PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbag lambası yandı

ligdevi
30/06/2012, 23:39
Arkadaşlar bugün eve geliren aracımın aırbag lambası yandı, aynı zamanda yol bilgisayarında ingilizce yazıyla uyarı mahiyetinde bi mesaj geçti ama seyir halindeyken aırbag lambası bazen yanıp bazende sönüyor, problemmi var acaba daha önce başınıza geldimi çözümü nedir bilen varsa sevinirim

orkun09
01/07/2012, 00:08
Arama bölümünde aratırsan ilgili konular var.

zafer murat
01/07/2012, 10:53
cihaza bağlatıp kontrol ettirin.

alixxx
01/07/2012, 12:44
Evet arama bölümünde var ama sebebi sinyal ünitesinin bozulması bir süre sonra kornanız ve direksiyon üzerindeki teyp tuşlarınızda gidecektir. Çözümü sinyal ünitesinin değişimi tabi tamir eden yerler filanda var ama değiştirmek isterseniz parçanın şu andaki fiyatı 460 tl ve işçilikle falan 500 tl yi buluyor.

puntohastasi
01/07/2012, 14:08
geçmiş olsun kardeşim 10 gün önce aynı sorun oldu önce airbag ışığı yandı sonra korna gitti daha sonra direksiyon üzerindeki hiç bir foksiyon çalışmadı servise gittim sinyal kartının bozulduğunu söylediler 480 tl fiyat çıkardılar işçilikle birlikte... sorunun kronik olduğunu söyledim müşteri hizmetlerini aradım ama nafile... hiç bir sonuç alamadım sasdece peşin ödeme yapacağım için 80 tl indirim yaptılar geçmiş olsun şimdiden... servisten servise değişiyor indirim konusu... biraz bastırırsan iyi bir indirim alabilirsin puntonun bana açtığı bu masrafı hiç unutmayacağım