problem yaşayacak bir km yapmadım.garantim bitiyordu onun için garantiden yana bir sıkıntım olmaz inşaallah.sabah arabayı çalıştırdıktan 15-20 saniye sonra gaza geçiyor.sürüş ve çekişte şimdilik bir sıkıntı yok.star stop çalışıyor stop ettikten sonra gazda çalışıyor sıkıntı yok.daha tasarruf konusunda bişey söyleyemeceğim.bir kaç depo bitirmem gerek.

erosistanbul
07/09/2012, 20:27
Landi için dizel gibi ses çıkardığı söyleniyor. sizdeki durum nedir.

keben
08/09/2012, 08:39
landi renzonunu dizel gibi ses çıkardığı sanki biraz sallama.yanı şeyi bende duydum ve denem yaptım.ön kaputu açatım ve gaza basmasını söyledim bir tanıdığıma kesinlikle fark yok.öyle enjektör sesi şakır şukur sesle gelmiyor.benim kit landi renzo evo.şimdilik gaza geçerken hafif bir silkeleme var.ayara gittiğimde düzeltilecektir.amma söylemem gereken bişey var BENZİN İBRESİ OYNAMADAN yola gitmek son derece keyifli.selam ve dua ile

ckrckrckr
08/09/2012, 09:49
en iyisini yapmıssın devir artık tasarruf devri

ahmetcihanokke
19/09/2012, 11:39
landi renzonunu dizel gibi ses çıkardığı sanki biraz sallama.yanı şeyi bende duydum ve denem yaptım.ön kaputu açatım ve gaza basmasını söyledim bir tanıdığıma kesinlikle fark yok.öyle enjektör sesi şakır şukur sesle gelmiyor.benim kit landi renzo evo.şimdilik gaza geçerken hafif bir silkeleme var.ayara gittiğimde düzeltilecektir.amma söylemem gereken bişey var BENZİN İBRESİ OYNAMADAN yola gitmek son derece keyifli.selam ve dua ile

sana başka bi kit mi taktılar ne? yada landı renzo diye beni mi kandırdılar bildiğin traktör gibi çalışıyor.dizel araçla hemen hemen aynı ses çıkıyor yolda giderken camlar kapalıyken anlamıyosun ama yanına bı araba gelsin ışıkda bekledğinde sesi duyabilirsin.
ben benzinliğee girdiğimde pompacı abi dizel orda değil diyor ses mi gelmiyomuş güldürmeyin

alibaba06
19/09/2012, 11:52
Çok ciddi bir ses bende de yok.
İlk başta şıkır şıkır geliyor sesi cam açınca, ama sürüş esnasında içeriye eskisinden farklı bir ses gelmiyor açıkçası..

sana başka bi kit mi taktılar ne? yada landı renzo diye beni mi kandırdılar bildiğin traktör gibi çalışıyor.dizel araçla hemen hemen aynı ses çıkıyor yolda giderken camlar kapalıyken anlamıyosun ama yanına bı araba gelsin ışıkda bekledğinde sesi duyabilirsin.
ben benzinliğee girdiğimde pompacı abi dizel orda değil diyor ses mi gelmiyomuş güldürmeyin

ahmetcihanokke
19/09/2012, 12:04
Çok ciddi bir ses bende de yok.
İlk başta şıkır şıkır geliyor sesi cam açınca, ama sürüş esnasında içeriye eskisinden farklı bir ses gelmiyor açıkçası..

cam açmayınca zaten ses yok evet.ama açınca oluyor zaten
ve araç ilk çalıştırdığında deli gibi çiğ benzin atıyor.gazlı arabalarda oluyor diyor servis

Ziyaretçi051
19/09/2012, 13:17

benimi kandırdılar kelimesinin şakasını bile kaldıramam cihan bey arkadaş landirenzonun evo kitini taktırmış + serviste takılmamıştır çünkü servise orjinal gelen kitler landirenzo omegas tipinin fiata uyarlanmışıdır.ve enjektörleri seslidir.

ahmetcihanokke
19/09/2012, 13:25
benimi kandırdılar kelimesinin şakasını bile kaldıramam cihan bey arkadaş landirenzonun evo kitini taktırmış + serviste takılmamıştır çünkü servise orjinal gelen kitler landirenzo omegas tipinin fiata uyarlanmışıdır.ve enjektörleri seslidir.

ben onu lafın geliişinde söyledim zaten abi.bana senin arabada bile aynısının çıktığını söylediler bende abidede çıkıyosa sorun yoktur o zaman dedim(hatta iizinde olduğunuda söylediler sende msj atmışsın bana hatırlarsan).başka bi manada söylenmiş kelime değil o

Ziyaretçi051
19/09/2012, 13:29
şükürler olsun ki şimdiye kadar kimseye hile ile hurda ile iş yapmadım bundan sonrada yapmam tanıyanlarda servisimi kullananlarda bilir açıklaman için teşekkür ederim.

ahmetcihanokke
19/09/2012, 13:44
şükürler olsun ki şimdiye kadar kimseye hile ile hurda ile iş yapmadım bundan sonrada yapmam tanıyanlarda servisimi kullananlarda bilir açıklaman için teşekkür ederim.
abi zaten her yerde bende senden hüseyin abiden ve bütün kartaş maltepeden memnuniyetimi sizin işinizde iyi olduuğunuzu dile getiriyorum.gördüklerimize ve sıkıntısı olan arkadaşlarada zaten sizlerle irtibata geçmesini öneriyoruz.sizin kadar ilgisi olan servis görmediiğimizi gittiklerinde ellerinden ne gelirse yapacaklarını senın yapacağını söylüyorum kendi adıma.böyle düşündürdüğüm için hani sizden özür dilerim ama siz bana bu kadar yardımcı olmuşken bunları dersem ben kendimden süphe ederim.demek istediğim tekrar diyorum o değildi teşekkürler

keben
20/09/2012, 12:16
arkadaşlar lütfetmiş cevap yazmışlar.amma benim landi renzo ortağı olmadığımın farkına varamamışlar.aracıma taktırdığım kit landi renzo evo kit.az biraz aracın sağından solundan gelen sesleri bilirim.enjektör sesinin gelip gelmediğini de tarife gerek kalmadan bilirim.şu anda kit takıldıktan sonra depoyu doldurdum ve 45 tl gaz aldı.toplam km 251 .bu km tamamen şehir içinde yapılmıştır.benzin hariç km gaz tüketimi 183 krş.şimdilik paylaşacağım bunlar.tekrar konya ademler lpg servisinde son derece özenli uygulama yapıldı 1000 km de gerekli ayarlamalar yapılacak.herkese teşekkürler.lpg tüketimini paylaşmaya devam edeceğim

keben
20/09/2012, 12:22
ben konyadan yazıyorum lpg yi shell den aldım 45/2,45:18,3 litre yüz km de harcanan lpg 7,3 lt.uzun mesafe gitmiyorum en fazla 16 km