PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni buluşma mekanı önerisi? Merter MC Tayfa :)

Birkan61
15/07/2012, 13:39
Polisler vs. canımızı sıkmaya başladı biliyoruz..

Dün muhabbet ederken menekşe parkından falan bahsettik..

Merter MC dışında toplanabileceğimiz araçlarımızı çekebileceğimiz yer önerilerini alalım.. Ona göre bir koalisyon yapıp mekan değişikliğimi yapsak ne yapsak :)

1. öneri dün bahsedildiği gibi menekşe..

izoci
15/07/2012, 14:20
Birkan siz iyice büyüdünüz la :D Yeni foruma kadar gideriniz var :D

VHDG
15/07/2012, 21:48
uyar uyar uygun menekşe amaaa ordanda çıkışta%90 ihtimalle uygulama olur.aracında eksiği gediği ya da fazlası olan varsa ( benim gibi) temkinli olması lazım

matadorcuk
15/07/2012, 22:04
uyar uyar uygun menekşe amaaa ordanda çıkışta%90 ihtimalle uygulama olur.aracında eksiği gediği ya da fazlası olan varsa ( benim gibi) temkinli olması lazım

Aynen hacı tecrubeyle sabıtt:DOzellıklede donuste floryayı kullanmayın:D

Mr.Freeze
15/07/2012, 22:38
yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek. bakırkoy yenıkapı sahıl yolunda yol boyunca cepler var orada bulusup takılabılırız.

Birkan61
16/07/2012, 00:08
yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek. bakırkoy yenıkapı sahıl yolunda yol boyunca cepler var orada bulusup takılabılırız.

Güzel fikir bence abi..

Yalnız birbirimize hangi cepte olduğumu anlatmak biraz zor olacaktır :D

Önce atıyorum normal saatimiz 20.00 ise 19.00 - 19.30 gibi ortak bir noktada buluşup hep beraber konvoy şeklinde oraya gitmemiz bence daha güzel olur.

Hem yolda puntocuları insanlar peş peşe görmüş olur güzel bi hava civa olur :D

Ne dersiniz bir dahaki hafta sahil yolunda ceplerdemi takılsak :)

Ona göre konu açacam..

Birkan61
16/07/2012, 00:10
Birkan siz iyice büyüdünüz la :D Yeni foruma kadar gideriniz var :D

Bizi izlemeye devam edin :thumbup1:

Yaparız, yapamayız diye birşey yok :D

matadorcuk
16/07/2012, 00:12
Bence merterde bulusup.menekse saahıl.Ama saat 8 dedımı herkes olcak konvoy falan edelım.dun utanmaz volkan gece yarısı geldı ayıptır yaa:D:P

seastar1905
16/07/2012, 00:13
cepler olursa bende varım:)

VHDG
16/07/2012, 00:14
Bence merterde bulusup.menekse saahıl.Ama saat 8 dedımı herkes olcak konvoy falan edelım.dun utanmaz volkan gece yarısı geldı ayıptır yaa:D:P
bende dün nerdeydim diyom.orayamı geldiydim laa.alkolluydum hatırlamıyom :punk0000:

VHDG
16/07/2012, 00:15
yarın esseesse sticker yaptırıcam sana da yaptırım mı la matadorçük

matadorcuk
16/07/2012, 00:20
cepler olursa bende varım:)
Sebebını cok merak ettım?

bende dün nerdeydim diyom.orayamı geldiydim laa.alkolluydum hatırlamıyom :punk0000:
Allahtan bızı hatırladın heee:D

yarın esseesse sticker yaptırıcam sana da yaptırım mı la matadorçük
La nıckımı dogru yaz:D esse esse hagısı la.Seın kapılardakı deılmı.Yoksa dırekt ese esse yazan mı?Nerye yapıstıracaz fıkır ver.Kafaya yatarsa yaptır banda moruk.Sonra sarhostum hatırlamıom deme amaa

Birkan61
16/07/2012, 00:20
Benim aklımda 1-2 yer daha geldi..

1) Halkalı çamlık
2) Güneşli tarafında bi park var adını bilmiyorum, hem yeşillik güzel bi alan hem araç park etmek için cepler var. Ama hafta sonu doluluk oranı ne olur bi bakmam lazım..

Çamlıkta araç için her zaman yer oluyor :D

VHDG
16/07/2012, 00:21
:) google dayım esse esse stickeryaz ordavar bi örnek bordo ayna üzerine bak bana dön

VHDG
16/07/2012, 00:23

1) Halkalı çamlık
2) Güneşli tarafında bi park var adını bilmiyorum, hem yeşillik güzel bi alan hem araç park etmek için cepler var. Ama hafta sonu doluluk oranı ne olur bi bakmam lazım..

laa şşşii bana bak lazo sen ne ayaksın bizi akşamın o saatinde çamlıklara falan götürmeye çalışıyon :D :D :D

matadorcuk
16/07/2012, 00:25
laa şşşii bana bak lazo sen ne ayaksın bizi akşamın o saatinde çamlıklara falan götürmeye çalışıyon :D :D :D

Puhahahahahah bırkan bunun ıcı pıs yaaaa:d

VHDG
16/07/2012, 00:27
Puhahahahahah bırkan bunun ıcı pıs yaaaa:d
anlamadım bişey ya bi cepten bahsediyo cepcimidir nedir :D bi diyo orman falan alalaaa...tabi onun için no problem ona heryer trabzon..

matadorcuk
16/07/2012, 00:28
:) google dayım esse esse stickeryaz ordavar bi örnek bordo ayna üzerine bak bana dön
Oke hacı banada yaptır.bu arada kemal otonun ılanıymıs o.8lıraya satılıyo o stıcker:d

Birkan61
16/07/2012, 00:28
Bilemiyorum ufuk abi niyetimizi kötü zannediyor :D

Ha bu arada öyle bir niyetim olsa emin ol çamlığa götürmem reizzz babadan sprinterı alır gelirdim 19+1 :D :D

matadorcuk
16/07/2012, 00:29
anlamadım bişey ya bi cepten bahsediyo cepcimidir nedir :D bi diyo orman falan alalaaa...tabi onun için no problem ona heryer trabzon..

Moruk sen hala ıcıyonmu?:D

Birkan61
16/07/2012, 00:36
Moruk sen hala ıcıyonmu?:D
VHDG (https://forum.grandepuntotr.com/members/vhdg.html) VOLKAN DALKIÇ
" kafa nereye biz oraya "

:D

VHDG
16/07/2012, 00:41
Oke hacı banada yaptır.bu arada kemal otonun ılanıymıs o.8lıraya satılıyo o stıcker:d
tüh lan fiyatınıdamı gördün?bende sana 20 den satacaktım.he moruk ya çekimdeyim hala birazdan yatacam ama sabah iş var

VHDG
16/07/2012, 00:41

:D :D :D :D :Dbabasınında mersosu varmış amanda amannn :D

VHDG
16/07/2012, 00:43
ya bakın bu buluşmalar c.tesi olacaksa neticede heryerde uygulama olacak.bence en uygun yinede menekşe sahil.ama şöyle bi sıkıntı var;ufuk,mc den sizden ayrılınca ben geçtim menekşeye,hacı böyle bi kalabalık olamaz.onun için erkenden gidip geniş bi alana çökmemiz lazım.yine mc de buluşur geçeriz derim ben ?

Birkan61
16/07/2012, 00:47

Ekmek teknesi, örneğin keyfi olaraktan bir E420 avantgarde değil :D

Bu arada buluşma yeri benim için sıkıntı değil bi karar verelim ona göre konu açiyim onu bekliyom ben :D

VHDG
16/07/2012, 00:50
[QUOTE=Birkan61;709871]Ekmek teknesi, örneğin keyfi olaraktan bir E420 avantgarde değil :D

la bırak bana acıtasyon yapma :) :) yine en güzel menekşe derim ben

matadorcuk
16/07/2012, 00:52
ya bakın bu buluşmalar c.tesi olacaksa neticede heryerde uygulama olacak.bence en uygun yinede menekşe sahil.ama şöyle bi sıkıntı var;ufuk,mc den sizden ayrılınca ben geçtim menekşeye,hacı böyle bi kalabalık olamaz.onun için erkenden gidip geniş bi alana çökmemiz lazım.yine mc de buluşur geçeriz derim ben ?
Hacı bende 8de merterde bulusup gıdek dıom.Gecmı olur sence?

Yaaa ıste sende puntoya bın:P

tüh lan fiyatınıdamı gördün?bende sana 20 den satacaktım.he moruk ya çekimdeyim hala birazdan yatacam ama sabah iş var
Paradamı vercem la sana:D

Adam acık acık yazmıs:Dnese hadı ıyı geceler

Birkan61
16/07/2012, 00:53
Acıtasyonu dün yaşadım ya..

Evsiz barksız falan muhabbeti :D

VHDG
16/07/2012, 00:53
cümneten hayırlı akşamlar..olay nasıl olsa 2 güne netlik kazanır.

matadorcuk
16/07/2012, 00:54
[QUOTE=Birkan61;709871]Ekmek teknesi, örneğin keyfi olaraktan bir E420 avantgarde değil :D

la bırak bana acıtasyon yapma :) :) yine en güzel menekşe derim ben

Bırkan bunun senle derdı ne la:D.Valla sana katılacagım hıc aklıma gelmesdı ama bencede menekse

matadorcuk
16/07/2012, 00:55
Acıtasyonu dün yaşadım ya..

Evsiz barksız falan muhabbeti :D

Puhahahah :Dcok guldumm

Birkan61
16/07/2012, 00:55
Bırkan bunun senle derdı ne la:D.Valla sana katılacagım hıc aklıma gelmesdı ama bencede menekse

Bilmiyorum abi, bir dahaki buluşmada yüz yüze görüşecez hehehe :D

Herkese hayırlı geceler :)

Ziyaretci040
16/07/2012, 08:30

2 liraya yaptırırız kesin...:):):)

Ekmek teknesi, örneğin keyfi olaraktan bir E420 avantgarde değil :D

Bu arada buluşma yeri benim için sıkıntı değil bi karar verelim ona göre konu açiyim onu bekliyom ben :D

Olm Halkalı gümrük bile olur.Göl kıyısı falan hem :) Olmadı gümrüğün ilerisinde cepler var oralarada park edebiliriz. K.Çekmece sahil...

punt0
16/07/2012, 09:07
Bilemiyorum ufuk abi niyetimizi kötü zannediyor :D

Ha bu arada öyle bir niyetim olsa emin ol çamlığa götürmem reizzz babadan sprinterı alır gelirdim 19+1 :D :D

waayyyyy alayımıza gider yapıcan yani :))) 19+1 wuuuu fanteziye bak la adamdaki :)))

dogus618
16/07/2012, 09:58
Birkanim sizin 19 +1 in 5 kisilik yerini ben kaplarim ona gore puntoya sigmiyorum arabada arkama kimse oturamiyo koltuk en dipte :) sizdede madem arac rahat 5 kisilik yeri kaplarim ona gore

Ziyaretci040
16/07/2012, 10:27
Valla Merter'e gelmem artık direk gideriz yazın menekşe falan sahil boyu ... Kışında Bi alışveriş merkezinin otoparkı falan olabilir :)

matadorcuk
16/07/2012, 19:45
Valla Merter'e gelmem artık direk gideriz yazın menekşe falan sahil boyu ... Kışında Bi alışveriş merkezinin otoparkı falan olabilir :)
sen nıe tırstın yaa.senın araba orjınal zten.:D

2 liraya yaptırırız kesin...:):):)
Hıc sasırmam vala.Burak stıcker yaptırmıs renklısı 5 lıra yaa:D

Olm Halkalı gümrük bile olur.Göl kıyısı falan hem :) Olmadı gümrüğün ilerisinde cepler var oralarada park edebiliriz. K.Çekmece sahil...

Bak buda olabılır.ama menekse ıydır.Kunt abının nfslerı gıbı meneksede candır:P

Ziyaretci040
17/07/2012, 09:49
sen nıe tırstın yaa.senın araba orjınal zten.:D

Film falan var adam çorbayı taksın kafaya filme falan bile keser merak etme sen :)

Birkan61
17/07/2012, 18:17

Bana her yer Trabzon reis :D

waayyyyy alayımıza gider yapıcan yani :))) 19+1 wuuuu fanteziye bak la adamdaki :)))

gencim güzelim hepinizi üzerim hesabı hehehehe :D

Birkanim sizin 19 +1 in 5 kisilik yerini ben kaplarim ona gore puntoya sigmiyorum arabada arkama kimse oturamiyo koltuk en dipte :) sizdede madem arac rahat 5 kisilik yeri kaplarim ona gore

kanki sana arka 4lüyü sana ayırdım koridordaki boşluğada tabure atarız ayaklarını uzatırsın :D

Aslında sabah kahvaltı buluşması falanda yapak bi ara..

Bu sabah bi kaç tane avm'ye girdim otoparklar bomboş sıkıntıdan otoparkta arabanın orasını burasını döndürüp durdum :D

Birkan61
17/07/2012, 18:23
Bu hafta sonu menekşede buluşalım o zaman?

Tamam diyorsanız açıyorum konuyu.. Günler hızla geçiyor salı akşamına geldik :)

matadorcuk
17/07/2012, 20:25
Film falan var adam çorbayı taksın kafaya filme falan bile keser merak etme sen :)
senin arabada film varmiydi yaa

Nokta.
17/07/2012, 21:14
noluo leynnn

merterde buluşulup menekşeye geçilene kadar millet birbiriyle kapışır kaza olur
tecrübeyle sabittir
bence menekşede buluşulsun
daha sonra mertere gitmek isteyen olursa zaten merterde başka araçlar 11 gibi buluşuyor oraya gidilir
ayrıca menekşe otopark ücretli ve ters kalıyor herkez gelmeyebilir
ayrıca gümüşpala sahil & k.çekmece sahildede yapabiliriz yazın menekşe çok kalabalık oluyor

Eduardo
17/07/2012, 21:30

1) Halkalı çamlık

Birkan Bizim Güneşlide Tnt Diye bi yer full time içiyoruz orda ser bölge gibi polis hiç duramıyor bile yol geniş bir yol orda takılabiliriz ama içenlerden yer bulabilirsek

Birkan61
17/07/2012, 22:37
Valla serkan abi çok hızlı olan varsa tozumu yutabilir :P hehehe şaka tabiki ben asla öyle birşey yapmam :)

Birkan Bizim Güneşlide Tnt Diye bi yer full time içiyoruz orda ser bölge gibi polis hiç duramıyor bile yol geniş bir yol orda takılabiliriz ama içenlerden yer bulabilirsek

olabilir kanki çokta uzak değil :)

Bence en iyisi bu haftada merterde buluşalımda, bu konuyu buradan açıklığa kavuşturamıycaz orada yüz yüze rahat rahat konuşuruz burda cvp bekleye bekleye son gün konu açacaz yoksa açıyorum konuyu :D

dogus618
17/07/2012, 22:47
birkanım sen el freni hiç sevmessin dimi

Birkan61
17/07/2012, 22:49
Birkanım dicektin sanırım :D

dogus618
18/07/2012, 11:25
:) telde kizla konusuyodum yanlis yazdim:)