PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sony XS-F693N Kolon bağlantısı.

SeZAr
11/07/2007, 10:47
Merhaba arkadaşlar...
Gp me Sony nin ''XS-F693N'' 220w lık kolonunu bağlamak istiyorum bagaj ayırıcı parçanın üzerini kesicem.Sizce Mp3 çalar bu kolonları kaldırırmı amfi almama gerek varmı.Birde bende spor paketi var bu paketin içinde bass vardı biraz kıytırık ama iş görüyo.

memat
11/07/2007, 14:15
arkadaşım o parçayı kestirme kabin al ona tak yazıktır o prçaya bide anfi lazım kaldırmıyor bizim tyepler

grande06
11/07/2007, 16:40
peki bişi de ben sorayım ama önce söliyim ampfi siz olmaz tabiki yaaa 4 kapıyımı değiştirsem sadece hoparlör yoksa sadece woofır ve mfi yetermi yani ozaman kapı hoparlörleri den bozuk ses gelmezmi sadece woofır taksam böle deneyen warmı

Er-NnN
11/07/2007, 17:20
bence eer öle mahalleyi inletiyim yada deli gibi bass istiyorum demiyosan normal hoparlörleri midlerle deiştir o zamn aradaki farkı büük ölçüde hissedersin... :)

yerliplaka34
11/07/2007, 19:12
peki bişi de ben sorayım ama önce söliyim ampfi siz olmaz tabiki yaaa 4 kapıyımı değiştirsem sadece hoparlör yoksa sadece woofır ve mfi yetermi yani ozaman kapı hoparlörleri den bozuk ses gelmezmi sadece woofır taksam böle deneyen warmı

ben yakında alıcam şeyden bahsediyorum deneyen arkadaşlarda var. 1 adet 350W(rms) max. çıkış 1000W HERTZ çift bobin Bass (italyan) Plippo 4 kanallı anfi Jbl 75,4 değerinde bi anfi sesini denedik..
ön kapılardaki orjinal kolonlara dokunmadan sadece bası bağlıycam anfiye tabi cd çalar orjinal çıkışlardan dönüştürücü kullanılacak bence bi bass yeter abi sesi ben duydum başka gp da bagaj ufak zaten... koltuklar miğdene vuruyo:dribble0::dribble0: bu arada bunun maliyeti montaj ve kablo hariç 400 ytl valla sudan ucuz bence:siritma: