PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Depodaki hava

cosworth20
28/06/2012, 09:11
arkadaşlar benm depo dolarken hava yapıo netcez bunu yaw 90 liralık mazotla fulledim bugun depoyu çat die 40 liraya geldiğinde attı pompa dedim noluo yok artık fln adam dedi hava var ee dedim napcaz baktım adam yardırıo doldurmaya devam edio tam tamına 90 liralık mazot aldı.shell vpower GTL ile yardırdı valla depoyu ağzına kadar.peki bundan sora bu hava muhabbeti hep böle mi olacak arada dolarken çat çat die atacak mı pompa ya da herhangi bir çözüm var mı ? çok heyecanlı anlattım olayı ne nokta ne virgül hiçbişey kullanamadım sorry gardaşlarım ; )

Bu arada %90 şehirdışı %10 şehiriçi Shell Vpower GTL 90 TL mazot ile 427 km gitmişim. Dipnot die düşem dedim ne hikmet ? ; )

M@GIC
28/06/2012, 09:54
başka istasyondan alaymayı deneyin. bazı istasyonlardaki pompalar çok hassas oluyor. Birde dolumu hızlı yapıyorsa çabuk hava yapıyor.

emrahisilti
28/06/2012, 10:39
Dizellerde havanin alinmasi icin bir tipa gibi bisey olmasi lazim ya da her zaman hava yapmamasi icin acik olan bir borusu vardi.benim eski benzinli aracin hep hava yapiyordu 3sene hic problem yasamadim.bu arada bazi pompalar gercekten cok hassas

Du Hast
29/06/2012, 02:38
depoyu doldururken ağırdan dolsun abicim de, pompacı anlar :)