PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kapı Ayarı, Yardım.

fuatcosar
20/06/2012, 12:25
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracım şoför kapısının ayarında bir anormallik var. kapının dikiz aynasının olduğu kısım dışarıda duruyor. ama alt kısımlarda yada daha üst kısımlarda bir sorum yok. birde kapı sanki hafiften düşükmüş gibi duruyor. Sizce sorun nedir ? Garanti kapsamına girer mi?

kartal3520
20/06/2012, 22:33
Endişe etme ayarlatabilirsin.Benim aracımdan da rüzgar sesi geliyordu.Kapıları biraz içeri aldılar bu defa aracın şekli şemali bozuldu.Aynı sizin araç gibi gövde ve kapı arasında dengesizlik vardı .Durum böyle olunca götürdüm dedim kapıları eski haline getirin,yaptılar.sizinki de öyle gibi gözüküyor,ufak bir ayarsızlık var.Hatta bagaj kapağında bile var orayıda ayarlattım.Aracın arkasına geçin bagaj kapağının sağ ve solundaki aralıklara bakın ufak bir ayarsızlık görebilirsiniz,hepsini ayarlıyorlar.Ek bir ücrete gerek yok.

fuatcosar
20/06/2012, 22:41
haklısın bagaj kapağının sağ ve sol tarafındaki boşluklar birbirinden farklı.

ayaman
21/06/2012, 09:17
Arkadaşlar herkese merhaba. Aracım şoför kapısının ayarında bir anormallik var. kapının dikiz aynasının olduğu kısım dışarıda duruyor. ama alt kısımlarda yada daha üst kısımlarda bir sorum yok. birde kapı sanki hafiften düşükmüş gibi duruyor. Sizce sorun nedir ? Garanti kapsamına girer mi?
her türlü garanti kapsamına girer

znosurprises
28/07/2012, 21:13
Bendede aynı sorun var, aracımın sol ön kapısına hafiften vurulmuştu serviste kaportacı düzeltti fakat, aracı servisten aldıktan sonra sol ön camdan rüzgar sesi geliyordu tekrar servise gittim, ses gitmedi ama şimdi farkettim ki sol ön kapı biraz dışarda duruyor, ne yapılabilir?