PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : acil yardım istiyorum

MyGrandToys
17/08/2012, 14:40
arabama amerikan park için role taktıcamda normal şekilde takıldıgında farı yakar felan dediler, rolede taktırdıgımda far ısınınca yine duyuyu yakma gibi sorun olur mu çünkü uzun süre farlar açık olarak yola gidicem farı yaksın istemem :S...

ORS15
27/05/2014, 11:51
arkadaşlar forumda aradım ama bilgi bulamadım mahallenin veletleri arabanın sag çamurluk sağ iki kapıyı ve ön kaputu çizmişler. Servise sordum 800-900 tl diyor autoking de bu civarda diyor. ama orijinal boya atacakları için ton farkı olabilir diyorlar. Bende şu anki güncel boyasına göre boya karıp atmalarını istedim ama olmaz diyorlar bildiğiniz bir yer var mı nereye boyata bilirim birde boyadan dolayı satarken çok mu sıkıntı yaşarım sadece çizikten dolayı boyanacak diye serviste kayıt altına aldırayım diyorum çizikten dolayı boyandığını için. lütfen acil yardım. Aracım 2007 grande punto ekzotik kırmızı .bu arada çizeni buldum o kişinin babası boyatacak.

ORS15
27/05/2014, 11:56
arkadaşlar yazmayı unutmuşum İstanbul da arıyorum başına gelen bilgisi olan arkadaşlardan yardım lütfen