PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abarth spoiler nasil yapistirmam gerek ?

Eduardo
27/07/2012, 19:08
Selam arkadaslar

bekledigim abarth spoilerim geldi simdi yardiminiza ihtiyacim var spoiler i nasil monte edicem yada neyle yapistirmam gerek

ekartoo
27/07/2012, 19:24
Hayırlı olsun. Umarım kalıp iyidir. (mrtgoktebe'nin kalıbı 10 numara mesala). Kalıbınız iyiyse (tam oturur) tavandaki stop lambasını baz alıp tam ortalayacak şekilde yapıştırmanız gerekiyor. Kalıbın iç kısmına yapıştırıcı uç kısımlarına da etli çift taraflı montaj bandı kullanının. Tam hizaladıktan sonra da iyice bastırıp kağıt bantla da (üsten bastırıp bantı gerdirerek kaymaması ve yapıştırıcının donması için) sabitleyebilirsiniz. 24 saat sonra bandı çıkarın ve 24 saat süre ile suyla temas etmeyin.

Yapıştırıcı olarak Bison markasının Poly Max (MS Polimer) ürününü öneririm. Cam yapıştırıcısı veya silikondan daha koyu olup, daha kısa süre yapışma özelliğine sahip. Diğer yapıştırıcı ve silikonlardan pahalı ama süperdir. Her yerde de kullanabilirsiniz. Sudan etkilenmemektedir. Çift taraflı montaj bandı olarak da 3M'in bantlarını veya kaliteli diğer markaların etli (çok ince olmaması gerek) bantalarından birini kullanabilirsiniz.

Eduardo
27/07/2012, 22:05
Hayırlı olsun. Umarım kalıp iyidir. (mrtgoktebe'nin kalıbı 10 numara mesala). Kalıbınız iyiyse (tam oturur) tavandaki stop lambasını baz alıp tam ortalayacak şekilde yapıştırmanız gerekiyor. Kalıbın iç kısmına yapıştırıcı uç kısımlarına da etli çift taraflı montaj bandı kullanının. Tam hizaladıktan sonra da iyice bastırıp kağıt bantla da (üsten bastırıp bantı gerdirerek kaymaması ve yapıştırıcının donması için) sabitleyebilirsiniz. 24 saat sonra bandı çıkarın ve 24 saat süre ile suyla temas etmeyin.

Yapıştırıcı olarak Bison markasının Poly Max (MS Polimer) ürününü öneririm. Cam yapıştırıcısı veya silikondan daha koyu olup, daha kısa süre yapışma özelliğine sahip. Diğer yapıştırıcı ve silikonlardan pahalı ama süperdir. Her yerde de kullanabilirsiniz. Sudan etkilenmemektedir. Çift taraflı montaj bandı olarak da 3M'in bantlarını veya kaliteli diğer markaların etli (çok ince olmaması gerek) bantalarından birini kullanabilirsiniz.
Cok tesekkur ederim bilgilendirdigin icin

Ziyaretci036
27/07/2012, 23:51
Yarin isin yoksa gel montajini yapalim

Eduardo
28/07/2012, 01:05

murat abi yarın calışıyorum ama istersen abimlerime söylerim gelirler yanına

Sparco34
28/07/2012, 11:01

dükkan falanmı var nerede :D

tu_navy82
30/03/2013, 16:49
kıvanç selamlar kardeş. spoiler için bison poly max ı tavsiye etmişssin. ben bu ürünü piyasada bulamadım. hepsiburada ve bi kaç sitede daha var fakat benim gördükleri beyaz ve şeffaf koyu renklısını göremedim dediklerimde spoiler için işimi görürmü acaba

aykut_1914
30/03/2013, 18:45
cam yapıştırmak için kullanılan siyah silikonda olur.
Ama birdaha çıkartamazsınız :)

yasar01
01/11/2018, 02:41
,

yasar01
01/11/2018, 21:47
,

volkan1065
01/11/2018, 22:36
,

hayırdır ....