PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şimdi fiat müşteri hizmetlerinden aradılar..

dejavu
12/01/2007, 11:49
şimdi 12.01.2007 saat 11:03 de fiyat müşteri hizmetlerinden aradılar...
bana aracımdan alında servise kadar her konu hakkında bir müşteri mennuniyet formu (soru sorulmak süreti ile) sunuldu...
sorular genelde servis mennuniyeti üzerineydi işte servisten mennunmusunuz.. yapılacak işler serviste size söylendimi.. siz servise söyledinizmi.. ve fiyat bilgisi araç işleme alınmadan bildirildimi.. işlemden sonra yapılan işlem size bildirildimi.. şeklinde ağırlıklıydı.. artı yapılan bakım işlerimden memnun kalındınızmı şeklindeydi..
en ilginç soru ise yeni bir araç almak isteseniz bu araç ne olurdu sorusu idi..
tabi bende hiç terettüd etmeden fiat grande punto emo alırım dedim..

sitemiz hakkında kısa bir bilgi aktarımı yaptım bu arada.. artı olarakta herkese yılbaşı hediyesi var ama beni arayan kimse yok dedim.. arkadaş bu kouyuda not aldım dedi...
hatıladığım şimdilik bu kadar..
sizin de öğrenmek istediğiniz bu soruldumu şeklinde sorularınız varsa arkadaşlar cevaplayabilirim...
görüşme 17 dakka sürdü bu arada...

ümit yanardağ
14/01/2007, 20:43
benide aradılar ama 2 dakika sürdü çünkü aracı alırken yaşamış olduğum aksilikleri söyleyince kısa kestiler 8D çünkü haklıydım ve haklı olacağım.8O
araba güzel ama satanlar ve bakım yapanlar yaramaz.tıpkı diğer satıcılar gibi8M

h k
14/01/2007, 21:08
benide aradılar ama 2 dakika sürdü çünkü aracı alırken yaşamış olduğum aksilikleri söyleyince kısa kestiler 8D çünkü haklıydım ve haklı olacağım.8O

ilk aradiklarinda kisa sürüyor , en son cok uzun bir görüsmeden sonra bir daha aramiyorlar. beni 4-5 defa aramislardi , artik aramiyorlar.