PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : City değişti

kemalbodrum
27/08/2012, 20:18
Komple ücretsiz değişimi bugun yapıldı.bahaneyle aküyüde değiştirdik.Bodrum Fiat paşalı otomotivde çalışan hasan beye sonsuz teşekkürler...
Direksiyon tepkilerim bile değişti sessiz güvenli ve rahat sürüş!

kadir07
27/08/2012, 20:23
hayırlı olsun sizin adınıza sevindim gerçekten... bende ücretsiz değiştirenlerdenim yoksa bi dünya paramız gidecekti...

Ersal
27/08/2012, 20:30
Hayırlı olsun.Elinizde ücretsiz değişim yapıldığına dair belge varsa buradan paylaşırsanız diğer arkadaşlarımıza da yol gösterir.

kadir07
27/08/2012, 20:33
Hayırlı olsun.Elinizde ücretsiz değişim yapıldığına dair belge varsa buradan paylaşırsanız diğer arkadaşlarımıza da yol gösterir.belge vermiyorlar sistemlerine kayıt ediyorlarmış eğer ücretli olsa fatura falan veriyorlar ama ücretsiz değişim yapıldığına dair hiçbir evrak vermiyorlar.bende öyle bir belge alabilmek için çok uğraştım çünkü forumdaki arkadaşların çok işine yarardı ama maalesef belge alamadım ...:hmm:

kemalbodrum
27/08/2012, 20:35
arkadaşlar gercekten magdur olanlar ıcın cok ugrasdım belgeyı alabılmek ıcın ama sıstemde kayıtlı zaten dedıler :( onlarda bılıyo belgeyı neden ıstedıgımı arkadaslar sıze tek soyluycegım sey yırtık olun arayın musterı hızmetlerını bodrumda carsıda mılletın ortasında yakıcak dedım gerekırse ustune branda cekıp kronık arazalıdır yazdırıcaktım :****( ugrasın sonuc alıcaksınız bızım hatamız degıl

Tayfun-E30
27/08/2012, 22:23
Selam hayirli olsun, pasalida benimde arabam 2-3 gundur onceki sahibi degismis cityi diye biliyorum ama yinede bilgi alma maksatli;

Tum bakimlari yetkili servistemi yaptirdiniz?
Aracta yay jant vs bir modifiye varmi?
Caymak icin neler soyleniyor..

Paylasirsaniz sevinirim.. Benim arabam onlarin liftine girmeyecek kadar alcak mesela rotbalans liftine aliyorlar o yuzden boyle seyler problem yaratiyormu merak ettim..

kemalbodrum
28/08/2012, 01:57
bende hr 3.5 195 45 16 jant lastik var tum bakımları serviste yapılmadı gecen sene gıtmıstım yuzde ellı ındırım vermıslerdı bu sene musterı hızmetlerını bıraz rahatsız ettım :):) sorunumu cozduler cok alcak ıse bır cozum bulurlar ona :)

kemalbodrum
28/08/2012, 01:58
bu arada cok tesekkur ederım herkeze kımsenın basına vermesın arabadan sogumustum

burank16
03/09/2012, 22:01
arkadaşlar gercekten magdur olanlar ıcın cok ugrasdım belgeyı alabılmek ıcın ama sıstemde kayıtlı zaten dedıler :( onlarda bılıyo belgeyı neden ıstedıgımı arkadaslar sıze tek soyluycegım sey yırtık olun arayın musterı hızmetlerını bodrumda carsıda mılletın ortasında yakıcak dedım gerekırse ustune branda cekıp kronık arazalıdır yazdırıcaktım :****( ugrasın sonuc alıcaksınız bızım hatamız degıl

Tebrik ederim Kemal bey,duyarlı olduğunuz için sizin gibi tüm kullanıcıların yırtık olup hakkını aramasını bende bekliyorum.Birlikten güç doğarmış,bence el elle her sorunumuzu hallederiz.