PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon

unreal123
17/08/2012, 13:07
Merhabalar 2011 punto evo active 40000 binde direksiyon soyulmaya başladı ismi lazım olmayan bi servise gösterdim resimleri felan çekildi bu arada direksiyonun üzerinde küçük bi sıgara yanıgı izi var tabi soyulmalar orda degil başka yerlerde neyse tofaş ile görüşülmüş garanti kapsamında degilmiş o soyulmalar kullanıcı hatasıymış bu nasıl anlayış anlamış degilim. Neyse arkadaşlar başka aranızda soyulan direksiyon varmı soyulandan kastım o üzerindeki küçük noktalar gidiyo dümdüz bişey oluyor direksiyon.
Vites topuzu da soyulmuştu öyle en onu bari degiştirdik.
Ayrıca ön farların üzerindede kararma var başka olan varmı ?

Birde sizce tüketici mahkemesine başvurayımmı yoksa bırakayımmı peşini.

Gerçi diyorumki eşşek yüküyle servise para veriyoruz bakımlarında sonra bi problem çıkıncada yok öyle yok böyle diye cevap alıyoruz. Git sonuna kadar ama vaktimde yok işte.

M@GIC
17/08/2012, 18:54
direklsiyon ve vites derisindeki soyulmalar garanti kapsamında.
müşteri hizmetlerini arayın durumdan şikayetçi olun.

ozgur_er
17/08/2012, 20:37
Selam, active'de deri direksiyon olmaması lazım, deri direksiyondaki güneş kaynaklı bozulma nedeniyle önceki aracımda (2006-dynamic) deri direksiyon garantiden değiştirilmişti.

kdrrshnn
17/08/2012, 21:24
müşteri hizmetlerini arayın sert bi dille şikayetçi olun 2011 arabanın direksiyonumu soyulurmuş ya benim arabam 2007 model direksiyonunda ne soyulma var nede başkabişey

Ziyaretci037
18/08/2012, 02:21
Zorlarsaniz direksiyonu degistirtebilirsiniz.

Farlarini xenonsa eger ustlerindeki kararma ondandir..

araciligiyla Htc HD 2'den gonderilmistir..

SteinGP
18/08/2012, 03:53
eğer direksiyonun üzerindeki deriyse ki active lerde değil diye biliyorum, deri sigara ile yanmaz, zaten deri yanmaz, o yüzden sigara yanığı bahane olamaz.. deri değilse de soyulmalar garanti dahilinde diye biliyorum bende..değiştirilir kesinlikle, birazcık sert girin olaya..

dogus618
18/08/2012, 09:20
benim direksiyonum 11 binde değişti evo da ama üst kısımda şişme var diye değişmişti biraz bastırmalısınız servisler insan gibi konusmadan pek anlamıor

unreal123
28/08/2012, 12:18
deri degil arkadşlar malumunuz bakalım fiat ı tekrar aradım başka bi servis e yönlendirin beni die daha ses soluk çıkmadı olmadı ben gidicem bakalım ne olacak

unreal123
31/08/2012, 15:49
sonuç tofaş ı tekrar aradım bir servisin verdigi karar şirket politikamız geregi başka servisede gitseniz degişen bişey yok dedi :) komik tofaş bende tüketici mahkemesine başvurdum bakalım avukat tofaş a yazı yazdı arabanın geçmiş te servise hangi arızalardan geldigi ve neler yapıldıgı ile ilgili bi bilgi yazısı istedi bu gidişle tofaş bi sıfır araba verir herhalde bana :)