PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya koruma nasıl yaptırmalıyım?

mugurk
19/07/2007, 13:09
mrblar arkadaslar;
arabama boya koruma yaptırmak ıstıorum. en son gecen sene bırmotta yapılmıstı makına ıle. fakat sımdı araba yıkattıgım yer boya koruma yapılırken kullanılan makınanın ısınması nedenı ıle boyaya zarar verdgını soyluor ve en ıyısı elle yaparak yavas yavas yatıstırmak oldugundan bahsedıor. ayrıca arabam sıyah oldugu ıcın gecen sene yapılan boya korumanın makına ızlerı dıkkatlı bakarsanız farkedılıor ustunde. sızce hangı yola basvurmalıyım onerılerınızı beklıorumm..

anvil
19/07/2007, 13:19
elle yaptırmak daha iyidir herhalde. ben de serviste yaptırmıştım ama herhalde makineyle yaptılar ben de fazla memnun değilim. dediğin gibi dalgalanmalar oluyor

serus
19/07/2007, 13:41
dalgalanmalar olmasının sebebi düzgün işçilikle yapmadıklarından, asıl el ile yapılınca dalgalanmalar olur.

HKNZHR
20/07/2007, 18:14
sadece boya koruma fiyatı nedir? gercekten işe yarıyormu ?

microab
20/07/2007, 18:36
Konuyu buraya taşıdım,bu konuda buradan bilgi alabilirsin...

Makine ile çok daha fazla verimli olacaktır sanırım...

mugurk
23/07/2007, 21:41
Konuyu buraya taşıdım,bu konuda buradan bilgi alabilirsin...

Makine ile çok daha fazla verimli olacaktır sanırım...

teşekkürler.... gercekten emın olamıyorum bır tuu...

fox41
23/07/2007, 21:53
işi iyi bilen birilerine yaptır.Zıbart ın yaptıgı boyakorumalı araclara baktım işçiliklri yapılan işten belli.Memnun kalmamak elde degıldır kanımca...

microab
23/07/2007, 22:33
Ziebart çok pahalı olmalı.

Yakında Fiat servislerinde halledecek bu işi,daha ekonomik olur,hem gerekirse şikayetini belirtirsin.

Keşke benim motorun falan fotosunu çekseydim geçen gün...

Honor COOPER
26/07/2007, 11:03
ben serviste yaptırmıştım herhangi bir dalgalanma yok.
boya koruma+detaylı iç temizlik+motor koruma+koltuk koruma=120 ytl
boranlar mersin.

asim
27/08/2007, 11:19
arkadaşlar merhaba bugün arabamı birmot küçükyalıdan alacağım, beni aradılar ve boya ve koltuk korumada kampanya olduğunu söylediler fiyatı 170 ytl world carda 6 taksit acaba yaptırmanın faydası olur mu? arabam rock siyahı, yoksa sonrada yaptırabilirmiyim?

elbruz
27/08/2007, 14:47
mrblar arkadaslar;
arabama boya koruma yaptırmak ıstıorum. en son gecen sene bırmotta yapılmıstı makına ıle. fakat sımdı araba yıkattıgım yer boya koruma yapılırken kullanılan makınanın ısınması nedenı ıle boyaya zarar verdgını soyluor ve en ıyısı elle yaparak yavas yavas yatıstırmak oldugundan bahsedıor. ayrıca arabam sıyah oldugu ıcın gecen sene yapılan boya korumanın makına ızlerı dıkkatlı bakarsanız farkedılıor ustunde. sızce hangı yola basvurmalıyım onerılerınızı beklıorumm..

bende geçen sene yaptırdım bende yaptırmayı düşünüyorum ama kararsız kaldım sonax da kamapanyanın son günleri galiba ama nasıl yapıyorlar iyi mi bilmiyorum bir ara forumdan aradım yaptıracak biri var mı diye ama yaptıran biri bulamamıştım..

aayhan36
26/09/2007, 17:36
Bu cumartesi Ziebart a gidicem boya parlatma ve ultra koruma sistemi uyguluycaklar,250ytl kdv dahil fiyat verdiler. Bu fiyat sizce iyimi? Görüşlerinizi bekliyorum.

kadoku
27/09/2007, 12:57
Bu cumartesi Ziebart a gidicem boya parlatma ve ultra koruma sistemi uyguluycaklar,250ytl kdv dahil fiyat verdiler. Bu fiyat sizce iyimi? Görüşlerinizi bekliyorum.

bu fiyat sadece dış boya koruma içinse bence fazla, Fiat servislerinde o fiyata komle motor-boya ve iç koruma yaptırırsın, işçiliğine güvendiğin bir servis varsa orada yaptırmanı tavsiye ederim, servislerde Meguars diye çok kaliteli bir marka kullanılıyor, o fiyata sırf boya koruma için bence değmez.

asim
28/09/2007, 16:56
arkadaşlar küçükyalı birmotta boya korumayı yaptırdım fakat arbanın heryerinde yuvarlak yuvarlak kılcal çizgiler oluştu haberiniz olsun. ziebart nasıl görmedim ama 2. yaptırışımda daha iyi bir yere yaptırabilirim.