PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Birmot Beylikdüzü

bmis
12/07/2007, 10:02
Arkadaşlar Merhaba,
Birmot Beylikdüzü Olarak Bizde Burdayiz Ve Akliniza Takilan Tüm Konularda Sizlere Yardimci Olmaya Haziriz.

Misafir2
12/07/2007, 10:03
aramıza hoş geldınız esra hanım aktıf olmanız dileğıyle

femoli
12/07/2007, 10:05
Öncelikle hoş geldiniz umarım sitemiz üyelerine özel bir avantaj vede katkılarınız olur her zman aktif olmanız dileğiyle .......

bmis
12/07/2007, 10:12
Teşekkürler, Araç Koruma Sistemlerimizde Siteniz üyelerine özel Olaral Iç - Diş Koruma Ve Motor Koruma Kdv Dahil 120 Ytl Yapiliyor. özellikle Hatirlatmak Istedim çünkü Kampanyanin Bittiğinin Düşünüldüğüne Dair Bilgiler Geldi. Bu Kampanya Süresiz Olarak Devam Ediyor...

06kaymak
12/07/2007, 10:26
hosgeldiniz...umarim sitede aktif olursunuz...

ufuk61
12/07/2007, 11:11
hoşgeldiniz

BGRAYS
12/07/2007, 11:39
esra hanım murat beyle konuştuk fiyat konularında ve kampanyalar hakkında özelliklebeylikdüzü birmot ve şuanda İstanbul Bursa İzmir Samsun ile başlayıp diğer birmotlarla devam edecek olan büyük bi kampanya indirim ve EN ÖNEMLİSİ SADECE SİTEMİZİN YARALANACAĞI İNDİRİMLER SÖZ KONUSU OLACAK MESELE BİZİM ARABALARIMIZ ICIN COK ONEMLI OLDUGUNU DUSUNDUM ALT DARBE KORUYUCU SİSTEM VE SESLE İLGİLİ SORUNLARIN AZALACAGI SISTEMLERLE ILGILI İNDİRİMLER ALDIK ..

site sticker ve üye kartı olan herkes yaralanabilcek iyi günler ..

bmis
12/07/2007, 11:50
Site stıcker ve üye kartını gösteren tüm arkadaşlarımıza elimizden geldiğince yardımcı olacağız, tüm servis danışmanlarım konuyla ilgili bilgi sahibi....

emre
12/07/2007, 13:31
TEKRAR HATIRLATMAK İSTERİM BOYA KORUMA İLE İLGİLİ YAPILAN KAMPANYA SADECE BEYLİKDÜZÜ DEĞİL İSTANBULİ SAMSUN,BURSA VE İZMİRİ KAPSAMAKTADIR.

Beylikdüzü Birmotta gerek ESRA hanım DURAN bey AKS yöneticisi sitemizin stickerı veya üye kartıyla giden herkese özel ilgi ve fiyat indirimi sunacaklardır

motor alt koruma 175 ytl +kdv

ABNEW
12/07/2007, 15:39
Esra Hanım hoşgeldiniz, ilginize teşekkürler...

İbrahimKC
12/07/2007, 17:22
Esra hanım aramıza hoşgeldiniz.
Boyle bir oluşumun daha ilerilere gitmesi için sizlerin yardımı ve desteği bizler için çok önemli. Umarım sitede aktif olur ve bizlere elinizden geldiğinizce yardımcı olursunuz.
Şimdiden çok teşekkür ederiz.

dtunacik
12/07/2007, 19:00
Esra hanım öncelikle hoş geldiniz.
GP nun 20.000 km bakımı için servisinizin istediği fiyat ne kadardır.bazı servisler 380 ytl gibi bir rakandan bahsettiler.Aracımın garantisini yakmak üzereyim.Şimdiden teşekkürler

borisc
12/07/2007, 20:53
Esra hanım öncelikle hoş geldiniz.
GP nun 20.000 km bakımı için servisinizin istediği fiyat ne kadardır.bazı servisler 380 ytl gibi bir rakandan bahsettiler.Aracımın garantisini yakmak üzereyim.Şimdiden teşekkürler

merhaba. esra hanım ne fiyat soyler bilemiyorum ama benim 20000 bakım için verdiğim fiyat 480 ytl.20000 bakım pahalı fakat 30000 bakıma gecen ay 100 ytl vermistim.bilginize..

Er-NnN
12/07/2007, 21:54
hoş geldin... :)

heartfever
12/07/2007, 22:15
hoşgeldiniz Esra Hanım. Boya koruması yapıldığından beri aracı yıkatmadım. hala pırıl pırıl parlıyor. 34 KME 20

Ziyaretçi047
13/07/2007, 00:36
Esra hanım hoşgeldiniz. Aklınıza takılan her konuda site olarak biz de size yardımcı olabilir. Sizi aramızda görmekten gerçekten mutlu olduk.

Linos
13/07/2007, 10:27
Hoşgeldiniz Esra Hanım... Forumda aktif olmanızı dilerim...

Üyelerimize gereken özeni göstereceğinize hiç kuşkum yok... ;)

bmis
13/07/2007, 11:57
Davut bey,

aracınızın 20.000 periyodik bakımı için size bildirilen 380 ytl fiyat; ortalama servis tutarlarına uygun bir fiyat. değişecek parçalar ve fiyatları hakkındaki detay bilgiyi özelinize gönderdim. benim şahsi fikrim tabiki aracınızın garantisini yakmamanız yönünde ...

Barış bey; sizin aracınız için ödediğiniz fiyat da standart rakamlar arasında. tahminimce 20.000'de balatalarınızda değiştirilmiş. Ancak Davut Bey'in ödeyeceği rakamdan fazla olması normal, çünkü sizin aracınız 1,3 dizel. benzinli ve dizel araçlarda periyodik bakımlarda fiyat farkı; sizin araçlarınızda benzinli modellerden farklı olarak yakıt filtresinin değiştirilmesi ve bunun kdv'li maliyeti 104 ytl civarında olması...

Bilgilerinize....

Denizzz
14/07/2007, 15:21
yuhhh :) ben bugün birmot beylikdüzündeydim...bana dış koruma + boya korumayı inanılmaz bir indirim(!) yaptıklarını söyleyerek 200 ytlye önerdiler...iç koruma da dahil değil yani...

üye kartı ya da stickerları nasıl elde edebiliriz ??? :)

OzzY
14/07/2007, 16:47
Bu tip kampanyalarda sticker yeterli olmalı enazından şimdilik....

Üye kartı çok az kişide var.

@Denizzz
BGRAYS tan sticker alabilirsin.

BGRAYS
14/07/2007, 17:10
@Denizzzz

sticker benden temin edebilirsin .. o zaman daha iyi bi hizmet alacagina emin olabilirsin ;)

burada gittiginde sitenin ve benim ismimi verirsen yardimci olacaklardir ..

bmis
16/07/2007, 09:07
yuhhh :) ben bugün birmot beylikdüzündeydim...bana dış koruma + boya korumayı inanılmaz bir indirim(!) yaptıklarını söyleyerek 200 ytlye önerdiler...iç koruma da dahil değil yani...

üye kartı ya da stickerları nasıl elde edebiliriz ??? :)

Grandepuntotr üyesi olduğunuzdan bahsetmiş olsaydınız, size de yardımcı olmaya çalışırdık ....

Denizzz
16/07/2007, 15:51
Grandepuntotr üyesi olduğunuzdan bahsetmiş olsaydınız, size de yardımcı olmaya çalışırdık ....

sorsaydınız ben de söylerdim...

BGRAYS
16/07/2007, 16:25
neyse yanlış anlaşılma olmuş önemli değil yanlış düzeltililr inş.. ;)

femoli
16/07/2007, 16:55
ama onlar bilemezki siz söyleseydiniz onlar yapmasaydı o zaman tamamen haklıydınız :)

bmis
17/07/2007, 09:28
aracınızda stıcker olsaydı yada belirtmiş olsaydınız inanın yardımcı olurduk, yine de bir dahaki gelişinizde lütfen hatırlatın, ben ve servisimdeki tüm arkadaşlarım yardımcı olmaktan mutluluk duyarız...

Denizzz
19/07/2007, 16:16
dün alarm taktırmak üzere beylikdüzü birmottaydım...esra hanımla tanışma fırsatı da buldum...özellikle duran bey ve kendileri, bana her konuda çok yardımcı oldular...

aramızdaki anlaşmazlık da :) giderildi...araç koruma sisteminde golden paket site üyelerine 120 ytldir :) !!!...bundan sonra bakımları da beylikdüzü birmotta yaptırmayı düşünüyorum...

serviste görüştüğüm herkes oldukça yardımsever ve en önemlisi güleryüzlüydü...

hepsine burdan tekrar teşekkür ederim...

paradiseLost
19/07/2007, 16:31
Aranızdaki anlaşmazlığın giderildiğine sevindim gerçekten servis çalışanları işlerini iyi yapıyorlar kendilerini tebrik ederim.

savas3434
30/07/2007, 00:39
birmot beylik düzündeki canım kardesim ben oraya cok yakın oturuyorum yani bana en yakın servis sizinki aracı aldığım günden beri problemim var ilk işlem sizde yapıldı aracın altında büyük bir sac var onun civatalarını sıktı arkadas yolladı ama baska problemi önemsemediniz tatile çıktım ön takımdaki sesi bahsettim yok diyip geciştirdi direksiyonda sağa sola cevirirken tık diye ses var birde yavas giderken cukura girerken yada paket yolda giderken lock diye ses geliyor birde yavas giderken araba balans var gibi sağa sola titreme yapıyor iki gün önce balansınıda yaptırdım ama düzelmedi bu ikinci sıfır tofas araba alısım ilk aracımıda sizden almıstım ama garantili araca soğuk yaklasıyorsunuz servis olarak açıkcası bu aracımın plakası 34ey1847 önceki aracımın plakasıda 34up1728 buradan kayıtlara ulasabilirsiniz bu yüzden açıkcası aracımı size getirmeyi düşünmüyorum yani aracımdaki problemi gideren servise gidecğim acıkcası yada siz garantiden yapmak istemediğiniz problemi görmezden gelirseniz özel bir tofas servisde halledeceğime eminin genel merkezede aldığım parcaların faturalarını yollayacağım v inanın tofasın bu muamelelerini tüketici koruma derneğinede sikayet edeceğim mesleginizde basarılar

Misafir2
30/07/2007, 00:46
tıkırtı burcu ve vıraj denge çubukları (vıraj demırı)değişecek servıstekı ustaya aynen bunları söyle dedığımı yapsın problem ortadan kalkacaktır ...
ben o dertten bu şekılde kurtuldum genetıkve salgın hastalık gıbı genelbır sorun bu dostum bır çok kısıde var.

bmis
30/07/2007, 09:49
Şahin Bey,

Öncelikle aracınızdaki sorunlar devam ettiği için oldukça üzüldüğümüzü ,garanti içi veya garanti dışı olsun servisimize gelen tüm otomobillere aynı yaklaşım ile hizmet verdiğimizi bilmenizi isterim. Otomobilinizdeki problemleri tekrar teşhis edebilmemiz ve giderebilmeniz için sizi tekrar servisimize davet etmek isterim. Lütfen konuyla ilgilli benimle bağlantıya geçin, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim.

Esra

kerti
30/07/2007, 15:55
Davut bey,

aracınızın 20.000 periyodik bakımı için size bildirilen 380 ytl fiyat; ortalama servis tutarlarına uygun bir fiyat. değişecek parçalar ve fiyatları hakkındaki detay bilgiyi özelinize gönderdim. benim şahsi fikrim tabiki aracınızın garantisini yakmamanız yönünde ...

Barış bey; sizin aracınız için ödediğiniz fiyat da standart rakamlar arasında. tahminimce 20.000'de balatalarınızda değiştirilmiş. Ancak Davut Bey'in ödeyeceği rakamdan fazla olması normal, çünkü sizin aracınız 1,3 dizel. benzinli ve dizel araçlarda periyodik bakımlarda fiyat farkı; sizin araçlarınızda benzinli modellerden farklı olarak yakıt filtresinin değiştirilmesi ve bunun kdv'li maliyeti 104 ytl civarında olması...

Bilgilerinize....

özele attığınızı belirttiğiniz 20000 benzinli periyodik bakım içerik detay bilgisini ben de rica ediyorum esra hanım. benim de bakım zamanım iyice yaklaşmış durumda. ve servisim birmot beylikdüzü.
teşekkürler.

ahmetva
07/11/2007, 17:11
birmot beylikdüzü bana da yamuk yaptı... servis müdürüne mail attım cevap gelmezse burada yayınlayacağım...

Alp
07/11/2007, 18:50
Arkadaşlar bence bu sorun sadece birmot beylikdüzünün değil tüm servislerin kronik problemi ilk etapta müşteri memnuyeti diyorlar sonrasında hiç umursamıyorlar. Siz takip etmedikçede hiçbir zaman sonuca ulaşamıyorsunuz.

ahmetva
07/11/2007, 20:36
birmot beylikdüzü aradı özür diledi... Şimdilik inandım :) bakalım ilerde neler göreceğiz...

okinen_26
08/11/2007, 10:37
aramıza hos geldınız esra hanım

xtremetrx
20/11/2007, 20:39
esra hanım Bluetooth & USB interface duran usta bu cihazı 200 ytl getirtiyormuş?
hayla gee biliyormu ben almak istiyorum bilgi verirseniz iyi olur...

teşekkürler

thecrow
20/11/2007, 21:29
Gp Kardeşliğine Katılımınız İçin Teşekkürler Esra Hanım. Hafta Sonu İstanbul Beylikdündeydim...

Sürekli Gelişmekte Olan Bir Semt...

Aktif Forumlar dilerim....

Saygılarımla....

misafir3
20/11/2007, 22:31
esra hanım daha aktif degil galiba artık ilgisiz kalmış belli sağlam müsteri edındıyse ugramıyor olabilir foruma....neyse yıne beklerız aramıza esra hanım birmota sevgi saygılar..

BB
22/11/2007, 00:42
Koç grubu internet erişimini kısıtladığı için takip edemiyorlar! Servise uğradığımda sorup öğrenmiştim.

gigi
25/11/2007, 23:33
arkadaşlar, öncelikle belirtiyim, uzun süre siteden ayrı kaldım taşınma olaylarım vardı
şu an beylikdüzüne taşındım, yine aranızdayım. konu dışı olabilir ama arka kapıdan yana ne yazıkki şansım yok heralde.belirli zamanlarda kapanmama oluyo. bir kere yaptırdım şuan yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum, ayrıca sık açılıp kapanmıyo???
Birde yardımcı olursanız sevinirim 20 bin bakım için b.düzü birmotu tavsiye edermisiniz?? daha önce z.kuyu Birmota götürmüştüm.teşekkürler

FoR_ReaL
02/06/2008, 21:48
Acaba geçen sene verilen koruma paketi hala aynı şartlarla devam ediyormu ? Esra hanım uzun zamandan beni mesaj yazmamış

tlgbsrgn
21/11/2009, 12:51
Esra Hanım merhaba,

Aracımı servisinize bırakalı 3 hafta oldu.Araç için 3 gün önce hazır bilgisi tarafımıza ulaştı sadece sigortadan onay beklenildiği belirtildi.Bunun için(ne kadar gereksiz)sigorta ile ben görüşmek zorunda kaldım.Onlarda ilgileneceklerini belirttiler.1 saat sonra(tamamen saçmalık) sigortadan evrakların eksik olduğunua dair bir sms ulaştı.Kendileri ile telefon görüşmemize istinaden faturanın birmottan taraflarına ulaşmadığı bilgisini verdiler.Yani sizin yapmanız gereken işi(fatura takibi) biz takip ediyoruz.
Daha sonra birmottan bir arkadaşla görüştüm.O da faturanın yollandığını ve kargo numarasını verdi sağolsun(saçmalık hala sona ermedi)Sigorta ile aranızda yaşanan bu problemi çözmek için ben seferber oldum ve sonunda çözebildik fatura bulundu.
Babam dün araca bakmak için birmota gelmiş ama sağ çamurlukta bir çizik ve davlumbazı takılı değilmiş.(Usta sağolsun davlumbaza gerek olmadığı bilgisini vermiş.Kendisine tekrar tebrik ediyorum.Bu kadar mühendis varken kendisinin bu konuya karar verebilme yetkisinde olduğu için.
Bu süre içerisinde sigorta sadece 6 gün ikame araç sağladı ve inanın gerçekten mağdur oldum.
Sonuç olarak bu kadar sıkıntıdan sonra BİRMOT Beylikdüzü'nden artık memnun kalmam imkansız gibi görünüyor.Sadece aracımı bi an önce oradan kurtarmak istiyorum.

fh150
21/11/2009, 22:05
birmot iyidir bende beylikdüzünde oturuyorum,hep birmot a bırakırım.sorun yaşamadım.holdinge bağlı oldukları için itinalı davrınırlar.

kara kız
21/11/2009, 22:48
zincirlikuyu haricinde dusunmeyın bile.....

JASMINE
22/11/2009, 02:49
Birmot ile ilgili şikayetleri gerek servise giden gerek ise buraya yazan arkadaşlardan öğrendim. Şu ana kadar geçen 3,5 yıl içinde aracımı çok şükür ki hiç Birmot'a götürmedim. Geçen hafta Cuma gecesi aracımda oluşan bir arıza için yol yardımı aradığımda beni Birmot'tan bir servis personeli ile görüştürdüler. Sağolsun bu dengesiz ve bilgisiz arkadaş yolda kalmış, arıza lambası yanan ve gitmekte sorun yaşayan araç için " Bu saatte gelsekte yapacak bir şey yok. Siz en iyisi sabah bize getirin" demekle yetindi. Aracı bu şekilde kullanmamda sorun var mı? diye sorduğumda ise " Evet, sorun var aracı kullanmayın" dedi. Peki şu anda ben bu durumda ne yapabilirim dediğimde ise yine saçma bir cevap geldi. " Yavaş yavaş kullanın, sabahta bize getirin"
Gece vakti başka bir çarem olmadığı için mecburen otoyolda yavaş yavaş eve geldim fakat sabah aracı kendi servisime çekici ile götürmek zorunda kaldım. Bu durumu da Tofaş Müşteri Hizmetlerine ilettim. Duyduklarımdan ziyade bu yaşadığım olumsuz olaydan dolayı bu ülkede tek Fiat servisi Birmot'ta kalsa asla ve asla gitmem. O nedenle holding bünyesinde olmaları benim adıma hiçbir şey ifade etmiyor. Sanayideki herhangi bir tamirci benim aracıma gereken ilgi ve özeni gösteriyorsa o benim gözümde holding desteği alan Birmot'tan çok daha üstündür.

narkoz30
22/11/2009, 10:16
Her birmot bir değil :). Beylikdüzü ve zincirlikuyu birmot a giderim biri evime biri işime yakın. Sanayii de yaptıracağım işlemin biraz fazlasına serviste yaptırırım özellikle bakımları asla kaçırmam ancak bazı parçalar var ki tam kazık mesela 176 tl ye takılan balataların orjinalleri yada yakınları sanayiide 20-30 liraya bulabilir ve 20-30 lira gibi paralara taktırabilirsiniz. Diğer bazı parçalar ise aynı mesela çelik cant kesinlikle birmotlardan alınmamalı lastik yine öyle ama yedek parçaların çoğu dışarı ile hemen hemen yakın fiyatlara bulunabiliyor. (davlumbaz fiyatları kazık ancak bir arkadaşımın citroen c4 ü vardı bir tarafın davlumbazı kırık bu parçalar tam alttan birbirlerine bağlandığı için motor bölümündeki davlumbazla değişmesi gerekiyormuş çıkarılan rakam 700 lira fiatta tek taraf davlumbaz sanırım 120 lira yine insaflı FİAT :)

Bunun dışında ben 2 servise gittim birmotta şimdiye kadar kesinlikle yakın ilgi gösterdiler. Birmot zincirlikuyu zaten tofaşın genel merkezi diğer beylikdüzü de şimdiye kadar gördüğüm en büyük birmot.

Beylikdüzü birmotta işiniz uzun sürecek ise kesinlikle size yedek araç vermezler ısrar ederseniz ancak alırsınız. Baştan savma laflar söylenir aracımız yok bekletiriz bir süre sonra 15. günde araç verebiliriz gibi. Ancak gidip benim gibi Fiat genel merkezini arar da durumu izah ederseniz kesinlikle 45 dakikaya kadar aracınız kiralanır. (aracınız 15 gün gibi bir süre yatarsa serviste tecrübeleniyorsunuz tabii.)

Yani daha önce de dediğim gibi ağlamayan bebeğe emzik verilmez atasözü burada da geçerli.

Esra hanım ise Çok çalışkan bir personeldir kendisini çabalarından dolayı takdir ederim. :)

HasanAliz
23/11/2009, 21:06
aracımla ilgili herhangi bir durum oldu mu beylikdüzü birmota giderim.aracımı da oradan almıştım. memnun kalmadığım hiçbirşey olmadı açıkçası. ilgi alaka tabii ki özel servislerde olduğu gibi üst düzeyde değil ama yaptıkları işi güvenilir buluyorum.
hatta bazı şeyler için para dahi talep etmiyorlar.

en son motor arıza ışığı yandığı için birmot beylikdüzüne gittim.1 saat uğraştılar sonra hafızadan arızayı sildiklerini araçta hiçbir sorun olmadığını beyan ettiler. bu işlem için hiçbir ücrette talep etmediler. o gün bugündür aracımla hiçbir problem dahi yaşamadım.

eğer bu işlemi özel bir servisinde yaptırmış olsaydım mutlaka bobinlerin değiştirilmesinin gerektiğini söyleceklerinden %100 eminim.

drsinan
24/11/2009, 22:08
beylikdüzü birmot u tek gecerim.tüm bakımları orda yaptırdım,1 tanesi haric..54000 deyim suan.her yönuyle cok ilgili ve alakalılar.halic oto bakırkoyde deneyimim oldu 1 kezde.kesiinlikle önermiyorum orayı.cok alakasızlar.parca degisimi yapacaklarını ve geldiginde beni arayacaklarını soylemislerdi.6 ay oldu,ne arayan ve ne de soran.servis sonrasında memnuniyet için bile arayan yok.birmot beylikduzunden vazgecmem.

webercis
26/11/2009, 01:59
Arkadaşlar bu periyodik bakımlar kaçıncı kmlerde yapılıyor?herkes farklı bişey söylüyo.tam ve net cevabı bilen var mı?

ABNEW
26/11/2009, 13:23
Periyodik bakım 20000km de 1
Eğer 1 yıl içinde 20000km yapılmazsa o zaman yıllık bakım yapılır
Dizellerde yağ değişimi 10000km de 1

Delidavsan
30/11/2009, 20:36
Beylikduzu Birmot halen burayi takip ediyor mu acaba? Su ic ve dis koruma icin durum ne merak ediyorum.

Birmot'lar konusuna gelince, ben de aracimi 6 ay once Beylikduzu Birmot'tan aldim. Ilk bakimda bir kac sikayetim vardi, yazmistim forumda (Cakmak calismiyordu direksiyondan ses geliyordu - su gicirtili bakalit sesi - vs gibi ufak tefek bir kac sey).
1. Ilgi fena degil ama bir kez aksam 17:00 civari aracin cakmagi calismadigi icin servise girdim ve bana ertesi gun goturmemi soylediler.
2. Bakim yaptirilirken direksiyondan gelen gicirtiya bakilmasini da belirtmistim. Araci aldiktan sonra ses kesilmisti ve 1 hafta kadar ses gelmedi. 1 hafta sonra bakalit tekrar gicirdamaya basladi. Bakimdan ciktigimda araci teslim eden arkadas "Direksiyondan gelen ses bakalit sesi ve genelde cikiyor bu. Cozumu cok basit ve sizinkini de cozduk" demisti. "Cok basit" demesine istinaden baska bir aksam kontrol edilmesi icin tekrar goturdum. Saat yine 17:00 civari idi. "Yarin sabah 08:00'de getirin ve araci birakin. Isi biraz uzun" dediler. Esim eski bir Tofas / Fiat calisani ve CSI'n ne oldugunu bildigimden, nasil olsa aranacagim icin o anda ustelemeyip ciktim. Ufak bir bakalit sesi icin tum gun aracimi birakacagimi soylemislerdi. CSI'dan araninca durumu izah ettim hemen goturup baktirmami soylediler. Bendeki sans, test surusune ciktigimizda ses bir anda kesildi o gun. Neden oldugunu bilmiyorum ama o gun ses gelmedi. Su anda direksiyonda hala ses var ve ben servise gittigimde yine kesilecek diye korkumdan gidemiyorum servise.
3. Bakim sirasinda aracimin basinda kalamadim is nedeniyle ve nasil ilgilendiklerini bilmiyorum fakat diger belirttigim arizalarin tumu giderilmisti. Ekstra bir ucret de almadilar, garantiden halledilmis.

Fiyat olarak genelde iyiler ve soylediginiz en ufak arizada cebinizdeki parayi almak icin ugrasmiyorlar ama dedigim gibi ilgi yetersiz. Ogleden sonra ne icin giderseniz gidin genelde "yarin sabah erkenden gelin" diyorlar. Insanin vakti oluyor, olmuyor. Biraz tembellik var sanirim.

HasanAliz
30/11/2009, 22:36
evet volkan bey dediğiniz gibi ilgi alaka gerçekten pek iyi değil ama işlerini yapmaya çalışıyorlar en azından.

birde genelde istenilen randevu zamanını değiştirme çabaları gibi kötü bir huyları var. bunu sizde tesbit etmişsiniz :)) bana da hep istediğim tarihten farklı bir tarihe randevu vermeye çalıştılar hep. ama kötüniyetli olduklarını düşünmüyorum. aracın işi uzun sürebilir diye daha boş zaman aralıklarına randevu vermeye çalışıyorlar aslında.

beylikdüzü birmotun en sevdiğim yönü ise kimsenin cebinden para tırtıklamaya çalışmıyorlar. profesyoneller açıkçası. yani kurumun verdiği ağırlığı hissedebiliyorsunuz.
ilgi alaka yönünden geçer not alamıyorlar ama ne derseniz de onu yapıyorlar.

JuzZz
01/12/2009, 18:55
6-7 yıldır beylıkduzu birmotda götürüurz araclarımı tek sıkıntı cok ufak bir iş bile uzun zaman alıo hele bikeresinde cok ufak şanzıman tokuzum değişcekti servisde pek yogun deildi o yapan eleman 2 saatde yaptı güzümün önünde ya muabet edio fln yavasdn alıodu işi flnn tamda finale yetişcemm sinrlenmiştim ilkdefa geri kalan gunlerde b.duzu migrosada 2. 3flim bitirdim gelirdim bitmezdi bi iki cay içeridimm anca biterdii keşke biraz daha hızlı olsalar=))geri kalan heryönden beylıkduzu birmot tek geçerim=))))

narkoz30
01/12/2009, 21:21
Arkadaşlar İçimde kalmasın aracımı 15 günde aldım 1 hafta önce ama aracı bana verirken yıkamışlar whalla yıkayan yıkamacı arkadaş iç camları çamurlu bezle silmiş araç 30 dakka sonra kurudugunda yoldayken farkettim camları tam bir rezaletti. Esra hanıma duyurulur Lütfen amele işi araç yıkattırmayın esra hanım camlar silinmemişken bile daha temiz gözüküyordu :)

HasanAliz
09/02/2010, 21:28
40 bin km bakımı için haftasonu beylikdüzü birmota gideceğim. fiyat vs sormadım.

tahmini ne kadar fiyat çıkar sizece? ( balatalar değişmeyecek )
birde ne kadar sürer 40 bin bakımı? zaman olarak biraz sıkışık bir güne denk geliyor. gerekirse aracımı servise bırakmayı düşünüyorum. ama 2 saatte hallederlerse bekleyebilirim tabi.

40 bin km bakımında beylikdüzü birmottan hiç memnun kalmadım. yetkili servis olayına da son noktayı koymuş oldum böylece. bundan sonra tek gideceğim yer BOSH özel servisleri olacak.

Birmotlar bile o kadar yüzsüzleşmişler ki cam suyu +su parası diye 7,5tl para talep ettiler benden. kendilerini şikayet ettim. benim için özel servis dönemi kapanmıştır.

birkaç şikayetimle ilgili bugün birmot beylikdüzü bana dönüş yaptı. azarlar gibi konuşmalar, ukalıklar dizboyu. bir damacana suyun bile 3,5 TL olduğunu ( 20 ltye tekabül eder) kendilerinin ise benim arabama kaç damacana su koyduklarını sordum. zaten su ya da cam sıvısı vs koymadıklarını gözümle gördüm. zaten sıvı eklemesi yapamazlar ben ağzına kadar dolu şekilde gitmiştim birmota. sadece teslim ederken az bişey su sıktı cam suyu haznesine o kadar.

hişbirşeyi çözmeden özür bile dilemeden üstüne birde ukala ukala azarlaya azarlaya konuşarak olayı kapattılar. param haram olsun. kendilerine bir daha birmot beylikdüzüne gitmeyeceğimi söyledim. hiçbişey demediler ( gelme ihtiyacımız yok demek oluor bu da )

terbiyesizler. küçük insanlar ve küçük kafalı dar zihniyetli kurumlarla işim olamaz zaten

gousto
20/09/2011, 21:06
Beylikdüzü birmotla ilgili bende bir sıkıntımı dile getireyim...28.08.2011 tarihinde kaza yaptığımdan dolayı Birmot'a çektirdiğim aracımı hala ve hala alamadım..Sadece kaporta hasarı olmasına karşın ve araya giren bayram dönemini es geçiyorum elbette 03.09.2011 tarihinde normal mesai'ye geçilmesinde rağmen hala tamamlayamadılar..Geçen hafta aradığımda aracı kaportaya aldık demişlerdi ertesi gün (salı) gittimde ise aracımın sadece kısmı bir kaporta onarımından sonra dışarda olduğunu gördüm (kapı sacı bekleniyor demişlerdi.ve kapı sacı çarşamba günü gelecekti) uzun uzun konuşmamdan sonra aracımı önümüzdeki hafta teslim alabileceğim söyledi..Kabullendim ve çıktım...Bu hafta başında aradığımda ise aracımın tekrar kaportaya alındığı macun ve boya işlemlerinin yapılacağı ve bu hafta çıkmasının zor olduğu söylendi...Çıldırmak üzereyim..sadece ve sadace kaporta hasarı için neredeyse 1 ay onarım sürüyor..2 parça zaten değişecek..ve macundu düzeltmeydi uğraşmayacaklar...Sanırım Birmot benim gözümde artık güvenilemeyecek servisler statüsünde...aracımı sanayide bir servisie çektirseydim şimdiye çoktan aracımı teslim almıştım...Ama bir fiat servisinden bu yönde bir uygulama görmek gerçekten üzücü...