PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Londra 2012 takım halinde şampiyonuz!!!

cihankardes
01/08/2012, 16:43
Evet arkadaşlar Türk olimpiyat kafilesi takım halinde "başarısızlığa bahane bulma" dalında altın madalya almış. Hayırlı uğurlu olsun :)

Demekki 100 küsür sporcuyla oraya gitmek adamlık değilmiş. Çalışmak, çalışmak ve çalışmak gerekliymiş.

batgun
01/08/2012, 16:49
son derece katılıyorum.Tarihin en kalabalık ve en boş grubu gitmiş olimpiyatlara

cosworth20
01/08/2012, 17:34
teknik heyetten ve ya teknik adamlardan birini gördüm tv'de inanın altın madalya kazansak bile vermezler bize o kadar tiksinç tipsiz hıktırık bi adamdı ... Nasıl para yediler nasıl gezdiler londra'da belli değil ... Hesabı sorulmalı ...

takres
01/08/2012, 18:18
kalabalık gitmeyi marifet sananlara duyurulur...

ibrahim06
01/08/2012, 19:43
Tebrik ediyorum hepsini..başbakan giderken hesaplarına adam başı 35 bin liralık cumhuriyet altını yatırttı. Eh bi de dönünce vermek lazım.

erdiyilmaz
01/08/2012, 22:15
Hicbir oyunda varlik gosteremiyoruz, o kadar guvendigimiz halterde bile yokuz. Diger spor dallarini saymiyorum bile. Cin ortaligi kasti kavurdu, adamlarin her dalda sporculari madalyalari var. O kadar spor okulu var ama hicbir dalda varligimiz yok.

uzuncocuk
01/08/2012, 22:21
genetik sebepler var... ve top peşinde koşmakla adammı olacan? diye soran bi babam ve tofaş altyapıdan astsubaylığa transfer edilen ben...aile cok önemli. su anki sınav sistemi ile gençlerden sporcu çıkarmak taştan su çıkarmak gibi.. ben tüm ekibi kutluyorum... yıllardır bunu bile yapamıyorlardı diğerleri..16 yasında cinli kız var bi tane... ona bakınca bizim 16 yasındaki kızları düşünüyorum... lys,öss,kpss varken açlık para kazanma hasreti varken kim takar sporu...

tayfux
01/08/2012, 22:52
niye yerden yere vuruyorsunuz arkadaşlar bu da bir başarıdır..daha önce bu da yoktu..arkadaşlar bizim ülkemizde milli takım sporcusu nun seçim yönteminin değiştirilmesi lazım..orada burada adamı olanlar değil de gerçekten başarılı olan sporcuların seçilmesi lazım..benim babam beden eğitimi öğretmeni ve Türkiye 2. koşucusu var..kızı gençlik spor yada klüplerden yada milli takımdan kimse aramadı ama kimse..araştırdık ki 1. olan kızı da aramamışlar hiç peki neden? kim girdi o branşta milli takıma kimbilir? ve o kız şu anda kocaya kaçtı!!!! alın size bir sporcu daha bitti gitti malesef..biz kendi sporcumuza sahip çıkmıyoruz çıktıklarımızda bu kadar yapabiliyor..helal olsun ben elinden geleni yaptıklarını düşünüyorum onlarda insan kötü günü olabilir başka olaylar olabilir sonuçta hepimiz insanız..

cihankardes
03/08/2012, 02:25
Tayfun kardeşim katılıyorum. Bizde sporun para etmediği jimnastikte ilk kez bir sporcu göndermemizden belli. Neredeyse bütün sporcuların ek işi var ama yabancılar sadece sporcu yada hobi olarak bazı işleri var. Türkiye ikincisini de aramazlar birincisini de. Bazı düşüncelerimi sıralayıp ortamı bulandırmak istemiyorum. Son olarak evet bazı sporcular kötü gününde olur ama bu denli takım halinde başarısızlık varsa... Ben diğer ülkeleri görünce utanıyorum açıkcası.

ibrahim06
11/08/2012, 10:32
nihayet madalyalar başladı. bir güreşçimizn bronzu, tekvandocumuzun altını derken dün de tarihimizde atletizmde ilk defa altın ve sanırım gümüş geldi. videoyu izleyince gözümden yaş geldi. siz de bakın
link
Aslı Çakır Alptekin Altın Gamze Gümüş Madalya Aldı (https://videonuz.ensonhaber.com/izle/asli-cakir-alptekin-altin-gamze-gumus-madalya-aldi)