PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : gp starjet lpg Ankara-Çorum

qwertasdf
24/08/2012, 08:41
arkadaşlar gp starjet 95hp aracıma ankara ya da çorumda lpg taktırmak istiyorum. aracımın 1 yıla yakın uzatılmış garantisi var. garantisi bozulmadan nerede lpg taktırabilirim? daha önceden tecrübesi olan usta hangi servislerde vardır? teşekkürler.

Engin_T
24/08/2012, 08:49
Garantisi bozulmadan ancak FIAT yetkili servislerinde takılabilir ancak 95hp'lere LPG takmıyorlar diye biliyorum servisler

qwertasdf
24/08/2012, 09:09
lpg takılıyor ancak benim için önemli olan nerede takıldığı. ankara ya da çorumda daha önceden starjet motora lpg montajı yapan servis arıyorum.çünkü bu motor tipinde sorun çıkabiliyor.

alparslan
24/08/2012, 10:07
Ankara'da Kartaş yapıyor montajı. Konyayolu ve Maltepe.

qwertasdf
24/08/2012, 10:28
ankarada aradığım servisler starjete lpg takmadıklarını söyledi. daha öncekilerde problem çıkanlar olmuş. olgun lpg takıyor. o da garantiyi bozuyor. karar veremedim bir türlü.

Engin_T
24/08/2012, 10:40
ankarada aradığım servisler starjete lpg takmadıklarını söyledi. daha öncekilerde problem çıkanlar olmuş. olgun lpg takıyor. o da garantiyi bozuyor. karar veremedim bir türlü.

Ben demiştim :)

qwertasdf
24/08/2012, 10:46
Ankara'da Kartaş yapıyor montajı. Konyayolu ve Maltepe.

siz nerede taktırmıştınız lpg yi? herhangi bir sorun çıktı mı?

ZAK1980
24/08/2012, 23:47
Kartas Fiat abıye aracını gozun kapalı bırakabılırsın hem yetkılı servıs hemde ısın oldukca ehlı kesınlıkle tavsıye ederım

Ziyaretçi051
25/08/2012, 08:20
Kartas Fiat abıye aracını gozun kapalı bırakabılırsın hem yetkılı servıs hemde ısın oldukca ehlı kesınlıkle tavsıye ederım

Zeynelcim tavsiyen için teşekkür ederim.Fakat starjet için özel kit yok ayrıca fabrikanın starjet için onayıda yok dolayısıyla garanti dışı işlem görür birde garantideki araca taktığımız zaman soruşturma yeriz hiç gerek yok.

barisunye
25/08/2012, 15:03
lpg takılıyor ancak benim için önemli olan nerede takıldığı. ankara ya da çorumda daha önceden starjet motora lpg montajı yapan servis arıyorum.çünkü bu motor tipinde sorun çıkabiliyor.

geçen yaz 2008 gp starjet aracıma ankara Tan oto fıat yetkılı servisde lpg montajı yaptırmıştım....omegas kitini takmışlardı.....montaj sonrası bir defa sıkıntım oldu ondada musterı hızmetlerı yonlendırmesı ıle gıttıgım bı servısde ayar vs ile çözdüler...sıkıntısız kullandım sonra da sattım aracı.....performans kaybı vs yaşamadıım....yakıt 33 litre ıle uzun yolda 410 km..(fulleyıp bıtene kadar gıderdım...hep 410 420 km arası bıterdı......arac 110 un altına düşmeden)
ilk başta belki montaj sonrası silkeleme vs olabılır ama halledılıyor daha sonra....