PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni kasko yaptiracaklar veya yeniletecekler dikkat!

tonymontana
23/08/2012, 16:33
Arkadaslar merhaba,

Hepinizin haberi olsun istedim. Aracimi gecen yil aldim ve anadolu sigortadan 1050 TLye kaskoladim. %30 hasarsizlik indirimine ragmen anadolu sigortadan aldigim minimum fiyat 890TL oldu. Ki diger firmalar daha yuksek deger bicti.

Bugun kaskomu sompo japan firmasindan 645TL ye yaptirdim. Ustelik ekstradan hasar koruma klozu ve 1000TLlik anahtar kayip klozu var. Mini onarim hizmeti autoking yerine otto zentihten.

Su siralar sompo japan epey iyi fiyat veriyormus. Bilginiz olsun. Kaskoya ihtiyac duymayacaginiz gunler dilerim.

HTC ChaCha A810e cihazımdan 2 ile gönderildi

tonymontana
23/08/2012, 16:40
Bu arada sigortam.net vb yerlerden yaptiginiz fiyat sorgulamalari sigortacilarin ekranina dusuyor. Bugun sigortaci bayan siz sinira yakinsiniz cok fiyat arastirmasi yapmissiniz dedi sok oldum kaldim. Size bu sayede asiri dusuk fiyatlar vermiyorlar.

ygurbuz
23/08/2012, 16:44
Ben de yeni kasko yaptırdım. Axa ve Liberty sigorta arasında kaldım. Sigortacım Liberty daha kapsamlı ve daha iyi demesi üzerine birazda pahalı olmasına karşın yinede Liberty Kasko yaptım. Ben bu firma hakkında fazla bilgim yok ama sigortacıma güvendiğimden yaptırdım.

fiery_hunter
23/08/2012, 16:46
:D:D

takres
23/08/2012, 17:23
yetkili servislerle anlaşması olduğu sürece her kasko kabulüm :) yeter ki ucuz olsun...

tayfux
23/08/2012, 19:05
iyi araştırmak lazım kasko işi biraz garip bir iş..hayırlı olsun..

cosworth20
23/08/2012, 20:42
dubai'den şaşmadım şaşmamda ... 15 gün rent a car veriyor aracın çiziği olsa bile. mini onarım osu busu cusu hepsi var. 7/24 çekicisi var.Denizli'de baya tutuluyor ve en iyi fiyat da onlarda.

karizmatik_boy
25/08/2012, 23:08
Bu arada sigortam.net vb yerlerden yaptiginiz fiyat sorgulamalari sigortacilarin ekranina dusuyor. Bugun sigortaci bayan siz sinira yakinsiniz cok fiyat arastirmasi yapmissiniz dedi sok oldum kaldim. Size bu sayede asiri dusuk fiyatlar vermiyorlar.

hocam nasıl yani çok sorgulatma olunca ne oluyormuş ki? Piyasa araştırması bu kardeşim kime ne değil mi...

iyi araştırmak lazım kasko işi biraz garip bir iş..hayırlı olsun..

Tayfun hocama katılıyorum... Ben Ak Sigorta da arkadaşım olduğu için yaptırmıştım... Bana Full sigorta olduğunu demişti ancak içersin de mini onarım yok... Anahtar yenileme var, cam yenileme vs var... Kloz lar için ekstra maddeler koymak gerekiyor sanırsam...

mucar
26/08/2012, 13:22
Sompo Japan'ı ben de araştırayım dedim, sikayetvar.com'da yazılanları okuduktan sonra vazgeçtim. Mini onarımı tramer'e kaydettiriyorlarmış, 80 liralık işlemi kaydedilmiş biri bile vardı. Amaçları da çok açık, "kaskonuzu bizden yenileyin, tramer'deki kaydı görmezden gelelim hasarsızlık indiriminiz bozulmasın" diyorlar. Yani sırf kendilerinden yenilemeniz için mini onarımı tramer'e kaydettirip hasarsızlık indiriminizi bozuyorlar. Şikayeti olanlar "tamir ettirmeden önce sordum, hasarsızlık indiriminiz bozulmaz dediler" diyorlar. Benzer çok şikayet var, bence uzak durun.