PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En route to Bodrum ... Bodrum Tavsiyeleri ??

cosworth20
05/07/2012, 11:01
Arkadaşlar Salı günü Denizli'den Bodrum'a yola çıkıorm.Nazilli üzerinden mi gitsem Kale üzerinden mi gitsem kararsız kaldım.Ayrıca Bodrum taraflarında bana gezilebilecek güzel güzel farklı yerler tavsiye ederseniz sevinirim.Ayrıca bana bir de apart lazım günbet dolaylarında turgutreis dolaylarında ...

fota
05/07/2012, 11:17
Arkadaşlar Salı günü Denizli'den Bodrum'a yola çıkıorm.Nazilli üzerinden mi gitsem Kale üzerinden mi gitsem kararsız kaldım.Ayrıca Bodrum taraflarında bana gezilebilecek güzel güzel farklı yerler tavsiye ederseniz sevinirim.Ayrıca bana bir de apart lazım günbet dolaylarında turgutreis dolaylarında ...
geçen hafta Çeşme den sonra 4 gece kaldım Bodrum da. Gündoğan da güzel bir otelde kaldım ve oteli bir site vasıtasıyla ayarlamıştım, beklediğimden de iyi çıktı. genelde internet üzerinden yapılan işlerde istediğimiz sonucu alamayız ya da ben alamadım :) ama bu gerçekten hoştu.

Eğlence ve gece hayatı diyosan Gümbet Posh tek geçerim. Deniz sakinlik diyosan Gölköy, Gündoğan tarafları güzel. Pansiyon , apart tarzı yerler altında araban var git gör beğen derim , sonuçta biraz zevk meselesi.

Beach dersen de Göltürkbükü fiyatlar pahalı bence ama güzel mekanlar var ortkent de Fink Beach tavsiye ederim.

cosworth20
05/07/2012, 11:23
otel fiyatları nasıl apartlar vs ? dediğin yerlere gideceğim teşekkürler.

fota
05/07/2012, 12:09
otel fiyatları nasıl apartlar vs ? dediğin yerlere gideceğim teşekkürler.
apart hiç bakmadım , oteli de şehir fırsatlarından oda + kahvaltı 2 kişi günlük 89 tl ye ayarlamıştım. butikhan otel memnun kaldım ben.

cosworth20
06/07/2012, 12:23
Bodrum'a giden arkadaşlar İstanbul'dan yol alan arkadaşlar ... Denizli-Tavas-Kale üzerinden mi gidiyorsunuz yoksa nazilli aydın taraflarından mı gidiyorsunuz ? En son gittiğimde Kale yolu rezaletti ordan gitmek de istemiorm tavsiyeleriniz please:surfing: ..

tayfux
06/07/2012, 12:43
hocam nazilli tarafından gidersen yollar gayet güzel ayrıca sökede alışveriş yaparsın :D

cosworth20
06/07/2012, 12:48
yok söke yolu çok uzatıor denizliden gidilirse.söke yolu izmirden gidenler için.ben nazilli-bozdoğan-kavaklıdere yolundan bahsediyorum.söke'de alışveriş mantıklı olurdu ama :D

fota
06/07/2012, 12:51
incirler güzeldi tavsiye ederim :)

cosworth20
06/07/2012, 12:52
yok ben bodruma gidince kendimi portakal bahçelerine atacağum :D

fota
06/07/2012, 16:14
yok ben bodruma gidince kendimi portakal bahçelerine atacağum :D
bekarsan prb yok :):)