PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon Kutusu Sesi

alitohma
08/07/2012, 14:45
Mrb Arkadaşlar aracımı alalı 2 ay falan oldu 2008 model 1.3 mtj activa sago sola dönerken direksiyon ses yapıyor fakat citiy de hiç bi sorun yok dün sanaide toyota servisine gösterdi (oraya cok güveniyorum) direksiyon kutusunda boşluk oldugunu hiç bi sorun yapmayacagını biraz ses yapar okadar dedi daha önce servise gittimi bilmiyorum arac başka bi konuda arkadaş degişimin tofaş Fiat tarafından bedava yapıldıgını söylemiş götürsem servise degişimi servis karşılarmı acaba ? :uhm00000:

perdoono
09/07/2012, 15:56
meraba.benımde aracım 2008 m.jet.aynı sorun bendede var.2 sene önceki puntom 2007 m.jet aracımdada vardı aynı problem.ozaman yaptırmıştım.üst takoz bılyalarıydı yanlış hatırlamıyorsam.ama bi tehlıke arz etmedıgını söylemişlerdı.yınede yaptırmıştım,300tl gibi bı masraf cıkmıştı

perdoono
09/07/2012, 15:59
servısın bu konuda para almadan yardımcı olacagını sanmıyorum.ama yınede denemekte fayda var.

Birkan61
09/07/2012, 16:06
Hidrolik direksiyon sonuçta tam sağ ve sol yapmamak faydalı olur. Ama benim aracımdada var o ses tak tak diye vuruyo ama bi sorun çıkarmadı.. 5 yıldır o şekilde aracının kullanan tanıdığım var sıkıntısız kullanıyor hala..

fotobelit
09/07/2012, 16:42
Mrb Arkadaşlar aracımı alalı 2 ay falan oldu 2008 model 1.3 mtj activa sago sola dönerken direksiyon ses yapıyor fakat citiy de hiç bi sorun yok dün sanaide toyota servisine gösterdi (oraya cok güveniyorum) direksiyon kutusunda boşluk oldugunu hiç bi sorun yapmayacagını biraz ses yapar okadar dedi daha önce servise gittimi bilmiyorum arac başka bi konuda arkadaş degişimin tofaş Fiat tarafından bedava yapıldıgını söylemiş götürsem servise degişimi servis karşılarmı acaba ? :uhm00000:
City arızası için söylemiş olabilirmi arkadaşın..