PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil yardımcı olurmusunuz ltfn :((

jantiboy
05/07/2012, 00:29
check transmission, see hand book hatası alıyorum arabam grande punto triptonik vites 1.vitesi gormuyor hep N de kalıyor ve sürekli uyarı veriyor ekranda yukarda belrttgm yazı cıkıyor birde bi simge yanıp sonuyor. ben sanayide bir ustaya goturdum bana 1 veya 2 bin tl arası masraf cıkaracagını belirttii ben bunu oducek durumda degillim farklı bir durum soz konusu var ise yardımcı olurmusunuz arkadaslar .

M@GIC
05/07/2012, 12:33
garantisi devam ediyorsa servise gösterin. Yol yardımı arayayıp çekiçi ile götürebilirsiniz.
Çekiçi için herhangi bir ücret ödemenize gerek yok.

celenlee
05/07/2012, 12:41
Garantisi bittiyse de şu linkteki arkadaşla irtibata geç, robot vs vr elinde uygun fiyata verebilir.
https://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/38509-satilik-punto-ucuz-aksesuar.html

ares666
06/07/2012, 11:59
check transmission, see hand book hatası alıyorum arabam grande punto triptonik vites 1.vitesi gormuyor hep N de kalıyor ve sürekli uyarı veriyor ekranda yukarda belrttgm yazı cıkıyor birde bi simge yanıp sonuyor. ben sanayide bir ustaya goturdum bana 1 veya 2 bin tl arası masraf cıkaracagını belirttii ben bunu oducek durumda degillim farklı bir durum soz konusu var ise yardımcı olurmusunuz arkadaslar .

diyorki şanzumanı kontrol edin kullanıcı kitabina bakın. araç n de kalkıyor dediniz. sonuçta kalkıyor. yazılımsal olabileceğini düşünüyorum. bir servise gidip fikir almnakta fayda var diye düşünüyorum. umarın ciddi bişi değildir....

alixxx
06/07/2012, 13:24
diyorki şanzumanı kontrol edin kullanıcı kitabina bakın. araç n de kalkıyor dediniz. sonuçta kalkıyor. yazılımsal olabileceğini düşünüyorum. bir servise gidip fikir almnakta fayda var diye düşünüyorum. umarın ciddi bişi değildir....

Arkadaş kalkıyor dememişki N de kalıyor demiş.

ares666
06/07/2012, 13:44
Arkadaş kalkıyor dememişki N de kalıyor demiş.

ben yanlış okumuşum ama yorumu bana değil de arkadaşa yardımcı olacak biçimde yaparsak daha faydalı olacağını düşünüyorum...

Luc
06/07/2012, 15:21
Arac N'de kaliyorsa, disli grubu ve senkromec'te sikinti olabilir.

jantiboy
31/07/2012, 12:38
arkadaslar hepinize tesekkür ederim ilginiz için . aracımın garantisi olmadığı için bostancıda sanayiye götürdüm herkesin tavsiye ettiği birine goturdum aracımda 1500 tl lik masraf çıkardı ve bidaha böyle bir sorunla kesinlikle karşılaşmiyacağimi yapan adam üstüne basa basa söledi ins . öle olur . İyi günler