PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : abs -hilholder arızası

breset
09/08/2012, 21:03
geçen sene nisan ayında yolda giderken hilholder-esp ve abs ışığı yandı bursada teknomak servisine götürdüm.Fren sensörü bozuk diye değiştirdim fakat yanı hatayı bu ay başında yine vermeye başladı işten fırsat bulup götüremedim daha önce böyle bir arıza ile karşılaşan varsa bana bilgi verebilirse çok sevirim.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

ligdevi
09/08/2012, 21:19
Uzman tv de böyle bişey izlemiştim esp-asr- gibi arızalarda abs sisteminin arızalı olabileceği anlatılmıştı ...

breset
09/08/2012, 22:23
teşeekür ederim

WiSTaRiA
09/08/2012, 23:58
city motoru arızasından dolayı hillholder arızası veriyor... En kısa zamanda servise müracaat edin...

dincsoy16
10/08/2012, 00:06
geçen sene nisan ayında yolda giderken hilholder-esp ve abs ışığı yandı bursada teknomak servisine götürdüm.Fren sensörü bozuk diye değiştirdim fakat yanı hatayı bu ay başında yine vermeye başladı işten fırsat bulup götüremedim daha önce böyle bir arıza ile karşılaşan varsa bana bilgi verebilirse çok sevirim.şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

fren müşürünü değiştirin düzeldiğini göreceksiniz :thumbup1: aynı problemi bende yaşamıştım.

kadir07
10/08/2012, 00:45
akü zayıflayıncada aynı arıza uyarısını verebiliyor aküyüde kontrol ettirin derim...

WiSTaRiA
10/08/2012, 00:46
fren müşürünü değiştirin düzeldiğini göreceksiniz :thumbup1: aynı problemi bende yaşamıştım.

cengiz bey forumumuza hoşgeldiniz... ilk önce tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz...

dincsoy16
11/08/2012, 03:41
cengiz bey forumumuza hoşgeldiniz... ilk önce tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız seviniriz...

Merhabalar, hoşbulduk.Dediğiniz gibi tanıtım mesajımı az evvel attım.Yeni baba oldum o yüzden ufaklık pek rahat vermediği için bazı gereksinimleri gecikerek yapmak zorunda kalıyorum.Anlayışınız için teşekkürler...

dincsoy16
11/08/2012, 03:44
akü zayıflayıncada aynı arıza uyarısını verebiliyor aküyüde kontrol ettirin derim...

Aynen katılıyorum aküdende yapabilir :Ç

Xenophan
11/08/2012, 10:49
Merhabalar, hoşbulduk.Dediğiniz gibi tanıtım mesajımı az evvel attım.Yeni baba oldum o yüzden ufaklık pek rahat vermediği için bazı gereksinimleri gecikerek yapmak zorunda kalıyorum.Anlayışınız için teşekkürler...

Allah analı babalı büyütsün inşallah :-)

2 ile GT-I9100 cihazımdan gönderildi

dincsoy16
12/08/2012, 03:12
Allah analı babalı büyütsün inşallah :-)

2 ile GT-I9100 cihazımdan gönderildi

Allah razı olsun cümlemizin inşallah :clapping:

ozdem
12/08/2012, 15:46
Fren müşürüyle ilgili bir arıza bende de olmuştu... Ancak siz daha önce zaten degistirmissiniz fren müşürünü anladığım kadarıyla... Eğer fren müşürünüz sürekli arizalaniyorsa arkasında bulanan fren tesisatında da bir sorun olabilir... ;)