PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lazerle jant düzeltmeyi duydunuz mu?

elbruz
02/09/2012, 20:08
jantımla yaşadığım durumdan sonra internette araştırma yaparken lazerle jant düzeltildiğine dair bir kaç cümle yazı gördüm acaba doğru böyle bir şey duyan var mı varsa nerelerde var acaba...

OzzY
02/09/2012, 23:24
lazeri bilmiyorum ama zımpara-macun-boya için fast care tavsiye edebilirim, gitmedim yaptırmadım ancak incelediğim kadarıyla iyi çalışıyorlar işin başındaki isimde makina müh ve ralli pilotu bu işi hobi olarak yaptığını belirtmiş.

elbruz
03/09/2012, 00:20
lazeri bilmiyorum ama zımpara-macun-boya için fast care tavsiye edebilirim, gitmedim yaptırmadım ancak incelediğim kadarıyla iyi çalışıyorlar işin başındaki isimde makina müh ve ralli pilotu bu işi hobi olarak yaptığını belirtmiş.

bunlar her halde renk değiştirmek için işe yarayabilir.....:)

OzzY
03/09/2012, 00:45
jantla yaşanılan durumu bilmiyorum ama sürtme vurma tarzı bişey olarak düşündüm ben.

Sparco34
03/09/2012, 09:19
lazer olayı ilk defa duydum abicim
ama istanbulda çok iyi tanıdığım vede yakın bir dostumuz var
3 4 parçaya bölünmüş jantları toplan kişiden bahsediyorum
jantında sıkıntı varsa yönlendiririm seni sıfırında farkı ise lazerle değilde elle düzeltme olacaktır..

lazer olayı değişik geldi biraz bana türkiye yapanlar olduğunu zannetmiyorum ama :)
varsada 1 takım jant parası alırlar

elbruz
03/09/2012, 12:35
jantla yaşanılan durumu bilmiyorum ama sürtme vurma tarzı bişey olarak düşündüm ben.

ozan jantla yaşanan durum tam hatırlamamakla birlikte asfaltta ki küçük bir taşın üstünden geçerken taşın gelmesi sonuçu kenarının eğilmesi...

elbruz
03/09/2012, 12:37
lazer olayı ilk defa duydum abicim
ama istanbulda çok iyi tanıdığım vede yakın bir dostumuz var
3 4 parçaya bölünmüş jantları toplan kişiden bahsediyorum
jantında sıkıntı varsa yönlendiririm seni sıfırında farkı ise lazerle değilde elle düzeltme olacaktır..

lazer olayı değişik geldi biraz bana türkiye yapanlar olduğunu zannetmiyorum ama :)
varsada 1 takım jant parası alırlar

lazer olayını ben de ilk kez duydum ama hatasız düzeltiltiğini yazmış birisi, ben ankaradayım istanbulda olsam bir denerdim, lazerle bir takım jant parasıysa sıkıntı zaten o iş.....:)

Sparco34
03/09/2012, 12:43
lazer olayını ben de ilk kez duydum ama hatasız düzeltiltiği yazmış birisi, ben ankaradayım istanbulda olsam bir denerdim, lazerle bir takım jant parasıysa sıkıntı zaten o iş.....:)

en iyisi sanayi :D

elbruz
04/09/2012, 15:17

Sitelerini inceledim güzel bir şekilde jant boyama ve yenileme yaparlar gibime geldi benim de....

ametist
04/09/2012, 15:24
lazer sadece düzgünlüğü kontrol etmek amacıyla da , kırıkların kaynaklanması için de kullanılabilir. mamafih nasıl yaparsanız yapın aluminyum kaynaklama teknik olarak çok zor bir işlemdir.

elbruz
04/09/2012, 15:26
lazer sadece düzgünlüğü kontrol etmek amacıyla da , kırıkların kaynaklanması için de kullanılabilir. mamafih nasıl yaparsanız yapın aluminyum kaynaklama teknik olarak çok zor bir işlemdir.

Ben sadece eğriliğin lazerle düzeltilip düzeltilmediğini merak ettim.