PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yağlama arızası

s_can
15/07/2012, 14:13
1-2 ay once arabaya 20 bın bakımını yaptırdım yagını fılan degıstırdıler sımdı arabayı 1-2 gun calıstırmadıgımda ılk calısma anında motor cok seslı calısıyor motor yag lambası sonmuyor 5-10 sanıye calısınca motorun sesı duzelıyor yag lambası arıza ısıgıda sonuyor arac lpglı daha oncelerı boyle bı sıkıntım yoktu basına boyle bısey gelen varmı veya bır bılgısı olan

tayfux
15/07/2012, 17:03
hocam yağlama konusu çok önemli bir konu bence yağ filtresinde sıkıntı var büyük ihtimal tıkanmıştır değiştirin sorun kalmaz diye düşünüyorum..olmazsa yağ pompasını kontrol edin..

kdrrshnn
15/07/2012, 21:53
benimde aynı sorun vardı durunca yağ lambası yanıyor araba hareket edince sönüyordu yağ pompasındanmış değişti problem kalmadı yağ filtresi veya yağ pompası arızalı olabilir öyle kullanmak hiç iyi değil

s_can
16/07/2012, 10:31
ben 5- 10 sn dedım mubale ettım sanırım bırkac sanıye fılan suruyo 321. Sayfada da arkadasın bırı aynı seyı paylasmıs forumdakıler normal dıyor yaglama pompası devreye gırıyormus bıraz ıcım rahatladı ama yıne servıse gdcgm cunkı bakıma sokmadan once yoktu arabayı bakıma soktuk daha *** oldu bıde yetkılı servıs cevaplarınız ıcın tskler arkadaslar saolun

s_can
16/07/2012, 10:37
ben 5- 10 sn dedım mubale ettım sanırım bırkac sanıye fılan suruyo 321. Sayfada da arkadasın bırı aynı seyı paylasmıs forumdakıler normal dıyor yaglama pompası devreye gırıyormus bıraz ıcım rahatladı ama yıne servıse gdcgm cunkı bakıma sokmadan once yoktu arabayı bakıma soktuk daha *** oldu bıde yetkılı servıs cevaplarınız ıcın tskler arkadaslar saolun

Ziyaretci040
16/07/2012, 10:42
Hocam bendede var ama dediğiniz gibi 1 sn ya sürüyor ya sürmüyor.Sadece bakımdan sonra olması ilginç...

halils2
16/07/2012, 17:06
aracı hergün çalıştırırsanız bu sorunun olmadığını görürsünüz. 2-3gün çalıstırılmayan araç yağ kartere toplandığı için yağlamada 1-2sn gecikir yağ lambası sönmez. aracı ilk aldığımda ben de aynı senin gb tedirgin olmuş forumda da sormuştum coşkun abi normal demişti ve şuana kadar herhangi bir sorunla da karşılaşmadım. kafan rahat olsun sorun yok

s_can
17/07/2012, 23:48
halıl arkadasım cvp ıcın tsk ederım bır kez daha ıcımı rahatlattın saolasın.aynen dedıgın gıbı bıkac gun calıstırmadıgım oluyor