PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Muayene Tecrübelerimiz

Sparco34
29/08/2012, 11:15
Arkadaşlar selam,

Araç muayenesi sık sık sorun yaşamaktayız onun içn sıkıntılarımızı burada yazalım
Sıkıntı , sonuç olarak belirtirsek tüm üyelerimiz faydalanacağına inanıyorum

Sparco34
29/08/2012, 11:16
ilk benden olsun
basık araçlarda lastik ve çamurluk arası en az 2 parmak mesafe olması gerekiyor
lastik jant çamurlu içine girerse sıkıntı

Ayberk0616
29/08/2012, 11:17
Basık araçlarda en az 2 cm mesafe olması gerekir gözlerine basık gelince çapraz rampaya alıyorlar eski aracımla muayeneden geçememiştim önlere orjinal yayları takıp geri gitmiştim 2ci de geçmiştim :D

alperd
29/08/2012, 13:52
Ben de Meriva OPC ile muayeneye girmiştim araç LPG'li idi.

Bekle bekle benim işim bitmiyor araç muayeneden bir türlü çıkmıyor derken Tüvtürk elemanı geldi kusura bakmayın sizin aracı sisteme baştan Benzinli olarak kaydettiğimiz için muayene tekrar edilecek Benzin-LPG yazılacak dedi en baştan Egzoz Muayenesi ile süreci tekrar ettik...

Sparco34
29/08/2012, 13:54
Ben de Meriva OPC ile muayeneye girmiştim araç LPG'li idi.

Bekle bekle benim işim bitmiyor araç muayeneden bir türlü çıkmıyor derken Tüvtürk elemanı geldi kusura bakmayın sizin aracı sisteme baştan Benzinli olarak kaydettiğimiz için muayene tekrar edilecek Benzin-LPG yazılacak dedi en baştan Egzoz Muayenesi ile süreci tekrar ettik...

bekle bekle sonuç bu olunca baya sinir bozucu olmuş

alperd
31/08/2012, 10:53
bekle bekle sonuç bu olunca baya sinir bozucu olmuş

aynen :) ama 2. turu hızlı yaptılar

cosworth20
31/08/2012, 11:08
geçen yıl muayenede aracımı hor kullanan kişiyi uyardım adam gibi muayane et die.. adam ters ters bişiler söyledi araca pati çekmeye başladı devirledi lakalara hızlı hızlı girdi fln sonra aracın teslim esnasında adamı bi güzel hırpaladım ...

kaç yıldır araba kullanıorm o it gibi bikere bile sert kullanmadım aracı çok gücüme gitti içim cız etti , dayanamadım artık...

Fuzuli
15/09/2012, 16:17
2. muayeneyi yeni yaptırdım 4-5 saat önce Bandırma TÜVTÜRK'te... Yangın söndürme tüpünü bagajda bırakmıştım... Sürücü yakınında değil diye hafif kusur saydılar.. Onun haricinde en ufak sıkıntı yok.. 5 dk.da bitti zaten muayene..