PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Skydome hk.

ekartoo
13/07/2012, 20:15
Forumda skydome ile ilgili bazi sorunlar olabildigini okudum. Ornegim tam acilmiyor olmasi gibi. Ben skydome'mu maksimum iki kademe olarak acabiliyorum. En fazla acilmis halini de resimlerle paylastim. En cok bu kadar mi aciliyor yoksa daha geriye gitmesi gerekir mi? Forumda arizalari okudugumda kendi aracimda da supheye dusuyorum :)

ozgurse
13/07/2012, 21:03
Daha fazla açılmıyor. Sorun yok rahat olabilirsin

fota
14/07/2012, 09:10
sonuna kadar açmak için kaç defa açma düğmesine basıyorsunuz? ben ilk bastığımda aralıyor ,2. bastığımda geriye doğru gidiyor ama 3-4 cm kala duruyor , 3. bastığımda tam açılıyor. normali bu mu ?

burYq
14/07/2012, 09:20
bir kere basarsın aralık oluşur, 2. kez basarsın geriye kadar açılır, 3. kez basarsın 4-5 cm daha açılır tam açılmış olur.

fota
14/07/2012, 09:52
o zaman norml benimkisi :)

ekartoo
14/07/2012, 13:07
İlk basmamda klasik sunroof gibi havaya kalkıyor. İkinci ve üçüncü basmada da otomatik olarak iki farklı kademe geriye doğru kayıyor. Bunda sorun yok da merak ettiğim son kademe de benim ki normal mi açılıyor yoksa sorun mu var diye takılmıştı kafama. Arkadaş normal demiş.

farukileri
14/07/2012, 13:47
Forumda skydome ile ilgili bazi sorunlar olabildigini okudum. Ornegim tam acilmiyor olmasi gibi. Ben skydome'mu maksimum iki kademe olarak acabiliyorum. En fazla acilmis halini de resimlerle paylastim. En cok bu kadar mi aciliyor yoksa daha geriye gitmesi gerekir mi? Forumda arizalari okudugumda kendi aracimda da supheye dusuyorum :)

gayet normal :) rahat olabilirsiniz :) Stilo'dakiler gibi cam tavan katlanır olmadığı için tam olarak açılmaz bunlar,stilo'da katlanır şekilde yaptıkları için arkaya kadar açılıyordu

mutunch
15/07/2012, 12:18
Olması gerektiği gibi açılıyor normal, rahat olabilirsin ;)
Benim de aklıma geriye giderken iki kademe olması acaba sorun mu var diye düşündürüyordu ama normalmiş :)

ekartoo
15/07/2012, 20:08
Yoktan sorun hissine kapılıyor insan benzer sorunları yaşayanları okudukça, gördükçe. Bu forum sayesinde hem bu hisse kapılıyorum, hem soru ve sorunlarıma çözüm buluyorum hem de başkalarının da bilgilenmesini sağlıyoruz.