PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Üçlü sinyal yanmıyor (sinyal kolu değil)

ozger
30/07/2012, 18:41
Arkadaşlar nolur yardım edin. Benim 2009 dynamic in daha önce sinyal kolu değişmişti. Bi'ton para verdim düzeldi. Şimdi " Sol sinyal arızası" diyerek sol üçlü ne dörtlüde ne kapı açıp kapanırken ne de normal sinyalde yanmıyor. Ampuller, sigortalar kontrol edildi sorun yok. Servis sinyal kolu dedi spariş ettiler taktılar ondan da değilmiş. Servise kızgınlığım ayrıca büyük zaten. Şimdi 2-3 bizde kalsın diyorlar. Kalsın da başım belada. Çünkü ben parça beklerken arabayı sattım yeni sahibine de servisin dediğini söyledim. Ücretsiz takıcaklar dedim. Şimdi servis ağız değiştirdi Ben mahcup oldum adama yalancı oldum. Sattığım arabanın derdi de bana kaldı. Ben haklı, adam haklı servis haksız ama ne yapacağı ne hesap sokacağı belirsiz bi akıl verin napıyım. Ben vicdanan rahat değilim. Ne söz vermişsek o. Ya bu arızayı duyan bilen yok. Başına gelen bilen var mı neden olur? Nasıl düzelir Masrafı nedir. Lütfen iki satır yazın ya :(

selcukkuvvet
01/08/2012, 13:42
SOl sinyalde bende de sorun oluyor, öncelikle sinyal müşürünü söyleyeceğim ama servis akıl etmiştir... '. olarakta arka sol stop lambasının içindeki bordunda sorun olabilir.. Birde ona baksınlar, çünkü benim aracımda sol sinyalde sorun yaşadığımda arka sol stop un far plastıgını sokup bordruyla oynadıgımda duzelıyor.

ZeRg
02/08/2012, 18:10
beyin yanmış olabilir benimde 4lüler yanmıyordu beyin dediler