PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : arka sağ kapı cam kirikosu

ayaman
20/06/2012, 13:25
arkadaşlar benim arka sağ kapı cam krikosu bozuldu makaranın içinde halat dolam dolam birbirine girmişti ve muhtelif yerlerinde kopma olmuştu biraz zorlayınca koptu tamiridir şudur budur derken çıkma parça aldım kargoyla gönderdiler sağ olsunlar parçanın fotosunu sizinle paylaşmak istedim. işten çıkınca gidip kendim takacağım.

mrfee
20/06/2012, 16:23
arkadaşım benim de arka sol kapı camı aynı problem var. çıkma parçayı ne kadara aldın. ve kendin takabildinmi?

ayaman
20/06/2012, 16:36
arkadaşım benim de arka sol kapı camı aynı problem var. çıkma parçayı ne kadara aldın. ve kendin takabildinmi?
100 tl ye aldım 2011 model araçtan söküldü parça resimlerde de anlaşıldığı gibi tertemiz birader istersen sana parçayı aldığım yerin numarasını özelden atabilirim. takması ise çok kolaya basit işelem bu akşam takacağım inşalla. takarken fotolu şekilde anlatırım.

Bolu_Beyi
20/06/2012, 23:20
o parçacının numarasını bende istiyorum. Sağ arka kapı benimde aynı şekilde kütledi. Yarın açıcak kaportacı arkadaş içini bakalım neyle karşılaşıcaz. Siz aldığınız yerin numarasını banada özelden atarsanız makbule geçicektir...

emrgnc
20/06/2012, 23:40
benimkinde deaynı sorun olmuştu babam 30 liraya değiştirmişti sizin fiyat biraz yüksek geldi bana

ayaman
21/06/2012, 08:40
benimkinde deaynı sorun olmuştu babam 30 liraya değiştirmişti sizin fiyat biraz yüksek geldi bana
arkadaşım kesinlikle senin baban değişim yapmamıştır o perçayı ufak çaplı bir tamir yapmıştır yan sanayiyi bile 30 tl alamazsın. parçanın orijinal fiyatı 149 tl. senin söylediğin rakam imkansız ;) sizinki tamir görmüştür

ayaman
21/06/2012, 08:41
arkadaşlar ben kendim taktım parçayı takması gayet çok kolay arkadaşlar ;)
sizi yoracak bir iş değil

ayaman
21/06/2012, 08:51
çıkmacının numarası : 0212 486 08 51
arkadaşlar hangi parça olursa olsun almadan önce fiyatını öğrenin ondan sonra bunlardan çıkma parça fiyatını sorun çünkü ilk önce sıfır parça fiyatıyla aynı fiyatı veriyorlar siz orijinal parça fiyatını söyleyince direkt fiyatı aşağıya çekiyorlar bilginize

emrgnc
22/06/2012, 00:47
arkadaşım kesinlikle senin baban değişim yapmamıştır o perçayı ufak çaplı bir tamir yapmıştır yan sanayiyi bile 30 tl alamazsın. parçanın orijinal fiyatı 149 tl. senin söylediğin rakam imkansız ;) sizinki tamir görmüştür

fotoğraflarda gösterdiğiniz gibi komple değişmedi ama sadece dönen kısmı mı neyi varmış tam bilmediğim için kesin bişey de diyemiyorum o kısmı değişmişti. tamir olmamıştı ama onu biliyorum, belki tanıdıklarının olmasından da ucuza halletmiş olabilir