PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tehlikeli araç kullanım cezası

BERKAY
13/07/2007, 21:30
arkadaslar tehlıkeli arac kullanmanın cezası 52 ytl bunu dun aksam örendım daha öncede bu sekılde ceza yemıstımama baska bı sekılde yazıldı sanırım sunları söliyim bıze normal gelen bırcok sey tehlıkelı arac kullanımına gırıyo (patinaj cekerek dönmek yanlıyarak dönmek el frenı vs...)

tempesty
13/07/2007, 21:41
arkadaslar tehlıkeli arac kullanmanın cezası 52 ytl bunu dun aksam örendım daha öncede bu sekılde ceza yemıstımama baska bı sekılde yazıldı sanırım sunları söliyim bıze normal gelen bırcok sey tehlıkelı arac kullanımına gırıyo (patinaj cekerek dönmek yanlıyarak dönmek el frenı vs...)

Bunlar ''normal'' şeyler değil arkadaşım,elbette ki tehlikeli araç kullanımı kapsamına giren oldukça önemli şeyler..''Bize'' normal gelmiyor ayrıca daha öncede böyle bir ceza yemişsin anladığım kadarıyla bu tür şeyleri trafikte umumi yerlerde yapıyorsun ve hem kendi hayatını hemde başkalarının hayatını tehlikeye sokuyorsun haketmeden..Bu tür şeyler için özel alanlar pistler bölgeler var lütfen duyarlı olalım kendine ailene ve arabana değer vermiyorsan eğer en azından başkalarına karşı saygılı olalım..

BERKAY
13/07/2007, 22:14
yaptıgım sey patınaj cekerekdönmek arabanında cok az savrulması

femoli
14/07/2007, 11:58
ya belki zor anlarda olbilir ama bunu zevk haline getirmek yanlıştır...

BERKAY
14/07/2007, 14:04
bu konuyu sadece arkadasları bılgılendırmek ıcın actım yanlıs anlasılmasın pls