PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : O kadar Eminim en eski gp benimki :-)

yerliplaka34
19/07/2007, 16:00
mrb ben bayram istanbulda yaşıyorum gp en eski ben aldım diyebilirim çünkü gp mostwanted de görür görmez bu araba benim olmalı dedim ee fiat hastalığı vardı bende 2. araban tipo ydu yerini alıcak arabayı bekledim stilo dediler ama bence satışlarına bakılırsa gp tiponun yerini aldı.. neyse önce 307 almaya diye çıktım evden ama fiyatı uçuktu donanımıda fazla yoktu..
hemen soluğu fiat bayiisinde aldım stilo alıyım dedim ama satış tem. cisine şu gp türkiyeye gelmedimi dedim adam lafı ağzımdan aldın bende sana onu gösterecektim dedi şuan elimizde 1 tane var daha kimse görmedi dedi fiyatı bile belli değildi arabanın tutup tutmuycağıda tamam dedim gözüm kapalı sipariş verdim 1 ay italyadan gelmesini bekledim en sonunda haber geldi gp artık gemiden inmiş bayiye yola çıkmıştı hemen soluğu bayide aldım3 saat beklemnini sonunda kovuştum ama o heyecanı yaşamanızı isterdim.. şuan alalı tam 19 ay oldu..
isterseniz kontrol edin eğer elinizdeki gp arka tekerde kapı tarafında davlumbaz varsa 2. seridir çünkü ilk seride yok yani bende yok servise sordum motajı dahi çifti 80 ytl dediler anlıycağınız ilk seriler kobay olarak kullanıldı:D

Korhan
19/07/2007, 16:03
Trafik tescil tarihi kaç onu söyle :)

anvil
19/07/2007, 16:14
kaça aldın bir de resmi var mı

Misafir2
19/07/2007, 16:16
ruhsat tarıhı????
eğerklı benden eskıyse ohhh be dıyeceğım valla benım 21.02.2006 17.02.2006 aracı aldığım tarıhtır. sakarya samtaş fıat bayii müş.tems. gazanfer yalcın 0264 27532064 veya fıat mişterı hızn-metlerınden bılgı alına bılır konu hakında benden önce satılan 5 adet gp olduğunu bılıyorum Ülkemızde inşallah bırı sensındır

yerliplaka34
19/07/2007, 16:28
ruhsatta 01/03/07 ama 1 ay beklemeyide sayarsan 01/02/07 oluyo yani ben aslında arabayı 01/02/07 aldım aldım diyorum çünkü parasını ödemiştim..

arabayı 23 aldım 3bin ytl indirimle aldım şimdi aynı fiyata active modelini veriyolar.

ABNEW
19/07/2007, 16:33
Bayram hoşgeldin.Ben de Şubatın 2. ya da 3. haftası sipariş vermiştim.Ancak Mayısta teslim alabilmiştim:)

Gkhan
19/07/2007, 16:34
Bizim son buluşmamızdada yolda gp gördük geldi muabbet ettik.Brvhgt'de onayladı ilk'lerden belkide ilk gp yi o arkadas almışmış.İlk inen araba denmişti.
Bende 2. geliyorum sitede önce alanlardan sanırsam :)

yerliplaka34
19/07/2007, 16:41
Bayram hoşgeldin.Ben de Şubatın 2. ya da 3. haftası sipariş vermiştim.Ancak Mayısta teslim alabilmiştim:)

hoşbulduk ama pişmanmısın dersen önceleri evt ama trafikte gp gördükçe insan gurulanıyo ilk aylar dikkatler üzerinde oluyo seninde gözleri gp arıyo trafikte görünce valla ben selletör yapıyorum karşımdaki anlayışlı birisiyse karşılık veriyo bazı ları oralı olmuyo onlarında o ruhu taşıdığına inanmıyorum zaten arabaya binik gidenlerden oluyo çoğu zaten:)

paradiseLost
19/07/2007, 16:50
Bence üzülmelisiniz araçlarınız en eskiler.:)

Er-NnN
19/07/2007, 16:52
hoş geldin... :)

hayırlısıyla kazasız belasız kullanasın... :)

yerliplaka34
19/07/2007, 16:53
Bence üzülmelisiniz araçlarınız en eskiler.:)

Sanırım övünülecek bişey değil çünkü garanti bitmek üzere :dumbo:
bu arada sen nerde oturuyosun şu ist. gp larla temas halinde olmak isterim fikir açısından...

paradiseLost
19/07/2007, 16:56
Bahçelievler

chn73
19/07/2007, 17:00
bende subatın 20 sinde falan aldım ama teslim almam 27 subat.malesef indirimlerden haberim yoktu ve bayi beni uyarmadı.bu araba 4. arabam ve 4. tofaşım dı.ama son tofaşım olacak.ilk 2000 arabaya yapılan 2 milyarlık indirim konusunda bayinin beni uyarmaması yüzünden bir daha asla fiat almayacağım.insan kendini enayi zannediyor.ilk aldığım gun hiç unutmam 0 km gecici plakalı bir polo bana bakayım derken neredeyse kaza yapıyordu.ilk zamanlarda herkezin gözü arabadaydı

gogigogi
19/07/2007, 17:08
valla ben tanıtımlardan dolayı keleğe geldim sinyal programında martta çıkacak dediler bir baktım şubatta reklamları çıktı gittim bayi ile monuştum 2001 brava ya takas için olamayacak fiyat dediler şöyle böyle derken 1 aylık rötarla 27 martta aldım

cankaraca
19/07/2007, 17:24
aramıza hoşgeldin iyi forumlar...

yerliplaka34
19/07/2007, 17:28
bende subatın 20 sinde falan aldım ama teslim almam 27 subat.malesef indirimlerden haberim yoktu ve bayi beni uyarmadı.bu araba 4. arabam ve 4. tofaşım dı.ama son tofaşım olacak.ilk 2000 arabaya yapılan 2 milyarlık indirim konusunda bayinin beni uyarmaması yüzünden bir daha asla fiat almayacağım.insan kendini enayi zannediyor.ilk aldığım gun hiç unutmam 0 km gecici plakalı bir polo bana bakayım derken neredeyse kaza yapıyordu.ilk zamanlarda herkezin gözü arabadaydı
ya indirim dediysem kişiye özeldi o indirim doğan gurunda çalışıtğım için basın indirimi aldım ben.. yoksa 24,900 dü araba..

Bahçelievler

bahçelievler demek bende k.çekmece fazla uzak değiliz anlaşılan bişiler yaptınmı arabaya ben kısa zamanda düşünüyorum biraz orjinalin tadını çıkarmak istedim ::)

dtunacik
20/07/2007, 00:11
Şubat ayının 2 nci haftasında aracımın siparişini verdim.1 hafta bekledim.Aracımı aldıktan sonra plaka farklı bir il olacağı için 1 haftada tescilsiz ve plakasız bindim.03.03.2006 tarihinde işlem tamamlandı.

paradiseLost
20/07/2007, 09:34
bahçelievler demek bende k.çekmece fazla uzak değiliz anlaşılan bişiler yaptınmı arabaya ben kısa zamanda düşünüyorum biraz orjinalin tadını çıkarmak istedim ::)
Evet yakınız
Ben araca hiç bişey yaptırmadım bence sade daha güzel.

Misafir2
20/07/2007, 10:45
ilk 500 kampanyası vardı gp lerın ve ülke genelı bayılere ortalama 3 er GP düşüyordu indirimli yanı bayııler dahaçok kendılerıne, filolara ve daha önce 3-5 fiat araba eskıtenlere verıyordu o meselede en çok canı sıkılanlardanım malesef 1 hafta sonra öğrenmıştım ama uğraşlarıma rağmaen sonuç alamadım fıat bıle aradım o bayının elınde istedığıne verır bız karışmıyoruz yanıtını almıştım:((

chn73
20/07/2007, 12:56
27 şubat ta teslim aldım.aldıktan 3 gun sonra opetten bana mesaj geldi.opetcard sahibipleri tofaştan o km araba aldıkları taktirde 750 ytl indirim yapılacak diye.bundan haberi olan var mı.hemen opet i aradım ama geç kaldın dediler

ufukbzk84
20/07/2007, 17:50
gerçi ben arabayı aldığımda 2006 11. ayı filandı ama... traifik işlemlerine filan girdiğinde... anneme arabanın canlısını göstermek için 3 günde ancak görebilmiştik gpyi... herkes niye aldın kimsede yok diyodu... şunu alsaydın bunu alsaydın falan filan klasik laflar işte...ama ben ön sezilerime çok güveniyorum bu araba konusunda... ilk çıktığında bi arabayı gözüne kestirdiğim zaman... 3-5 ay sona o araba çok tutuluyo... örnek verebilirm mesela getz mesela c3 bunlar bayağı tutuldu ben ilk çıktığında bunları gözüme kestirmiştim... ama tabi gp yoktu daha...

yerliplaka34
20/07/2007, 18:19
gerçi ben arabayı aldığımda 2006 11. ayı filandı ama... traifik işlemlerine filan girdiğinde... anneme arabanın canlısını göstermek için 3 günde ancak görebilmiştik gpyi... herkes niye aldın kimsede yok diyodu... şunu alsaydın bunu alsaydın falan filan klasik laflar işte...ama ben ön sezilerime çok güveniyorum bu araba konusunda... ilk çıktığında bi arabayı gözüne kestirdiğim zaman... 3-5 ay sona o araba çok tutuluyo... örnek verebilirm mesela getz mesela c3 bunlar bayağı tutuldu ben ilk çıktığında bunları gözüme kestirmiştim... ama tabi gp yoktu daha...

haklısın o konuda bende yanılmıyorum mesela stilo tutulmaz dedim çünkü hem pahalı hemde görünüm açısından pek bişey kapmıyodu fiat a ama puntoyu mostwanted da gördüğüm zaman fiat sınırlarını aşmış dedim ama türkiyede yoktu...