PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başıma gelen ilginç durum

mitix
17/07/2012, 10:11
avcılar - edirne istikametinde e-5 de seyir halindeyken hızım 80 gibi..
küt diye acayip bir ses geldi. korktum hemen sağa çektim arayabayı sağına soluna baktım altına baktım motoruna baktım görünürde bişey yoktu. sanki birşeyin üstünden geçtim ama araba zıplamadı ayrıca yolda birşey yoktu zira iç aynadan da hemen arkama da baktım. sonrası yoluma devam ettim. bişey yok arıza ışığı falanda yanmadı . hararet falanda çıkmadı . motor bölümünde kayışlarda da kopma falanda yok. napayım şimdi ben . servise gitsem mi . gitsemde ne diyecem ki yoksa pimpiriklik yapmanın lüzümü yokmu :agri:

fotobelit
17/07/2012, 13:04
En gıcık durumda bu..Birşey oldu ama belirti yok..ya zamanla çıkacak veya hiçbir zaman çıkmıycak.Bir ihtimal kuş çarpmış olabilirmi..

Nokta.
17/07/2012, 13:13
sen avcıları geçtikten sonra yeni yol yapılıyor sanırım asfatl degiştin biraz yükselmiş onun kütürtüsü gelmiştir

eexelanss
17/07/2012, 19:57
Bende bir hafta önce antalya tarafına giderken konya civarında arkada oturan kızıma bir göz atmak için kafayı çevirdim saniyelik bir olay kızıma bakarken bir gürültü koptu hemen dikiz aynalarına baktgım tüyler uçuşuyor.. eyvah dedim tampon gitti. Neyseki birşey olmamış.

mix
17/07/2012, 21:57
En gıcık durumda bu..Birşey oldu ama belirti yok..ya zamanla çıkacak veya hiçbir zaman çıkmıycak.Bir ihtimal kuş çarpmış olabilirmi..
+1903 bende deli olurum bi ses gelir haydeeeee buyur burdan yak dört dönerim arabayı hiç bişy yok

Birkan61
17/07/2012, 22:44
Ya denildiği gibi asfalta girip çıkılmıştır ya da yolda ölmüş kedi veyaaahut başka bir cisim varsa viraj demirine ya da aracın altına vurmuş olabilir..

Bende geçen yaz puntomla ölmüş köpeğin üstünden geçmek zorunda kalmıştım viraj demirine vurmuştu yamultmuştu..

mitix
17/07/2012, 22:44
sen avcıları geçtikten sonra yeni yol yapılıyor sanırım asfatl degiştin biraz yükselmiş onun kütürtüsü gelmiştir

yok yaa asfalt değişikliği olmadı.acayip bir durum yaa neyse takmıyorum . napayım varsa birşey sonradan çıkar herhalde ..

WiSTaRiA
17/07/2012, 23:23
Bence servise gidip bir lifte kaldırın içinizdeki şüpheden kurtulup keyifle sürün aracınızı... Sonradn büyük birşey çıkacağına şimdiden önlemini alın... Geçmiş olsun...

maddogjr75
18/07/2012, 00:17
ben boş bir koli üstünden geçmiştim baya bi ses gelmişti :)

mitix
18/07/2012, 09:23
Bence servise gidip bir lifte kaldırın içinizdeki şüpheden kurtulup keyifle sürün aracınızı... Sonradn büyük birşey çıkacağına şimdiden önlemini alın... Geçmiş olsun...

haklısın :thumbs_up2: