PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GP için bazı parçalar arıyorum...

cute.poison
22/06/2012, 10:22
Merhaba arkadaşlar...

GP için bazı parçalara ihtiyacım var...Sol ön davlumbazım kırılmıştı geçenlerde...Malum servise gittim 150 TL civarı dedi...Sağ arka manuel cam krikosu bozuldu servis 350 TL dedi...Son olarak ön camın altında arabanın göğsünün başladığı yerde plastik uzun bir parça var kalorifer havalandırmasını iç taraftan cama veren bir parça...onunda sol tarafındaki ayakları kırılmıştı...özellikle bozuk ve stabilize yolda tırıl tırıl ses çıkarıyo çok fena...Onu sordum serviste ona da 250 TL civarı fiyat verdiler...Genelde oluyor yenisi de bir süre sonra aynı şekilde kırılacaktır dedi servis...Bende slikonla yapıştırmıştım kışın sıkıntı yoktu ama yazın havalar ısınınca slikon attı galiba yine ses yapıyor...Kısaca toparlıyorum...Bu üç tane plastik parça için 750 TL civarı fiyat verdi servis...Kazıklanmak istemiyorum...Okuduğum kadarıyla bu parçalardan yan sanayi veya çıkma olarak alan arkadaşlar vardı...Bunları internet sitesinden yada telefonla sipariş verebileceğim uygun biyerler varsa sevinirim arkadaşlar...Özellikle bu davlumbaz ve cam krikosu internette satışları var yedek parçacılarda...Bunlar nasıldır alan kullanan var mıdır? Şimdiden teşekkür ediyorum...

pdr42
22/06/2012, 12:10
kastamonunda cıkmacılar var mı bilmiyorum ama ankarada bu işin acayip sektörü var oraya gidip ararsanız bulursunuz rahatlıkla cıkmacılar davlumbazları atıyorlar bir kenara kendin arayıp bulman lazım. Cıkmacıya beş liraya versen verir. Ama tabi ilk başta tonla para istiyorlar bazen orjinal parcasından daha fazla para istiyorlar yani tuturduklarına veriyorlar

mrfee
22/06/2012, 12:21
valla benim sol arka cam krikosu da arızalı servis 350 tl dedi. kan beynime sıçradı.aynı şekilde bende de eksik ön tampon altı plastiklerden

cute.poison
25/06/2012, 11:33
Artık ya internetten sipariş vericem yada Ankara'ya gidersem orda halledeceğim...Arka camı sıkştırdık öyle kaldı...Davlumbaz kırık göğsün önündeki havalandırma plastiği kırık :) Kör topal gidiyoruz bakalım servislerin yüzünden...

Ziyaretci040
25/06/2012, 11:40
İnternette fiyat ne bilmiyorum ama 25 tl ye aldım sol davlumbazımı.

cute.poison
25/06/2012, 11:42
Çıkma mı aldınız yoksa yan sanayimi acaba?

TayfunBulat
29/06/2012, 16:48
Cam krikosunu 80 tl ye aldım ve taktırdım arkadaşlar. isteyene buradan alıp kargo ile yollayabilirim.

sharkyeno
12/08/2012, 04:40
bana da acil sağ far lazım. yan sanayisine 140 tl istiyorlar. orjinaline hiç bakmadım bile. solu değiştirmiştim ama sağ iyice soldu. uygun fiyatla alabileceğim bir yer var mıdır acaba?..

cevar06
12/08/2012, 09:26
Solan farı değiştirmek mantıksız far temizliği yapan yerler var 70-80 liraya tertemiz yapıyorlar. Bu şekilde daha az paraya işiniz görülür ve farınız orjinalse kesinlikle temizletin

omerozkan123
12/01/2014, 01:39
cam halatları kolay kolay kopmaz çok zorlamanız lazımki ben gene ihtimal vermiyorum o parçanın koptugundan kesin emin olun bazen atıp sarma yapabiliyo buda 40-50 lira gibi bi maliyetle düzeltilebiliyor.

ahdcgg
15/01/2014, 12:03
arkadaşlar benimde arka camların halatlarının ikiside kopmak üzereydi halat değiştiren ustalar var boşunaparanızı çöpe atmayın ben ikisini 40 a değiştirmiştim sanırım..

Ziyaretci046
15/01/2014, 13:17
bana da acil sağ far lazım. yan sanayisine 140 tl istiyorlar. orjinaline hiç bakmadım bile. solu değiştirmiştim ama sağ iyice soldu. uygun fiyatla alabileceğim bir yer var mıdır acaba?..

Elimde sifir orjinal sag far valeo marka 250 tl hic kullanilmadi