PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ozzy nickini neden değiştirdi

anvil
19/07/2007, 13:06
içim ürperdi yaw. eski haline getir tekrar :yucky000:

ZaMBroTTa_1903
19/07/2007, 13:21
öss muhabbeti...

nasrettinhoca
19/07/2007, 13:25
Sabah değişiklik benim de dikkatimi çekmişti...Kötü bir şeyler olmuş izlenimi veriyor...

OzzY
19/07/2007, 13:29
artık ölü sayılırımda ondan...

Böyle güzel keşke gerçeten ölsem, ölseydimde bu hallerimi görmeseydim...

anvil
19/07/2007, 13:33
noldu yaw saçmalama. ölüm hiçbişeyin çözümü değildir.

femoli
19/07/2007, 13:48
ne oldu gene ozzy anlat açıl

woyzeck
19/07/2007, 14:03
ozzy.......anlat ne oldu????

memat
19/07/2007, 14:06
öss sonucundanmı? ne oldu yaw

anvil
19/07/2007, 14:13
yaw ozzy bi ses ver davlumbazdan dolayımı yoksa :)

OzzY
19/07/2007, 14:24
Geçen sene 312 aldım sıralamam 24400 du. 7.6 puanda projeden vardı.
Tercih yapmadım sayılır.
Bu sene için hedeflerim büyüktü en kötü ihtimalle ilk 10000e girmem gerekiyordu. sonuçlar açıklandığında dialup vardı ilk önce sıralama olan kısım açılmadı 255 görünce iyi fena değil filan diye geçirdim içimden...
daha sonra sayfa tam olarak açıldı ve 331 ve altında yazan 28ooo bilmem kaçı görünce kendimi hemen dışarı atıp bi sigara içtim anca kendime geldim. önceki sayfalarda yazan hem ea hem say hesaplancak olayları ile kendimi kandırdım... klavuzu alınca bi kere daha yerin dibine girdim bukadarcıkmıymış yani önümdeki eacılar...
kararımı vermiş burssuz bilkent bilgisayara gidip çalışıp bursluya geçicektim. klavuza bakma ihtiyacı bile duymadım... biraz toparlanmıştım. ayrıca arkadaşlarım denemelerine göre 20 puan civarı yükselirken ben denemelerim civarında aldım. klavuza baktığımda bilkente bile giremiyorum... sonumu kendim böyle hazırladım şimdi cezamı çekme zamanı

ufukbzk84
19/07/2007, 15:45
bence bu kadar büyütme...kısmet... yapıcak bişi yok sistem böle malesef bizim burda iki senemizi verip hatta bir mantıkla 11-12 senemizi verip girdiğimiz 3
saatlik hayatımızın sınavına sokanlar utansın... ya benm 11 yıllık emeğimi 3 saate nasıl sıkmıştırayım hiç mi akıl mantık yok bu memeleketi yönetenlerde... sınavda bi başın ağrısa bile 10 soru yapamıyosun... bizim bu kadarda uğraşıp girdiğimiz ve çoğumuzun kazanamadığı sınavlara avrupa gibi gelişmiş memleketlerde liseden hangi üniye gidecekleri hangi mesleği seçecekleri belli oluyo bu dünya çok adaletsiz ya... bizde yaşıyorz onlarda...geçmiş olsun ozan kardeş....

Er-NnN
19/07/2007, 17:16
ozan kardeş geçmiş olsun ama şimdi yapcak çok fazla bişi yok önündeki maçlara bak bence ölü ne oluyo yaw aynı sınava burda bulunan bir çok kişi girdi kimimiz bi kaç denemede girebildik bunda dert edilcek çok bişi yok ufuk'un da söledii gibi hayatın 3 saatlik bi sınava bağlıyan sistem utansın sen nie dert ediyosun eer olmuyosa istediin yer gelcek sene biliyosun liseler mezun vermiyo en şanslı sene olucak mesela ben de okulda 3. senem olduu halde öss ye bi daa giresim var ist izmir vs. yazmayı düşünüyorum dert edilcek çok bi durum yok...

OzzY
19/07/2007, 17:50
bir sene daha açıkta kalmak istemiyor yani bu sene bir yere yerleşçem. dolayısı ile seneye bi işime yaramıcak o olay...

ABNEW
19/07/2007, 18:21
Yeni sistem hakkında fazla bir bilgim yok ama hangi okuldan mezun olursanız olun esas okul ya da hayat üniversiteden sonra başlıyor.Bence hayatta ne yapmak istediğinizi biliyorsanız ve üniversite okumak gibi bir saplantınız da yoksa (Benim vardı) liseden sonra gerçek hayata da başlayabilirsiniz.Esas olan nokta kişinin kendini geliştirebilme isteği ya da yeteneği...

Ozan Kardeşim sen de şu adını değiştir.Aldığın puanla istediğin yer olmasa da bir yerlere girersin sanırım sen de belirtmişsin zaten.Olmadı bir daha denersin.Üniversite arkadaşlarımın içinde benden oldukça büyük kişiler de vardı.Bunlardan bazıları 4-5 defa sınava girmiş kişiler bazıları da ikinci üniversitesini okuyan kişilerdi.18 yaşında olmanın kıymetini bil...

dagored
19/07/2007, 18:23
Yeni sistem hakkında fazla bir bilgim yok ama hangi okuldan mezun olursanız olun esas okul ya da hayat üniversiteden sonra başlıyor.Bence hayatta ne yapmak istediğinizi biliyorsanız ve üniversite okumak gibi bir saplantınız da yoksa (Benim vardı) liseden sonra gerçek hayata da başlayabilirsiniz.Esas olan nokta kişinin kendini geliştirebilme isteği ya da yeteneği...

Ozan Kardeşim sen de şu adını değiştir.Aldığın puanla istediğin yer olmasa da bir yerlere girersin sanırım sen de belirtmişsin zaten.Olmadı bir daha denersin.Üniversite arkadaşlarımın içinde benden oldukça büyük kişiler de vardı.Bunlardan bazılarıv4-5 defa sınava girmiş kişiler bazıları da ikinci üniversitesini okuyan kişilerdi.18 yaşında olmanın kıymetini bil...

kesinlikle...

Ben diyorum Ozan'a ; inşallah 10 yıl sonra falan karşılaşırız, o zaman hatırlatırım bunları ben sana :D:D:D

ABNEW
19/07/2007, 18:34
Sen de 26 yaşında olmanın kıymetini bil Emre:)

dagored
19/07/2007, 18:46
Sen de 26 yaşında olmanın kıymetini bil Emre:)

Sen bildin mi bakeem bana diyon böyle :D:D:D:D:D

microab
19/07/2007, 18:47
Sende 30 yaşında olmanın kıymetini bil Arda :D

Bu arada Ozan benim yeğen de 335 puan almış ve o da dumur olmuş vaziyette,sanırım bu sınav biraz daha kolay oldu.Fakat hayatta daha neler var yahu,bunların hepsi tecrübe işte.

Allah işlerini rast getirsin,bak bugün de mubarek gün,çıkar aklından kötü düşünceleri yavv-dua et şükret devam et :D

baycep
19/07/2007, 19:52
Ben üniversite sınavına 3, girişimde istediğim yeri kazanabildim 20 yaşında başladım fakülteye kısmet, kendini fazla yıpratma iyi puan almışsın bence uzmanlık sınavını ise ilk girişte kazandım hiç pratisyen hekim olarak çalışmadım..

Korhan
19/07/2007, 19:59
Öss den iyi puan almışsın kötü puan almışsın, iyi üniversiteye gitmişsin kötü üniversiteye gitmişsin bunların gerçek hayatta pek de bir önemi yok inan bana.

dejavu
19/07/2007, 20:08
ben beden eğitimi sınavına tam dört kez girdim... tek istediğim yer vardı oda ktü beden eğitimi.. dördüncüde kazanmıştım.. bu tam 11 sene önce olmuştu.. kazanamadığım yıllarda ben berbat haldeydim.. şimdi 2007 de geriye dönüp baktığımda... ya ne işin var gitmiş o bölümü okumuşsun diyorum kendi kendime.. şimdi kendi mesleğimden vazgeçip.. ivedik sanayisinde kendime bir işletme açma peşindeyim.. ve bu işin ciddi peşindeyimm.. ve okuduğum üniversiteninde bana bu işte en ufak bir katkısıda yok... ozzy on yıl sonra yanıma gel diceksin ki abi haklıymışsın... kesinlikle ve kesinlikle hiç üzülmeye değmez kardeş... buna adın kadar emin olabilirsin.. (bu arada mesleğimi seviyorum bu biline.. ama gereksinimler ve şartlar ve iş tecrübesi insanı bu yöne itiyor.. ve insan bir çıkış noktası arıyor hepsi bu)

dagored
19/07/2007, 20:47
Yahu Ozan, gerek yaş olarak gerekse hayat tecrübesi olarak senden çok daha bilgili insanlar o kadar açıklama yapmışlar sana, ama sen hala ısrarla ve inatla kendi bildiğini okuyorsun...

Ne diyelim, sen bilirsin kardeşim, Allah gönlüne göre versin....

Dikici
19/07/2007, 21:00
ozan abi kafanı sıkma senin daha önünde 2000 kadar ea öğrencisi war..

OzzY
19/07/2007, 21:15
bu kadar yazının üstüne ruhum ölü olsada nickim eskisi gibi OzzY.

@barış
eacıları düşünsekte geçen senenin proje puanı ile birlikte sayarsak 10000 kişi kadar gerideyim. hala aklım almıyo...

pascal
20/07/2007, 04:39
Adaş takma kafana bukadar tamam haklısın da dünyanın sonu değil. her işte bir hayır vardır. seneye denersin şansını bi daha. üzmeye deymez kendini bu kadar yaw, herşey bitmiş gibi konuşuyosun. Allah sağlık versin elbet istediğini başarırsın birgün

Reddline
20/07/2007, 09:12
üni de 4. sınıfa gelince lanet olası öss sınavını neden bu kadar kafama taktım diye kendine kızacaksın. okuduğun okuldan ziyade nasıl okuduğun önemli bunu sakın unutma!!! bilkent te okuyup bir baltaya sap olamamktansa devlet üniversitesinde istekli okuduğunda önünde kimse duramaz;)

Dikici
20/07/2007, 11:42
üni de 4. sınıfa gelince lanet olası öss sınavını neden bu kadar kafama taktım diye kendine kızacaksın. okuduğun okuldan ziyade nasıl okuduğun önemli bunu sakın unutma!!! bilkent te okuyup bir baltaya sap olamamktansa devlet üniversitesinde istekli okuduğunda önünde kimse duramaz;)

ama işe alınırken bilkentli odtülü boğaziçili İTÜ lü öğrenciler öncelikli gelmiomu .??

Misafir2
20/07/2007, 11:45
:):):):)hiç işiniz yokmu ya konuya bakarmısın :):) :):)
herkesten özür dilerım yazmasam çatlardım..

hera
20/07/2007, 11:52
bu kadar yazının üstüne ruhum ölü olsada nickim eskisi gibi OzzY.

@barış
eacıları düşünsekte geçen senenin proje puanı ile birlikte sayarsak 10000 kişi kadar gerideyim. hala aklım almıyo...

nickini düzelttiğine sevindim :happydan:
şuan hissettiklerini çok iyi anlıyorum, yıllardır yaptığın fedakarlıklar, geçirdiğin son bir senen, hedeflerin,hayallerin hepsini düşündükçe battığına karar veriyorsun..ama seçtiğin kelime tüylerini ürpertiyor insanın.. duymadık görmedik biz dünkü nickini.. ;)
benimde kötü bir deneyimim olmuştu ÖSS de..ilk senemde tekstilden başka birşey istemiyordum ve yazmadımda zaten..ve okadar çok çalıştımki, ama sonuç kabustu :( sonucu öğrendiğimde şok oldum ve gözümü hastanede açtım zaten..çünkü koca bir SIFIR almıştım :( :ranting2: ösym ye hala söylenirim ogünlerimi hatırladıkça, müracaatlardan da bir sonuç çıkmamıştı ve bir senem yanmıştı..üstelikte sınav sonrası çok rahat bir yaz geçirmiştim,çünkü istediğim yer olur diye düşünüyordum... ama ölmedim gördüğün gibi :icon_smile_8ball:

2. senemde muradıma erdim, 4 sene tekstil okudum ama şimdi dış ticarette çalışıyorum :)
hayatın karşımıza neler çıkartacağı hiç belli olmuyor..

her şerde bir hayır vardır ;) bu hikeyeyi bilenler bilmeyenlere anlatsın..süperdir ;)

Misafir2
20/07/2007, 11:59
herkes öss maceralarını yazmışken bende yazayım
ama kımse gülmesın :):)

mezun olalı 10 yıl olmuş liseden sen kalk sınava gır hemde hıç çalışmadan neyse adam sınava başlayın dedı ve 3 saat vaktımız olduğunu söyledı neyse içimden geçermı bu 3 saat be felan mırıldanıyorum falan bende dığer talebelerle bısmillah deyıp kıtapcığın 1. sorusundan başladım okumya sıkı durun ben daha 34. soruya gelmıştımkı (düşünün artık her bir soruda kaç dakıka takılmışım) gözetmen arkadaş son 5 dakıkanız kaldı dedı ben şook tabıı sağa sola baktım kıtapçığın son sayfalarını cevaplıyo mıllet:) bende açtım matematik, yabancı dıldı galıba o 5 dk. lık sürede karaladım rast gele sınavı cıddıye almıyoruzya sözde!!!!! 3 saate 34 soru:):) sonuşlar açıklandı ben barajı 2 puanla geçmışım ben anlamam o işlerden hanım öyle dedı onun ılgı alanına gırer böyle şeyler tabı kayıt yaptırmadım daha doğrusu bugun yarın derken süreyi kaçırmışım bende aman deyıpm salladım dahada hıç işim olmadı o sınavla ömnrümde i,lk ve tek öss denemem oldu

Reddline
20/07/2007, 14:04
dikici sen bi iş bilmezsen istersen harward tan mezun ol seni kimse işe almaz. okul deil artık bilgiye bakılıo....

Er-NnN
21/07/2007, 22:27
zaten artık diploman var mı ? var o zamn hade mülakata deniliyo hangi uni olduu çok da önemli deil...

atıyorum sütçü imam universitesinden mezunsun ama elinde toefl yeterlilik belgen bilgisayar işletmenlik sertifikan var seninle aynı bölüm herangi sertifikasız uni mezunundan baya bi önde oluyosun... ;)